▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Sahar_az

New member
منم گزارش بدم با تاخیر:)
این هفته یه روز طلایی داشتم و سه شنبه 10 ساعت درس خوندم:) ولی خب فرداش به قدری خسته بودم که انگار کوه کندم:)))البته من با تایمر زمان می گیرم و این 10 ساعت کاملا درس خوندم:)مثلا یه دقیقه هم بلند می شدم آب بخورم استپ می کردم زمان رو:)ولی خب قدر کل درس خوندنم اون روز ازم انرژی گرفت درنتیجه دیگه نداریم:)
ایمونو اینا رو دوره کردم: سلولا+ارگانا+MHC+کمپلمان
ِژنتیک آنتی بادی رو هم که نخونده بودم اونم خوندم
مولکولی یه فصل خوندم که یادم نیست اسم فصلشو ولی خب هتروکروماتین و فشردگیا و اینا بود:(50):
بیوشیمی هم قصد داشتم متابولیسم کربوهیدارت رو تموم کنم که رسیدم به پنتوز فسفات:eek:t0837h0nn8zfqu8ult و تعطیل:(
زبانم که طبق معمول هست تو برنامه:)
امان از دست میکروب:(ایمونو یه دورم تموم شه یک هفته ای می شینم جمعش می کنم یه بار:(البته اگه بشه:(

ati1408

New member
سلام به تک تک دوستان. نمیدونم چرا اینجوریه ولی در طول هفته هر چقدر هم که خونده باشم وقتی میخوام بیام گزترش بنویسم انگار هیج حرفی برای گفتن ندارم :whistle:
این هفته برای من بیشتر هفته زیست و بیوشیمی بود. تصمیم گرفته بودم تا زمان امتحان علوم بیوشیمی و زیست رو تموم کنم و مرور کنم که الان در حال مرورم. بعد از امتحان علوم هم 90 درصد وقتم رو میزارم برای ایمنی و زبان.
این هفته هم ایمنی من به انتقال سیگنال و بلوغ لنفوسیت ها گذشت. خلاصه چندتا لنفوسیت رو بزرگ کردم و فرستادم سر کار!
زبان هم فعلا به لغت میگذره. میکروب هم قسمت های عمومی به جز بخش آنتی بیوتیک ها رو خوندم.
راستی بچه ها یه سوال ، به نظرتون میکروب رو با تست خوندن اشتباهه؟ یعنی تست ها رو بخونم ، نکاتشون رو یادداشت کنم و نکات رو بخونم . چون اینجوری محدوده سوال توی ذهنم هست . منتظر نظرات شما عزیزان هستم.

- - - Updated - - -

سلام به تک تک دوستان. نمیدونم چرا اینجوریه ولی در طول هفته هر چقدر هم که خونده باشم وقتی میخوام بیام گزترش بنویسم انگار هیج حرفی برای گفتن ندارم :whistle:
این هفته برای من بیشتر هفته زیست و بیوشیمی بود. تصمیم گرفته بودم تا زمان امتحان علوم بیوشیمی و زیست رو تموم کنم و مرور کنم که الان در حال مرورم. بعد از امتحان علوم هم 90 درصد وقتم رو میزارم برای ایمنی و زبان.
این هفته هم ایمنی من به انتقال سیگنال و بلوغ لنفوسیت ها گذشت. خلاصه چندتا لنفوسیت رو بزرگ کردم و فرستادم سر کار!
زبان هم فعلا به لغت میگذره. میکروب هم قسمت های عمومی به جز بخش آنتی بیوتیک ها رو خوندم.
راستی بچه ها یه سوال ، به نظرتون میکروب رو با تست خوندن اشتباهه؟ یعنی تست ها رو بخونم ، نکاتشون رو یادداشت کنم و نکات رو بخونم . چون اینجوری محدوده سوال توی ذهنم هست . منتظر نظرات شما عزیزان هستم.

Avid.93

New member
سلام به همگی...
گزارش این هفته من....
ایمنی فصل 20 تا وسطای HIV عباس خوندم و تست هاشو زدم. آنتی ژن و ایمونوژن رو هم مرور کردم ...
زیست سلولی تموم کردم و مولکولی ژنوم و ژن رو خوندم به همراه یکسری تستاشون...
بیوشیمی هم کربوهیدرات مرور کردم!!!
زبان هم که هرشب دو سه تا متن میخونم...
؟؟؟ بچه ها من بیوشیمی رو خیلی خوب نخونده بودم یعنی میشه گفت اصلا نخونده بودم تا اینکه اعلام شد ضریبش 1...(دستشون درد نکنه:thanks:) حالا به نظرتون چجوری بخونم؟؟؟؟

eeeeeeehsan

New member
بچا بنظرتون ایمنی ۹۰ تا سوال میاد؟ ببخشید من ب اینترنت دسترسی ندارم, وگرنه گزارش مینوشتم!!!!
والا چی بگم!!
90 تا که زیاده و فکر نمی کنم بیاد، ولی بعید هم نیست.
شاید یه تعداد بالا بیاد ولی مثلن به هماتویی ها بگن یه تعداد خاصیش رو جواب بدن
در همین حد به نتیجه رسیدیم ما.

eeeeeeehsan

New member
بابا همتون ترکوندین، یکم رحم کنید خب به ما!!! -__-

؟؟؟ بچه ها من بیوشیمی رو خیلی خوب نخونده بودم یعنی میشه گفت اصلا نخونده بودم تا اینکه اعلام شد ضریبش 1...(دستشون درد نکنه:thanks:) حالا به نظرتون چجوری بخونم؟؟؟؟
من نظرم اینه بیو رو هم مث سلولی بشین خوب بخون، چون درس سخت و فراریه، وقتی خوب بخونی در حد معمولی و ضریب 1 درصد میزنی. مطمئن باش با زیاد خوندنش چیزی رو از دست نمیدی.
ولی میکروب رو نه، در حد ضریب 1 بخون، چندتا فصل مهمش رو.

میکروب رو بشین چندتا فصل مهمش رو خوب بخون، مثل باکتری های دستگاه تناسلی. و تست هم بیخیالش فعلن. فعلن رو تست وقت نذار.. به جاش وقتت رو بذار رو بیو.
اونور سال تو اردیبهشت تستش رو کار کن.

گزارش من:
1 فصل ایمنی
زبان حدود 70 تا لغت جدید، و مرور قبلی ها.

من تصمیم گرفتم برم کتابخونه، واسه یه بار هم شده باید از این اتاق بزنم بیرون ببینم مشکل از چیه، تنبلی من یا اتاق و متعلقاتش!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kolouche

*baroon*

New member
سلام و اما گزارش اینجانب:
هفته ی نسبتا خوبی بود 3-4 روزش ساعت مطالعم 8 ساعت به بالا بود البته هفته ی پیش11 ساعت هم داشتم من تو دوهفته ی گذشته رو گزارش میدم چون جمعه پیش گزارش ندادم
ایمنی نقص ایمنی تومور ایمنی داتی و ناحیه ای روخوندم
سلولی مرور کردم یک 30 صفحه دیگه مرور کنم تمومه
بیوشیمی خیلی نخونم
باکتری تاریخچه

hanas68

New member
بچا خوش بحاتون شماخیلی جلویین از درسا.... آقا اجازه:smiliess (4): ما اصلا انگیزه گزاارش دادن نداریم!!!!!!

• Like

eeeeeeehsan

New member
بچا خوش بحاتون شماخیلی جلویین از درسا.... آقا اجازه:smiliess (4): ما اصلا انگیزه گزاارش دادن نداریم!!!!!!
بفرمایین :smiliess (4):

انگیزه نمیخواد که، حتی اونایی هم که مثل کلوچه درس نمی خونن میان گزارش نخونده هاشون رو میدن :)))
این تعهد باعث میشه از خودت شرمنده بشی و بشینی درس بخونی.
هفته ایش هم کردیم که کمتر مجبور باشین بیاین و به اینجا سر بزنید، وقتتون الکی گرفته نشه.
تابستون اندازه کافی وقت هست و خوابای خوبی واسه بچه های جدید دیدم
24.gif

• Like

آسمون

New member
:thumbsupsmileyanim:
ای ول بچه ها...خدایی کیف کردم گزارشاتونو دیدم...همینطورادامه بدین عالیه...:)
آقا احسان شماهم کتابخونه روامتحان کن انشالله که نتیجه میگیری.من خودم باتغییرمحیط مطالعه ام بیشتر انگیزه پیدامیکنم.دوساعتم کتابخونه بخونی خوبه:)تو راه رفت وبرگشتم هوامیخوری و4تا آدم میبینی واکسیژن تازه میرسه به مغزت:-Dمیای خونه هم چن ساعت دیگه میخونی حوصلتم سرنمیره.
یا اگه توخونه میخونی هر دوساعت جاتو عوض کن.دوساعت توحیاط یابالکن،دوساعت تو اتاق،دوساعت پشت بوم و...

آسمون

New member

دختربه این خوبی،چرا انگیزه نداره؟؟
عزیزم مهم نوع خوندن وقدرت حافظه و یادگیری وسرعت عمل توتست زنی هستش.نه مقدارمبحث خونده شده...دوستای این تاپیک با این بهونه دورهم جمع شدن که به هم روحیه بدن.قرارنیس با اومدن به اینجا روحیت تضعیف بشه ها.
ازامروزمباحثی که خوندی رو روبرگه بنویس وآخرهفته گزارش بده.مهم اینه هرهفته تو خوندنت پیشرفت داشته باشی.دیگه چیزی تاموفقیت نمونده پس دست از نا امیدی برداردوست خوبم:)

آسمون

New member
واسه بیوشیمی هم اگه وقتشودارین کم نذارین.یادتون باشه رقابت تو ایمنی بین شاگرد زرنگاس...وخیلی سنگینه.خودتون رو دست کم نگیرین و با اقتدارجلوبرین.

یه پیشنهاد:اوناکه امکاناتشودارن گزارش هفتگی رو روزانه تو یه برگه بنویسن و یکمم توش طنزبه کارببرن و آخرهفته ها عکس اون برگه که شامل مطالعات یک هفته هس رو اینجابذارن
اینجوری بعدکنکورکلی خاطره دارین ازینجا.
بچه ها هوای هم روداشته باشین و به همدیگه به چشم همکلاسای آینده نگاکنین:)
منتظرخبرای خوب ازهمتون هستم:)

hanas68

New member
سلام آسمون جونممممممممم، خوبی، ممنونم گلم، آره راست میگی مهم نوع خوندن نه اینکه چقد بخدنیم، آخه بچا خیلی ماشالا جلون:p7977cujr38iyymsu8:

hanas68

New member
درضمن آقای احسان، منکه تازه وارد نیستم، دوسال اینجا عضوم..،بله، در ضمن من چون با تبلت آن میشدم اینحا نمیشد پست بذارم، خییم ب نت وصل نیستم...بلههههه:sdasdasd:

ati1408

New member
واسه بیوشیمی هم اگه وقتشودارین کم نذارین.یادتون باشه رقابت تو ایمنی بین شاگرد زرنگاس...وخیلی سنگینه.خودتون رو دست کم نگیرین و با اقتدارجلوبرین.

یه پیشنهاد:اوناکه امکاناتشودارن گزارش هفتگی رو روزانه تو یه برگه بنویسن و یکمم توش طنزبه کارببرن و آخرهفته ها عکس اون برگه که شامل مطالعات یک هفته هس رو اینجابذارن
ممنون آسمون جون بابت دلگرمی و همراهیت. :28:

kolouche

New member

مرسی مامانی.... انرژی گرفتیم.... قربونت.... :thanks:

kolouche

New member
خستم میفهمی....
حوصله ندارم تایپ کنم حتی....
نمیشه فایل صوتی بفرستم ؟؟... گزارشمون بگم... بهتره.... :thumbsupsmileyanim:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا