▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hamideh71

New member
سلام دوستان گزارش من:دیروز 9ساعت مطالعه مفید!ایمونو کمپلمان و تموم کردم بیوشیمی هموگلوبین ومیوگلوبین زبان هم که لایتنر سلولی هم تازه شروع کردم!من آخر ازدست این سلولی دق میکنم...!!!!!!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

eeeeeeehsan

New member
سلام دوستان گزارش من:دیروز 9ساعت مطالعه مفید!ایمونو کمپلمان و تموم کردم بیوشیمی هموگلوبین ومیوگلوبین زبان هم که لایتنر سلولی هم تازه شروع کردم!من آخر ازدست این سلولی دق میکنم...!!!!!!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

چرا دق کنی؟؟
خداوند اگر آرزویی درتو قرار داده،بدان توانایی آن را در تودیده است...​
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

eeeeeeehsan

New member
پس احیانا باید هم اسم باشیم:28:
نه خدا رو شکر فارغ شدم:) پارسال کتاب رو باز می کردم جلوم می خوابیدم:whistle:ماشالا کارآموزیم کم همه کارا رو میندازن سر دانشجوی بیچاره:wacsmiley:

اولا که 20 امتیاز مثبت به خاطر اسمت... آره اینجا ک خیلی خلوته.... البته کم کم گرم میشه... من خودم پارسال خیلی با بچه ها انس گرفته بودم (الان هم همینطور)... ولی پارسال نمیتونستم کنترل کنم آخر شب اکثرا آن بودیم... بچه ها حضور و غیاب میکردن... :)))))
آفرین دخترم... بخون همینجوری....
کارآموزی داری؟ یا فارغ شدی؟

خود شیفته ها
icon_neutral.gif

eeeeeeehsan

New member
من یه رشته دیگه امسال قبول شدم فقط یه نکته میخوام بگم اینه که با مرور بخونبین روش من خیلی با روش همه دوستام فرق داشت به خاطر همین کسی فک نمیکرد من 7 بشم ولی شدم مرور زیاد با برنامه قبلی و منظم و ورزش رمز موفقیت من بود

تبریـک میگم آقا سجاد، ایشالا دکترا هم تک رقمی بشی :))
مارو از تجربه های خوبت بی بهره نذار :rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: emmy

kolouche

New member

حســـود....:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

- - - Updated - - -

من یه رشته دیگه امسال قبول شدم فقط یه نکته میخوام بگم اینه که با مرور بخونبین روش من خیلی با روش همه دوستام فرق داشت به خاطر همین کسی فک نمیکرد من 7 بشم ولی شدم مرور زیاد با برنامه قبلی و منظم و ورزش رمز موفقیت من بود

آفرین.... تبریک...
مرســــی.... :rose:

emmy

Member
حمیده 9ساعت مفید:1dco2x0p1lilzhfpg1t
من دیگه حرفی ندارم.....رفتم تو افق...احسان کاری داشتی بیا تو افق.. :smiliess (12):

eeeeeeehsan

New member
حمیده 9ساعت مفید:1dco2x0p1lilzhfpg1t
من دیگه حرفی ندارم.....رفتم تو افق...احسان کاری داشتی بیا تو افق.. :smiliess (12):

ماشالا، ماشاالا، ماشالا..
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif
وقت کردی دست مارو هم بگیر
2.gif

پ ن: آفرین حمیده :))))

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kolouche

GGMU

New member
سلام به همه دوستان
من ترم 3 میکروبیولوژی هستم میخوام ارشد ایمنی بدم
ولی یه سؤالی که ذهنمو خیلی به خودش مشغول کرده اینه که برای درس بیوشیمی گیج شدم واقعا که از چه منبعی استفاده کنم
درسته که الان شاید وقت زیادی داشته باشم ولی وقتی نگاه میکنم به کتابای مرجعیکه وزارت بهداشت اعلام کرده میبینم درس بیوشیمی از بقیه درسا از لحاظ حجم خیلی بیشتره و کلا از همین الان بیخیال کتابای مرجع شدم
خواهشی که دارم اینه که از دوستانی که. کنکور ارشد دادن منو راهنمایی کنن که این درسو از چه کتابایی بخونم و آیا میشه بدون خوندن کتابای مرجع درصد بالایی زد یا نه؟
در ضمن میخواستم نظرتونو راجع به کتاب بیوشیمی شهبازی ملک نیابدونم چون میخوام اول از اون شروع کنم چون شنیدم سطحش نسبتا پایینه و راحت تر میشه خوندش برای شروع
با آرزوی موفقیت برای همه دوستانی که سال دیگه میخوان ارشد شرکت کنن

مهلا1991

New member
کسی کتابی درباره ی روشهای تولید انتی بادیها میشناسه؟؟؟؟
یا اینکه خودش بتونه برام توضیح بده؟کمک کنید لطفااااااا

eeeeeeehsan

New member
دوستان کموکاین خاصی سراغ ندارید، با میل زیاد بچسبیم به درس ؟
من که درس خوندنم مثل L-سلکتین هست. میخونم ول میکنم میخونم ول میکنم :shocked::shocked:
بهترین کموکاین هدفه، هر روز باید بیاریمش جلو چشامون اونوقت میل درسمون میاد :tsimuzpzwoap1t9y3o7

سلام به همه دوستان
ولی یه سؤالی که ذهنمو خیلی به خودش مشغول کرده اینه که برای درس بیوشیمی گیج شدم واقعا که از چه منبعی استفاده کنم
درسته که الان شاید وقت زیادی داشته باشم ولی وقتی نگاه میکنم به کتابای مرجعیکه وزارت بهداشت اعلام کرده میبینم درس بیوشیمی از بقیه درسا از لحاظ حجم خیلی بیشتره و کلا از همین الان بیخیال کتابای مرجع شدم
خواهشی که دارم اینه که از دوستانی که. کنکور ارشد دادن منو راهنمایی کنن که این درسو از چه کتابایی بخونم و آیا میشه بدون خوندن کتابای مرجع درصد بالایی زد یا نه؟
در ضمن میخواستم نظرتونو راجع به کتاب بیوشیمی شهبازی ملک نیابدونم چون میخوام اول از اون شروع کنم چون شنیدم سطحش نسبتا پایینه و راحت تر میشه خوندش برای شروع

سلام
خوش اومدی به انجمن
تو ترم 3 هستی، حتی 1 درصد هم فکرش رو نکن، اگه فکرشو بکنی از زندگیت سیر میشی، از من گفتن بود.

ولی اگه میخوای موفق بشی فقط منبع، نه جـزوه و نه کتابای فرع. اما اگه میخوای یه چیز جمع و جور واسه بیو بخونی کتاب بیوشیمی برای کنکور پاسالار رو تهیه کن.
بله میشه درصد بالا زد ولی خیلی باید بخونی، بخصوص تست.
در مورد اون کتاب اطلاعی ندارم. به حرف کسی توجه نکن، هر کتابی رو که بهت معرفی می کنن برو از نزدیک ببین تو کتابفروشی و بعد انتخابش کن.. ممکنه یه کتاب برای کسی خوب باشه ولی برای تو نامفهوم.

موفق باشی :rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saaabaaa

Eagle_78

Member
منم دیگه از امروز به طور جدی شروع میکنم
امیدوارم همه بخصوص بچه های خوب این فروم نتیجه زحماتشان رو بگیرند

آخرین ویرایش:

Sahar_az

New member
:painting:
مبارک باشه:)
منم الان کسی فکر نمی کنه قبول شم:))
سلام به همه دوستان
به نظر منم از ترم 3 خیلی زوده... حتی آسه آسه... شما درسای همون دانشگاهت رو فعلا خوب یاد بگیر که یه وقت اینطوری نشه که هم از دانشگاه بمونی هم از ارشد... خیلی زود خواستی شروع کنی ترم 6... که البته اینم نظر منه و صلاح مملکت خویش خسروان دانند:))
بیوشیمی خلاصه همون پاسالاری که بچه ها گفتن و نجات شکوهی جواب می ده و لااقل بهتر از ملک نیا شهبازیه... با اونا بخوای شروع کنی یه وقت زده می شی از درس
منم دیگه از امروز به طور جدی شروع میکنم
امیدوارم همه بخصوص بچه های خوب این فروم نتیجه زحماتشان رو بگیرند

:thumbsupsmileyanim:

hamideh71

New member
سلام چرا سایت اینطوری شده من هروقت میخوام وارد انجمن شم همش error میده!الانم بعد از 1000بار سعی وتلاش تونستم وارد شم!!!!!!
گزارش این که بلاخره هفته ی گذشته برای اولین بار در دوران درس خوندن تونستم ساعت مطالعم رو به 38 ساعت مفید درهفته برسونم!!!!!این هفته که فکر نمیکنم بتونم زیاد بخونم چون همش تعطیلیه!!!!!!
ایمونو MHC بیوشیمی پروتیین های پلاسما رو تموم کردم هموگلوبین ومیوگلوبین هم تموم کردم البته هنوز تستاشون مونده انزیم رو شروع کردم
سلولی هنوز دارم دور خودم میچرخم و فصل غشا هستم
زبان هم مهارت میخونم ولغت
راستی یک سوال میگن ازفصل 1سلولی یعنی میکروسکوپها وروشها تو وزارت بهداشت سوال نمیاد فقط2سال پیش یهو5تاسوال از این فصل گذاشتن!!!!!!!!!!!!!توکتاب تستم اصلا این فصلو نداره!!!!!!!!!
میخواستم بپرسم ببینم ایا این که میگن درسته یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

ضمن تسلیت ایام محرم ، اینم شعر من به مناسبت اتمام فصل هفت ایمنی :

ببرد ازمن قرار و طاقت و هوش
به سان دیگ هر دم می زنم جوش
اگر پوسیده گردد استخوانم
نگردد رنجش از یادم فراموش
به فصل هفتمم راضی بگردم
گرش همچون قبا گیرم در آغوش

kolouche

New member
ضمن تسلیت ایام محرم ، اینم شعر من به مناسبت اتمام فصل هفت ایمنی :

ببرد ازمن قرار و طاقت و هوش
به سان دیگ هر دم می زنم جوش
اگر پوسیده گردد استخوانم
نگردد رنجش از یادم فراموش
به فصل هفتمم راضی بگردم
گرش همچون قبا گیرم در آغوش

:j58r36j3gcr4suxymup

kolouche

New member
سلام چرا سایت اینطوری شده من هروقت میخوام وارد انجمن شم همش error میده!الانم بعد از 1000بار سعی وتلاش تونستم وارد شم!!!!!!
گزارش این که بلاخره هفته ی گذشته برای اولین بار در دوران درس خوندن تونستم ساعت مطالعم رو به 38 ساعت مفید درهفته برسونم!!!!!این هفته که فکر نمیکنم بتونم زیاد بخونم چون همش تعطیلیه!!!!!!
ایمونو MHC بیوشیمی پروتیین های پلاسما رو تموم کردم هموگلوبین ومیوگلوبین هم تموم کردم البته هنوز تستاشون مونده انزیم رو شروع کردم
سلولی هنوز دارم دور خودم میچرخم و فصل غشا هستم
زبان هم مهارت میخونم ولغت
راستی یک سوال میگن ازفصل 1سلولی یعنی میکروسکوپها وروشها تو وزارت بهداشت سوال نمیاد فقط2سال پیش یهو5تاسوال از این فصل گذاشتن!!!!!!!!!!!!!توکتاب تستم اصلا این فصلو نداره!!!!!!!!!
میخواستم بپرسم ببینم ایا این که میگن درسته یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

ماشالله دخترم... آفرین....:applause:
ب نظر من بخون... خودت ک میبینی چه جور سوال میدن... همون 2 سال قبلو ببین.... بازم تصمیم با خودت....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saaabaaa

Eagle_78

Member
برنامه دیروز و امروزفصل یک و دو ابوالعباس + زبان
کسی از بچه ها قصد شرکت تو آزمونها خ. ل. ی. لی رو نداره طبق سرفصلهاش برنامه ریزی گروهی بشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا