-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

abtin13

New member
اگر به انتخاب فقط یک روزه چهارشنبه! اگر هر دو روز میتونین بیاین چ بهتر

ولی بازم میگم اگه ی روز تنها گزینس اون چهارشنبه باشه

شنبه اگه اونایی ک تهرانن و میتونن هر دو روز بیان لازم نیست جاهای خیلی خاصی مثل مجلس برن چون بقول خودتون تعداد کم رو چ ب چنین جاهایی

ولی
میتونن ی تجمع کوچیک چند ساعته جلو وزارت داشته باشن ک اونا بفهمن ما هنوز تو صحنه ایم، بعد روز چهارشنبه همه میریم!

نظرتون چیه?

خیلی هم عالیه.بهترین پیشنهاد همینه.من خودم چهارشنبه 100% میام.شنبه رو دیگه باهاش کاری ندارم.اونو دیگه هرکس میخواد بره برنامش رو بریزه

م.صفری

New member
:da
وای رجو پس بهت گفت صفری جون........
بابا من از کی دارم به بابام خواهشو التماس میکنم باهام بیاد تا حالا که رانداده دعا کن دلش نرم شه خودم باکله میام باور کن
باشه اسم دوستامو که حتما میان اد میکنم گلم

اره فقط به شما و روجو گفتم چون دارن هماهنگ میکنن
چ قاطی پاتی شدااا

:dadad4::dadad4::rolleyessmileyanim:

ham.ad

New member
این سازمان سنجش تا ما رو دق مرگ نکنه ول نمی کنه !
یعنی پاسخنامه رو تو فرم ثبت نام جاسازی کردن؟؟!!!:5:
به قول ابتین عزیز انگار می خواستن مواد جابجا کنند.
اینو دیگه کجای دلم بذارم؟؟!: کد رهگیری معتبر نیست!!!! اونم کدی که تا حالا باهاش وارد میشدم!!
حالا چیکار کنم؟؟ :13:

flor

New member
اینو دیگه کجای دلم بذارم؟؟!: کد رهگیری معتبر نیست!!!! اونم کدی که تا حالا باهاش وارد میشدم!!
واسه منم همینو میگه

ROJO

New member

چطور مگه? اعتراض دارید ب کارنامه میخواستین چک کنید?

اگه نه ک واسه همه اینجوری شده جای نگرانی نیست، درست میشه

elmira1365

New member
دوستان منم 90% هستم اون 10% بقیه هم میذارم شنبه خبر میدم که بتونم برم سر کار و مرخصیم رو رد کنم که امیدورام مشکلی پیش نیاد

elmira1365

New member
در ضمن دوستان اونایی که به کارنامه هاشون اعتراض دارن اگه میخوان به نتیجه برسن حتما حضوری بیان ، چون الان با یه منبع موثق صحبت کردم و میگفتن که احتمال اینکه تلفنی یا با فکس ترتیب اثری بدن کم هست مگر اینکه ببینند کسی پیگیری جدی داره میکنه که مجبور شن

elmira1365

New member
ان شاالله

پس خبر از شما

اوکی دوست عزیز من تا شنبه خبر قطعی رو میدم ، فقط لطفا اگه برنامه هم قطعی هست تا شنبه اعلام کنید چون من دارم از شیراز میام و 14 ساعت تو راهم و هم اینکه باید از قبلش بلیط بگیرم که مشکلی پیش نیاد و شرمنده شما دوستان نشم که بدقول بشم، پس لطفا برنامه رو قطعی کنید که برنامه هامون رو اوکی کنیم

ROJO

New member
در ضمن دوستان اونایی که به کارنامه هاشون اعتراض دارن اگه میخوان به نتیجه برسن حتما حضوری بیان ، چون الان با یه منبع موثق صحبت کردم و میگفتن که احتمال اینکه تلفنی یا با فکس ترتیب اثری بدن کم هست مگر اینکه ببینند کسی پیگیری جدی داره میکنه که مجبور شن

دقیقا، دوست من تو امتحان علوم پایه یکی- دو نمره از کف قبولی کمتر بود ،رفت تهران کارش درست شد دیگه اینکه حقه ببینن حتما رسیدگی میکنن

abtin13

New member
خانم روجو شکر خدا پیام هم که نمیشه برات فرستاد.می خواستم به شما بگم تا شما به بقیه بگی ولی مشکلی نیست خودم میگم.دوستان اونایی که میگن نمیام خوب مشکلی نیست نیان(البته سعی کنین بیایین) ولی اونی که میگه حتما میام دیگه باید بیاد اما و اگر توش نباشه.100 نفر میگن میاییم،سیاهی لشکر میاریم،نماینده می فرستیم ولی سر قرار که میری میبینی نصف نصف هم نیومدن آدم سرخورده میشه،ناامید میشه.والا آبروی خودمون میره.من این همه که فک زدم اینجا والا به خاطر خودمونه.وگرنه اعصاب مفت گیر نیاوردم که حالا بیام اینجا به بادش بدم.یعنی اگه شما هم جای من بودی میومدی وضعیت رو میدیدی شاکی میشدی.پس لطفا خانم روجو شما هم تاکید کن اگر میگن حتما میاییم حتما بیان، اگه نمی تونن بیان قول ندن.

ROJO

New member
خانم روجو شکر خدا پیام هم که نمیشه برات فرستاد.می خواستم به شما بگم تا شما به بقیه بگی ولی مشکلی نیست خودم میگم.دوستان اونایی که میگن نمیام خوب مشکلی نیست نیان(البته سعی کنین بیایین) ولی اونی که میگه حتما میام دیگه باید بیاد اما و اگر توش نباشه.100 نفر میگن میاییم،سیاهی لشکر میاریم،نماینده می فرستیم ولی سر قرار که میری میبینی نصف نصف هم نیومدن آدم سرخورده میشه،ناامید میشه.والا آبروی خودمون میره.من این همه که فک زدم اینجا والا به خاطر خودمونه.وگرنه اعصاب مفت گیر نیاوردم که حالا بیام اینجا به بادش بدم.یعنی اگه شما هم جای من بودی میومدی وضعیت رو میدیدی شاکی میشدی.پس لطفا خانم روجو شما هم تاکید کن اگر میگن حتما میاییم حتما بیان، اگه نمی تونن بیان قول ندن.

دقیقا همینطوره ابتین جان
حرفت حقه

فعلا من اسم نه نفرو تو پست اول نوشتم، یکیش خودمم! مگه اینکه پام بشکنه نیام! بقیه میان همین امروز همه اعلام امادگی کردن ولی بااااز اگه نمیتونین رک بگین!

کسانی ک ازین ببعد اد میشن به لیست دوستانی هستن ک قول میدن و پای قولشون میمونن، پس هر کس تا مطمئن نشده به اومدن اعلام امادگی برای حضور نکنه

مثل المیرا ک میخواد تا شنبه مطمئن ک شد بگه من بذارم تو لیست

دوستان بفکر خودتون باشید
با صرفا لایک پست اول تعداد زیاد نمیشه
:riz304:

پریسا 69

New member
Rojo جان من دوشنبه خبر قطعی میدم
چهارشنبه ک.ل.ا.س دارم دوشنبه میرم جابجاش کنم میام خبر میدم

shiny

New member
بچه ها اصفهانی کی هست؟؟ من بابام نمیذاره تنها برم:riz277:

ROJO

New member
دوستان پیشنهاد جدیدی باشه استقبال میکنیم

مثلا اینکه روپوش بندازیم یا جمله ها و شعارای خاصی ک میتونیم بگیریم دستمون

abtin13

New member
دوستان پیشنهاد جدیدی باشه استقبال میکنیم

مثلا اینکه روپوش بندازیم یا جمله ها و شعارای خاصی ک میتونیم بگیریم دستمون

اون سری که رفته بودیم یکی از دوستان (فکر کنم Azin E) بنر اورده بودن.اگه هنوز مونده باشه خیلی خوبه.4شنبه هم میشه ازش استفاده کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا