▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

emmy

Member
سلام به همه.آفرین آق مدیر...من هنوز یک واو هم مطالعه نفرمودم....:smiliess (2):

ziba1371

New member
دانشگاه ماب کارآموزی حساسه.خواستم بپیچونمش ولی فعگاک نشده.زنگم بهم نزدن ک کی برم.من براکارآموزی سعی کردم یجای خلوتوانتخاب کنم گ وقت داشته باشم بخونم

ziba1371

New member
دیروزامروزنخوندم چیزی.عقدداداشم بود.ازعصروقت داشتم براخوندن ولی آمادگی مغزی نداشتم.حوصله خوندن ندارم امروز

hamideh71

New member
جزوو مکاتبه ای چطوره؟زیساتش؟

سلام زیبا جان جزوات مکاتبه ای فرق داره با این جزواتی که همراه ک.لاس میدن من فعلا ک.لاس ایمونو وبیوشیمیم شروع شده و واقعا راضیم بیوشیمی استاد جعفرنژاد عالیه!زیستم هنوز شروع نشده جزوشم ندیدم
.:riz277:

hamideh71

New member
بستگی به خودت داره، برو از نزدیک ببین ببین چطوره.. چون بعضیا با جـزوه راحتترن بعضیا با کتاب.
من جـزوه ای رو پارسال از یکی از رتبه های برتر اینترنتی خریدم، بد نبود ولی وقتی خواستم شروع کنم دیدم با کتاب راحتترم. پس حتمن قبلش ببین جـزوه رو از نزدیک.

اکثریت کتاب میخونن، منم جات بودم میرفتم سمت کتاب به جای جـزوه.

بله ولی من یک نکته اضافه کنم که تمامی مشاوران کنکورمیگن واسه کنکور دنبال رفرنس نرید وج.زوه بخونیدچون رفرنسا متعددوحجیمن اولا نمیشه همشو خوند دوما مرورشون سخته ولی ج.زوه یک چیزیه که تمامیه منابع رو پوشش میده ومرورشم راحته البته بازم به علاقه وتوانایی هرکس نگاه میکنن وهمچنین وقتش!ونکته ی مهم این که جزوش خوب وکامل باشه نه هرج.زوه ای!!!!!
درهرصورت امیدوارم انشالله هممون امسال قبول شیم...!!!!!

nastaran8

New member

بله ولی من یک نکته اضافه کنم که تمامی مشاوران کنکورمیگن واسه کنکور دنبال رفرنس نرید وج.زوه بخونیدچون رفرنسا متعددوحجیمن اولا نمیشه همشو خوند دوما مرورشون سخته ولی ج.زوه یک چیزیه که تمامیه منابع رو پوشش میده ومرورشم راحته البته بازم به علاقه وتوانایی هرکس نگاه میکنن وهمچنین وقتش!ونکته ی مهم این که جزوش خوب وکامل باشه نه هرج.زوه ای!!!!!
درهرصورت امیدوارم انشالله هممون امسال قبول شیم...!!!!!
ولى من با نظرتون کاملا مخالفم مشاورايي که شما مى گين براى فروش ج .زو.ه ها و تشکيل ک.لاساشون وبراى کسب در آمد اين حرفا رو مى گن اگرحرفا و منابع نفرات اولرو ببينيد هيچکدوم ک.لاس و ج.زوه نداشتن و فقط منابع خوندن .....همه اينا فقط تبليغ براى کسب درآمده...

hamideh71

New member
دوستان گلم میشه لطف کنیدوبگید هرروزی از هردرسی چند صفحه وچه منبعی رو میخونید؟؟؟!!وبرنامه ی مررورتون چطویه!؟من با این مروری که دارم کل روزم به ایمنی گرفته میشه؟؟!!!!!نمیتونم سریع درس بخونم تمرکزم ندارم چه کنم؟؟؟؟؟/!!!:smilies-azardl (181:33:

سلام دوستان
ببخشید من یه سوال اساسی دارم . لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
کدوم یک از روش های زیر رو برای مطالعه درس های ارشد توصیه می کنید ؟
روش اول :
خوندن ایمنی و زیست و زبان تا دی ماه (همراه با تست )و بعد خوندن بیوشیمی و میکروب و زبان تا آخر اسفند(همراه با تست)
فروردین و اردیبهشت و خرداد فقط و فقط مرور

روش دوم :
خوندن ایمنی و زیست و بیوشیمی و میکروب و زبان (همزمان و همراه با تست) تا آخر اسفند

روش اول اجراش راحتر هست.ولی من از اینکه بعد از دی ماه تا 2 ماه از ایمنی و زیست فاصله میگیرم وحشت میکنم و میدونم که یادم میره. در عین حال روش دوم با وجود منطقی بودن، میشه گفت سنگین هست و ممکنه آدم رو خسته کنه و مستلزمه اینه که از روزی 10 ساعت شروع کنه که برای ابتدای کار زیاده.... :smilies-azardl (181

لطفا اگه کسی تجربه خوندن کامل زیست یا ایمنی یا بیوشیمی و میکروب رو داشته بگه چقدر تموم کردنشون زمان میبره و با کدوم روش میشه اونها رو تا کنکور چندبار مرور کرد ؟؟؟
خیلی ممنون اگه دوستان همکاری کنند در این موضوع ....:rose:

Immunity

Well-known member
روش دوم...بهتره ..مرور کار سختی نیس..البته نباید تا اخر خوند بعد برگشت ازاولمرور کرد..مرور رو هنگام خوندن باید از الان انجام بدید

nahal5555

New member
آقا مسعود روش دوم بهتره... با اين روش واسه امتحان وزارت علوم هم خيالت راحته....

hamideh71

New member
به نظر منم روش دوم بهتره البته فکر نمیکنم لازم باشه باکتری رو به این زودی شروع کرد من فکر میکنم باکتری از اذر یا دی شروع شه کافی باشه

hamideh71

New member
البته به نظر من بایدسه درس اصلی روحداکثر تا دی تموم کرد بهمن واسفند تکرار فروردین واردیبهشت تکرار تکرار وخرداد هم که مرور سریع همه چیز زبان هم که همیشه باید حضور فعال داشته باشه:21:

mahsa.parmis88

New member
سلام دوستان
ببخشید من یه سوال اساسی دارم . لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
کدوم یک از روش های زیر رو برای مطالعه درس های ارشد توصیه می کنید ؟
روش اول :
خوندن ایمنی و زیست و زبان تا دی ماه (همراه با تست )و بعد خوندن بیوشیمی و میکروب و زبان تا آخر اسفند(همراه با تست)

روش دوم :
خوندن ایمنی و زیست و بیوشیمی و میکروب و زبان (همزمان و همراه با تست) تا آخر اسفند

روش اول اجراش راحتر هست.ولی من از اینکه بعد از دی ماه تا 2 ماه از ایمنی و زیست فاصله میگیرم وحشت میکنم و میدونم که یادم میره. در عین حال روش دوم با وجود منطقی بودن، میشه گفت سنگین هست و ممکنه آدم رو خسته کنه و مستلزمه اینه که از روزی 10 ساعت شروع کنه که برای ابتدای کار زیاده.... :smilies-azardl (181

لطفا اگه کسی تجربه خوندن کامل زیست یا ایمنی یا بیوشیمی و میکروب رو داشته بگه چقدر تموم کردنشون زمان میبره و با کدوم روش میشه اونها رو تا کنکور چندبار مرور کرد ؟؟؟
خیلی ممنون اگه دوستان همکاری کنند در این موضوع ....:rose:
من امسال میتونم بگم برنامه اول شمارو پیاده کردم.با این تفاوت که به میکروب زیاد بها ندادم تا ماه اخر...ضمنا اضافه کردن بیوشیمی تو بازه دوم درس خوندن اصلا نباید به این معنی باشه که 3 تا درس قبلی رو کنار بذاری بلکه دیکه از دی به بعد باید برنامتو فشرده تر کنی تا مرور قبلی هارو هم داشته باشی...

روش دوم...بهتره ..مرور کار سختی نیس..البته نباید تا اخر خوند بعد برگشت ازاولمرور کرد..مرور رو هنگام خوندن باید از الان انجام بدید

خیلی خیلی ممنون بابت پیشنهادتون
خب حالا باید بپرسم این مروری که میگید چه طوری تو این برنامه گنجانده بشه ؟ یعنی مثلا دوهفته مطالعه، یک هفته مرور یا مثلا هر 2 فصل جدید، مرور یک فصل قدیمی ؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنین :smilies-azardl (113

من امسال میتونم بگم برنامه اول شمارو پیاده کردم.با این تفاوت که به میکروب زیاد بها ندادم تا ماه اخر...ضمنا اضافه کردن بیوشیمی تو بازه دوم درس خوندن اصلا نباید به این معنی باشه که 3 تا درس قبلی رو کنار بذاری بلکه دیکه از دی به بعد باید برنامتو فشرده تر کنی تا مرور قبلی هارو هم داشته باشی...

خیلی خیلی ممنون
فقط یه سوال ؟ شما در بازه دوم با چه فشردگی کار کردید که تونستید هم بیوشیمی به این مهمی رو تموم کنید هم شروع کنید از اول ایمنی و زیست رو مرور کردن(خلاصه برداری کرده بودید؟؟) ؟ بعد اینکه میکروب رو ماه آخر شروع کردید استرس تموم نکردنش رو نگرفتید ؟
خیلی خیلی تشکر :smilies-azardl (113

- - - Updated - - -

خیلی خیلی ممنون
فقط یه سوال ؟ شما در بازه دوم با چه فشردگی کار کردید که تونستید هم بیوشیمی به این مهمی رو تموم کنید هم شروع کنید از اول ایمنی و زیست رو مرور کردن(خلاصه برداری کرده بودید؟؟) ؟ بعد اینکه میکروب رو ماه آخر شروع کردید استرس تموم نکردنش رو نگرفتید ؟

آقا مسعود روش دوم بهتره... با اين روش واسه امتحان وزارت علوم هم خيالت راحته....

خیلی خیلی ممنون و تشکر
فقط سوال اینجاست که آیا ایمنی و زیست به یک اندازه زمان میبرن و در واقع با هم تموم میشند؟ من فکر میکنم با توجه به اینکه مرورهای اول به اندازه خود بار اول خوندن وقت و انرژی میبره ، اونوقت اگه ما بخوایم همزمان با پیش رفتن مرور هم بکنیم باعث بشه تا بهمن ماه و حتی اسفند خود زیست و ایمنی کامل تموم نشده باشه ... :smilies-azardl (181

mahsa.parmis88

New member
خیلی خیلی ممنون

- - - Updated - - -

خیلی خیلی ممنون
یه بار تاپیک اززبان رتبه 1 ایمونوی 93 رو بخونید..تمام کارهای سال قبلم رو اونجا توضیح دادم...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا