▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 95 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mr.Beneficence

New member
خیلی خیلی ممنون از همگی.ببخشید این شماره کدوم انتشاراته؟کتابخانه فرهنگ؟؟
ببخشید ی سوال دیگه.ازونجایی که کتابه خودش فارسی هستو نیاز ب مترجم نداره،آیا بازم چاپ هر انتشاراتی با مال یکی دیگه فرق داره؟
سلام
شوخی کردم...کاری نکردم که...
انتشاراتش کتابخانه ی فرهنگه/و اینکه لبخند گفتن چاپ جدید 32تومن...بعیده تفاوتی با چاپ 92داشته باشه..
++من دو تا کتابو با هم میخونم برای کنکور و همین کتاب ولی بعد از خوندن دو سه تا گروه چند تا تناقض پیدا کردم..کاش میشد جاوتز خوند

Hobbit

New member
سلام
انتشاراتش کتابخانه ی فرهنگه/و اینکه لبخند گفتن چاپ جدید 32تومن...بعیده تفاوتی با چاپ 92داشته باشه..
++من دو تا کتابو با هم میخونم برای کنکور و همین کتاب ولی بعد از خوندن دو سه تا گروه چند تا تناقض پیدا کردم..کاش میشد جاوتز خوند

جاوتز واس ضریب 1؟؟؟؟:smiliess (15):
بییییخیاااااااال:thumbsupsmileyanim:

Labkhand

New member
سلام
آره منم نمیدونم تفاوتی داره یان، سفارش دادم اما هنوز نرسیده، توی نمایشگاه ک میخواستم بخرم گفتن صبرکن چاپ جدیدش میاد...
ازشون پرسیدم گفتن ک ی مقداری مطالبش اضافه شده، دیگه تا چ حد صحت داره رو نمیدونم[emoji4]
من خیلی ازش تعریف شنیدم امیدوارم کتاب خوبی باشه!
توی اکثر درسا همینطوره....تناقض توی کتابا هست...

مریم 8994

New member
سلام بچه ها...خسته نباشید....چند تا سوال داشتم اگه بتونین جواب بدین ممنون میشم......اول اینکه من دارم برای سلولی مجید مهدوی میخونم میخوام بدونم اصلا برای ارشد ایمنی جواب میده؟؟؟؟؟؟؟؟بعضیا میگن کتاب محمد نژاد...یعنی من باید باز به دنبال جور کردن منابع جدید باشم یا کتابش در حد مهدویه ومیشه با همون مهدوی جواب گرفت؟در رابطه با ابولعباس که میگن باید2015 رو خوند نمیدونم چیکار کنم چون مال من 2012 هستش...وازبس کتاب خریدم و یه سریش بی استفاده موندن خسته شدم لطفا منو راهنمایی کنید..ممنون

Ye Arshadi

New member
سلام بچه ها...خسته نباشید....چند تا سوال داشتم اگه بتونین جواب بدین ممنون میشم......اول اینکه من دارم برای سلولی مجید مهدوی میخونم میخوام بدونم اصلا برای ارشد ایمنی جواب میده؟؟؟؟؟؟؟؟بعضیا میگن کتاب محمد نژاد...یعنی من باید باز به دنبال جور کردن منابع جدید باشم یا کتابش در حد مهدویه ومیشه با همون مهدوی جواب گرفت؟در رابطه با ابولعباس که میگن باید2015 رو خوند نمیدونم چیکار کنم چون مال من 2012 هستش...وازبس کتاب خریدم و یه سریش بی استفاده موندن خسته شدم لطفا منو راهنمایی کنید..ممنون

من خودم برای سلولی لودیش رو میخونم..اما برای ابوالعباس 2015یه سری نکات جدید اضافه شده که خوندنش خالی از لطف نیست

Mr.Beneficence

New member

سلام
خب با تست خودتونو امتحان کنید اگ با خوندن مهدوی میتونید تست بزنید که خوبه ولی بهتر اینه رفرنس خونده بشه/کتاب محمد نژاد حدود300صفحه س و بیشتر نکته ای هست ..فکر میکنم مهدوی هم همین حدودا باشه
ابوالعباس هم تفاوت آنچنانی نداره ولی خب اگه برای کنکور آخرین ورژن رو میخوندید بهتر میشد

TUMS

Well-known member

ورژن 2015 یه سری مطالب در عباس زیاد شده که به طبع از اونا هم سوال میدن
بهتره که 2015 را بخرید
من خوندمش کلی مطلب بهش اضافه شده و جالبه از اون مطالب جدید هم سوال میدن

مریم 8994

New member

ورژن 2015 یه سری مطالب در عباس زیاد شده که به طبع از اونا هم سوال میدن
بهتره که 2015 را بخرید
من خوندمش کلی مطلب بهش اضافه شده و جالبه از اون مطالب جدید هم سوال میدن

ممنون از راهنماییتون...میشه ترجمه وانتشاراتشو بهم بگین .....چون ترجمه ای که خودم دارم بدون راهنمایی خریدم وازش راضی نیستم..ممنون

TUMS

Well-known member
ممنون از راهنماییتون...میشه ترجمه وانتشاراتشو بهم بگین .....چون ترجمه ای که خودم دارم بدون راهنمایی خریدم وازش راضی نیستم..ممنون

والا بنده به میل خودم کتاب را نخریدم که انتخاب کرده باشم
کتاب برام هدیه آوردن به خاطر همین نمیدونم بقییه ترجمه ها چطوره
ولی ترجمه انتشارات اندیشه رفیع خوب بود و غلط آنچنانی نداشت و متنش هم فونتش خوبه و هم روونه

موفق باشین

Labkhand

New member
سلام[emoji4]
ترجمه ماهرو میراحمدیان انتشارات آرتین طب هم خوبه[emoji4]

Hobbit

New member
سلام.دوستان عذر میخام سوالمو اینجا میپرسم تو تاپیک گروه خودمون مطرح کردم جواب نگرفتم ممنون میشم کمکم کنید خیلی سردرگمم:14:
من برای سلولیمون ک ضریب4 هس خود لودیش رو میخوندم اما موقع تست زدن متوجه شدم خیلی از سوالا خارج از لودیش اومده و لودیش تو خیلی از مباحث ناقص گفته.بعضی دوستان گفتن کتاب محمدنژادو بخون.اما کتاب محمدنژاد خیلی خلاصه کرده وفهمش سخته.خاستم بدونم کسی یک جزززوه ی خوب سراغ نداره ک بشه باهاش بالای 70 زد؟؟
بنظرتون جززوه ی دکتر اقدم چطوره؟؟اگه جزززوه ی دیگه ای میدونین لطفا بگین.ممنونم:riz513:

Mr.Beneficence

New member
سلام
مریم خانم شما این تاپیکو که دوستان زحمت کشیدن ببینید شاید کمکتون کرد
http://forum.oloompezeshki.com/thread16522.html
من خودم فریدحسینی2015خوندم خوبه ولی بعضی جمله هاش کامل نیست(ویراستار نداشته انگار)
ماهرو احمدیان هم تعریف میکنن دوستان گرفتن.

آخرین ویرایش:

Mr.Beneficence

New member
سلام.دوستان عذر میخام سوالمو اینجا میپرسم تو تاپیک گروه خودمون مطرح کردم جواب نگرفتم ممنون میشم کمکم کنید خیلی سردرگمم:14:
من برای سلولیمون ک ضریب4 هس خود لودیش رو میخوندم اما موقع تست زدن متوجه شدم خیلی از سوالا خارج از لودیش اومده و لودیش تو خیلی از مباحث ناقص گفته.بعضی دوستان گفتن کتاب محمدنژادو بخون.اما کتاب محمدنژاد خیلی خلاصه کرده وفهمش سخته.خاستم بدونم کسی یک جزززوه ی خوب سراغ نداره ک بشه باهاش بالای 70 زد؟؟
بنظرتون جززوه ی دکتر اقدم چطوره؟؟اگه جزززوه ی دیگه ای میدونین لطفا بگین.ممنونم:riz513:

آخ آخ اصلا سوال شما رو ندیدم شرمنده
حالا در حدی که خودم خوندم و اطلاع دارم میگم احتمالا بقیه بچه ها بیشتر میدونن ولی اینجا آدمو یاد بیابونای تگزاس تو فیلمای وسترن میندازه از بس خلوته
عارضم به حضورتون که من سلولی رو از لودیش خوندم بعید میدونم سوالی خارج از لودیش بیاد مگه اینکه رفرنس دیگه ای هم داشته باشید من آ.ی ک.یو ب.ی تست زدم چیز جدیدی نسبت به لودیش ندیدم
اتفاقا کتاب محمدنژاد هم دیدم اگه یه دور لودیشو خونده باشی برا مرور خوبه
+وقت بزارید لودیش بخونید مطمئن تره...سخته ولی خیالت راحته

Mr.Beneficence

New member
سلام دوستان
SIgمخفف چی هست؟ایمونوگلوبولین سطحی(غشایی) یا ترشحی؟؟؟secreted یا surface
ابولعباس دو نوع نوشته سکرتد و ممبران...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا