▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mz18

New member
سلام نه اول مثلا لغت درس 2 رو از آخر کتاب حفظ کن بعد شروع کن خود درس رو بخون

negin ka

New member
به به...آفرین ....من یکم برنامه هام به هم خورده ....نتونستم برمس ایشالا مهر میرسم بهتون

من تافل رو با فلش کارت می خونم. بچه ها میگن با کتاب بهتره .
من توصیه میکنم درس به درس بخونی حالا نمیدونم اولش کلمه داره منظورت درس اولشه یا نه ولی اول بچسب به درسا بعدش دور دوم باز دقیق تر بخون این طور سرعتت بیش تره.

یه سوال زیست کتاب مهدوی خوب هست فقط من اونو ندارم لازمه تهیه اش کنم؟ خودم کتاب احمد مجد رو دارم دوستم گفته بود خوبه نظر شما چیه؟

من احمد مجد رو نمیدونم چطوره ولی بنظرم زیست مهدویم خوبه اما نه ب تنهایی من ک خودم بعد از مهدوی میرم سراغ ج زوه هام و برای کنکور:)
ب سوی موفقیت:smilies-azardl (113

ziba1371

New member
بچه هااگه یجاآنلاین باشیم خیلی خوبه ها.چون من سوال زیادبرام پیش میاد.اینجانمیشه بدجوره.حالان یجاک شماره هامشخص نباشه شایدبعضی هادوست نداشته باشن.یجاباشه براسوال پرسیدن ودرسی باشه فقط ک وقتگیرنباشه

90afshin

New member
وقتتون بخیر ایمنیا.اومدم گزارش بدم!
فصل 8 ابوالعباس - فصل 13 ضروریات برای بیوشیمی - مهدوی هم نمیدونم چرا ولی هنوز فصل 4 - زبانم رو پرژه است.
بچه ها برای سرولوژی چه کتابیو توصیه می کنین ؟ چون ابوالعباس سرولوژی نداره(با توجه به این که من سلولیم)
و این که به نظرتون سرعتم چطوریه؟ خوب پیش رفتم یا کندم.موفق باشین:a2d3:

آخرین ویرایش:

negin ka

New member
وقتتون بخیر ایمنیا.اومدم گزارش بدم!
فصل 8 ابوالعباس - فصل 13 ضروریات برای بیوشیمی - مهدوی هم نمیدونم چرا ولی هنوز فصل 4 - زبانم رو پرژه است.
بچه ها برای سرولوژی چه کتابیو توصیه می کنین ؟ چون ابوالعباس سرولوژی نداره(با توجه به این که من سلولیم)
و این که به نظرتون سرعتم چطوریه؟ خوب پیش رفتم یا کندم.موفق باشین:a2d3:

شما از کی شروع کردین؟
بزنم ب تخته خیلی خوب پیش میرین
من چقد آسته پیش میرم:smiliess (11):

90afshin

New member
من از اول تابستون شروع کردم.
واقعاً فکر میکنین سرعتم خوبه!!اصلاً فکر نمی کردم:a2d3:
راستی برای سرولوژی کتابی نمیشناسین؟؟؟

آخرین ویرایش:

ziba1371

New member
نیمبازبهتره.ی گروه ایمنی بسازیم بریم اونجاسوالاروآنلاین بپرسیم هرکی داشت

ziba1371

New member
منم امروزایمنی وزیست خوندم.زیستوبیوشیمی روازاول دارم بازمیخونم باجزیات.بعدیارودرحدفهمیدن میخونم ولی همزمان برگشتم ازاول قشنگ بخونم.انگاراصلاهیچی نخونده بودم قبلا.زیست فصل1وخوندم.بیوتنهافصلی ک قشنگ روش وقت گذاشتم لیپیدهاست.بقیشودوباره بایدبخونل قشنگ

ziba1371

New member
ذراستی من تافلم لغاتش تموم شد.البته فقط لغاتشومیخونما.کتابشوندارم.فردایه دوره میکنم کلشو.ازشنبه میرم رو405وازه.انشا...ب امیدخدا

bahar.zr93

New member
سلام بر همگی همراهان...
من چون سرعت خوندم پایینه( بخاطر خلاصه کردن ایمنی) و ... دیر به دیر گزارش میدم.
فصل 4 ابوالعباس تموم شد.
فصل 2 مهدوی تموم شد( مهدوی رو تازه شروع کردم)
لغت های کتاب mosaic1 تموم شد و از امروز لغتهای new refrence 1 رو لایتنر کردم.
بیوشیمی هم کتاب پاسالار+ ج زوه خ لیلی تا سر هموگلوبین و میوگلوبین خوندم.
میدونم که خیلی عقبم اما خب آهسته و پیوسته پیش میام دیگه...:p

Avid.93

New member
سلام بچه ها... منم دارم یه چیزایی میخونم، فصل 8 ایمنی رو همراه با خلاصه تموم کردم دیدم خیلی وقت میگیره تصمیم گرفتم بقیه رو بخونم بدون خلاصه ولی مرور منظم داشته باشم فصل 9 رو شروع کردم.
مهدوی هم تازه شروع کردم فصل 2 داره تموم میشه.
زبان تافل درس 26 و لغات new refrence 1 رو خوندم.
ایشالا که همه موفق میشیم:4d564ad6:

Mr.Beneficence

New member
سلام بچه ها... منم دارم یه چیزایی میخونم، فصل 8 ایمنی رو همراه با خلاصه تموم کردم دیدم خیلی وقت میگیره تصمیم گرفتم بقیه رو بخونم بدون خلاصه ولی مرور منظم داشته باشم فصل 9 رو شروع کردم.
مهدوی هم تازه شروع کردم فصل 2 داره تموم میشه.
زبان تافل درس 26 و لغات new refrence 1 رو خوندم.
ایشالا که همه موفق میشیم:4d564ad6:

موفق باشی دوست عزیز
این کتاب زبان که نوشتید عنوانش همینه؟؟؟؟سرچ کردم چیزی نبود...

emmy

Member
سلام دوستان.....برای سرولوژی کتاب دکتر پاکزاد را بخوانید که در رفرنس بهداشت هم اعلام شده.همگی موفق باشید.
در ضمن تند یا کند خواندن مساله نیست مهم داشتن برنامه مدون و منظمه که کمکتون کنه درسها را خوب بخونین ودوره کنید.اگر یکی تند میخونه و خوب دلیل نداره همه بتونن اونجور باشند.پس نگران این سرعتها نباشین فقط روی یک برنامه ریزی خوب پیش برید تا موفقیت از آن شما باشد.

nastaran8

New member
سلام من امروز فقط فصل 10 ايمنى رو خوندم خوب يه کم تنبلى کردم انشااا..فردا جبران مى کنم

Avid.93

New member
موفق باشی دوست عزیز
این کتاب زبان که نوشتید عنوانش همینه؟؟؟؟سرچ کردم چیزی نبود...

نه دوست عزیز کتاب خاصی نیست... سه تا پی دی اف هست توی یه سایت پیدا کردم گفته بود لغات رفرنس های جدیده! البته من که تا به اینجا لغت سخت و خاصی توش ندیدم.
حالا اگر تونستم فایلشونو اینجا میذارم که خودتون ببینید خیالتون راحت بشه...

biologisst

New member
متاسفانه امروزن تونستم چیزی بخونم....کمی شلوغ شده اطرافم.....روزا اصلا نمی رسم بخونم. مگر اینکه شبا بیدار بمونم و مطالعه کنم.

آفرین بچه ها موفق باشین با اینکه خودم هنوز چیز خاصی نخوندم ولی خیلی خوشحالم که دوستانی مثل شما دارن به جلو حرکت می کنند ایشالا منم بهتون می رسم. موفق باشین:a2d3:

ziba1371

New member
اون سه تافایل پی دی افویاامروزبذاریدبیزحمت یاآدرس سایتشوبگیدماسریعتردانلودش کنیم.مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا