▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

yas13

New member
سلام بچه هاي خوشحال من هماتو مي خوام امتحان بدم ولي يه سوال دارم ميگن يك دفترچه امتحاني ميدن حالا تعداد سوال هامون فرق داره ؟ايا ما سوال هاي ما در حد بچه هاي ايمنو اگه نه پس چه طوري ميشه تو دو رشته امتحان داد؟اگه نه ضرايب نه سوال ها يكسانه ؟

love virology

New member
سوالات یکسانه برای همه در زیر مجموعه / ایمنی لازم نیست هماتو بخونه/ برای 2رشته ایی باید از گروه های 2 و 3 انتخاب کنید

yas13

New member
نه شما نخونيدا ما ايمني ميخونيم اصلا به خودتون فشار نياريد

yas13

New member
نه شما نخونيدا ما ايمني ميخونيم اصلا به خودتون فشار نياريد

ati1408

New member
بچه های عزیز کسی جواب سوال منو نمیدونست؟ برای بیوشیمی متقاضی ایمونو هم وضع همینه! خواهشا اگه کسی میدونه بگه

love virology

New member
خوب زنگ بزنید سنجش / ولی چون اکثر دانشگاه ها بیوتک گرایش سلولی هست / احتمالا بتونید ولی زنگ بزنید خیالتون جمع میشه

Eagle_78

Member
بچه ها هر دقیقه یکی داره یه خبر بهم میده ! اینو توی دفترچه نوشته من الان باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تبصره 1- داوطلبانی كه طبق مدارك مورد پذيرش جدول مذكور نسبت به انتخاب رشته امتحاني اقدام ننمايند در هر مرحله از روند برگزاري آزمون اعم از بررسي مدارك، اعلام نتايج ، پذیرش و دوره تحصيل، از روند سنجش حذف و از ادامه تحصيل محروم خواهند شد. بعنوان مثال اگر در رشته امتحاني، مدرك مورد پذيرش مقطع کارشناسی ميكروبشناسي قيد گرديده منظور رشته ميكروبشناسي در مقطع کارشناسی بوده ورشته زيست شناسي با گرايش ميكروبيولوژي مورد پذيرش نميباشد.
مگه کارشناسی بیوتکنولوژی داریم ؟ تا اونجایی که من میدونم دکترای پیوسته بیوتکنولوژی چهار سال اولش معادل کارشناسی در نظر گرفته میشه . در حال حاضر هم سازمان سنجش رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی گرایش بیوتکنولوژی پذیرش میکنه نه کارشناسی بیوتکنولوژی!
خب الان دقیقا منظورشون از کارشناسی بیوتکنولوژی برای آزمون ایمونولوژی چیه ؟
بچه ها تو رو خدا یکی یه جواب قطعی بهم بده. من میتونم ایمونو امتحان بدم؟؟؟؟؟
آخه کارشناسی من زیست شناسی سلولی و مولکولی با گرایش بیوتکنولوژی بوده ولی اینجا فقط نوشته کارشناسی بیوتکنولوژی
بچه ها اگه کسی میتونه از اساتید یا هر کس دیگه ای بپرسه خواهشا بپرسین.
اگه هم من اشتباه میکنم شیرفهمم کنین دوستان
دوست عزيز بيخودي خودت رو نگران نكن
شما احتمالا مشكلي نداري چونكه بيوتك يكي از گرايشهاي زيست حساب ميشه
منتها نكته اي كه هست اينه كه براي اونها چيزي كه دقيقا تو مدرك ليسانس نوشته شده مهمه ! يعني حتما بايد توشته شده باشه زيست شناسي با گرايش بيوتك
ابهام هايي كه وجود داره بيشتر بدليل كسايي هست كه از خارج از ايران مدرك گرفتند مثلا ما تو ايران كارشناسي ايمني شناسي نداريم ولي كارشناسي بيوتك يه دوره اي وجود داشت

negin ka

New member
بچه ها نتیجه چی شد اخرش؟؟؟؟؟؟
من الان دارم دور دوم ایمنی میخونم با تست (خدایی تست خیلی خوبه باید دور اولم با تست میخوندم) سلولیم تازه شروع کردم دور دوم با تست ،بیوشیمیم دور اول فصلای اخرشم زبانم میخونم بد نیس
ی سوال از داوطلبانی ک پارسال آزمون دادن :
امیدی هست عایا؟؟؟؟؟؟؟خاهشا راستشو بگین :ph34r-smiley::ph34r-smiley:

:smiliess (4):
این تاپیک خ خلوته کسی نمیاد گزارش بده آدم فک میکنه فقط خودش داره درس میخونه لدفن همکاری کنید یعنی ک چی!!!!!!!!

Sahar_az

New member
خب خدا رو شکر خیالمون راحت شد فقط من راضی نیستم از ضریب بیوشیمی:(
بازم به نفع هماتوها می شه که ضریب بیوشیمی یکسان شده
ایمنی هم که اکثرا قوین مگه این که سوالای ایمنی رو خیلی تخصصی بدن که اونو ما هم نمی تونیم جواب بدیم چون اکثر هماتوها هم ابوالعباس می خونن
یعنی الان باید سرمایه گزاری کنیم روی میکروب و سلولی
و با این وقت کنکورشون:65d6a5d6s:
ولــــــــــــی در کل:)))) خیلی خوشحالم که ضریب صفر شده:thanks:بقیه ش همه به درک:))) ما ادامه می دیم:)) مهم اینه که هماتو نباید بخونیم:thanks:

گزارشم که خب مایه شرمساریه اونم با این وقت کمه باقی مونده:)باید سرعتمو بزارم روی دور تند:)
ایمونولوژیه تومور + ایمونوهماتولوژی رو تموم کردم
سلولی چند روزه موندم تو فصل آخره سلولی
بیوشیمی هم در حال درجا زدنم!
خدا رو شکر رو هوا بودم به خاطر این اطلاعیه ی گنگشون ولی از فردا پرانرژی جلو می رم:)) میکروبم باید شروع کنم:) بعد عید جواب نمی ده فک کنم

ati1408

New member
خیلی متشکرم دوست عزیز. کاش این قدر جملات مبهم نمینوشتن. خیلی حالم گرفته شده. امیدوارم که چیزی عوض نشه و بتونم با خیال راحت ادامه بدم

eeeeeeehsan

New member
بچه ها نتیجه چی شد اخرش؟؟؟؟؟؟
من الان دارم دور دوم ایمنی میخونم با تست (خدایی تست خیلی خوبه باید دور اولم با تست میخوندم) سلولیم تازه شروع کردم دور دوم با تست ،بیوشیمیم دور اول فصلای اخرشم زبانم میخونم بد نیس
ی سوال از داوطلبانی ک پارسال آزمون دادن :
امیدی هست عایا؟؟؟؟؟؟؟خاهشا راستشو بگین :ph34r-smiley::ph34r-smiley:

:smiliess (4):
این تاپیک خ خلوته کسی نمیاد گزارش بده آدم فک میکنه فقط خودش داره درس میخونه لدفن همکاری کنید یعنی ک چی!!!!!!!!
نه متاسفانه امیدی بهت نیست، خـدا بیامرزدت :tsimuzpzwoap1t9y3o7

همه درساش دور دومه اون وقت سوالش اینه امیدی هست؟ :|

eeeeeeehsan

New member
بچه ها هر دقیقه یکی داره یه خبر بهم میده ! اینو توی دفترچه نوشته من الان باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تبصره 1- داوطلبانی كه طبق مدارك مورد پذيرش جدول مذكور نسبت به انتخاب رشته امتحاني اقدام ننمايند در هر مرحله از روند برگزاري آزمون اعم از بررسي مدارك، اعلام نتايج ، پذیرش و دوره تحصيل، از روند سنجش حذف و از ادامه تحصيل محروم خواهند شد. بعنوان مثال اگر در رشته امتحاني، مدرك مورد پذيرش مقطع کارشناسی ميكروبشناسي قيد گرديده منظور رشته ميكروبشناسي در مقطع کارشناسی بوده ورشته زيست شناسي با گرايش ميكروبيولوژي مورد پذيرش نميباشد.
مگه کارشناسی بیوتکنولوژی داریم ؟ تا اونجایی که من میدونم دکترای پیوسته بیوتکنولوژی چهار سال اولش معادل کارشناسی در نظر گرفته میشه . در حال حاضر هم سازمان سنجش رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی گرایش بیوتکنولوژی پذیرش میکنه نه کارشناسی بیوتکنولوژی!
خب الان دقیقا منظورشون از کارشناسی بیوتکنولوژی برای آزمون ایمونولوژی چیه ؟
بچه ها تو رو خدا یکی یه جواب قطعی بهم بده. من میتونم ایمونو امتحان بدم؟؟؟؟؟
آخه کارشناسی من زیست شناسی سلولی و مولکولی با گرایش بیوتکنولوژی بوده ولی اینجا فقط نوشته کارشناسی بیوتکنولوژی
بچه ها اگه کسی میتونه از اساتید یا هر کس دیگه ای بپرسه خواهشا بپرسین.
اگه هم من اشتباه میکنم شیرفهمم کنین دوستان
عاطی جان (درست نوشتم؟)
پارسال بیوتک نبوده ولی امسال آووردنش چون گروه بندیش کردن، چون پارسال واسه بچه های خون بوده.
می ترسمم اینو بهت بگم ولی این مدرک تحصیلی مورد پذیرش رو خیلی دقیق نوشتن.
شمـا حتمن یه تماس داشته باش، کاری به حرف منو دفترچه هم نداشته باش. ایشالا که اینطـور نیست و می تونی ایمنی امتحان بدی.

ati1408

New member
ممنون دوست عزیز . آره حتما تماس میگیرم ببینم چی میگن. ان شاالله که درست میشه

oloom_az

New member
خييييلي خوشحالم كه امسال مي تونم علاوه بر رشته هماتو رشته ايمني رو هم انتخاب كنم:smilies-azardl (113
اميدوارم برسم يه دور ميكروب رو هم بخونم:smilies-azardl (181

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا