▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nikaaaa

New member
سلام واااااااااااااااااااای شما کی شروع کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(50)::5::5:: چرا خبر ندادین ؟ ای کلکا

بچه ها خیلی عقبم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:riz513:

Gatsby

New member
دوست عزیز اگر قصدتون کسب درصد بالای سلولی هست بهتر لودیش رو بخونید و ترجیحا ترجمه انتشارات اندیشه رفیع رو چون ترجمه خیلی روان و راحتی داره و دو جلده البته در کنارش از جزوتون هم برای مرور استفاده کنید .....در ضمن من در مورد کتاب محمدنژاد چیزی نشنیدنم و در حال حاضر تنها منبع سوال لودیش هست موفق باشین اما اگر درصد بالا مد نظرتون نیست دیگه جریان فرق داره
سلام دوست عزیز..دکتر جواد محمد نژاد همون مترجم لودیش دو جلدی انتشارات اندیشه رفیع هست که شما فرمودین!

biologisst

New member
سلام واااااااااااااااااااای شما کی شروع کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:5:چرا خبر ندادین ؟ ای کلکا

بچه ها خیلی عقبم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:riz513:

سلام نیکا.....نه هنوز خیلی بچه ها نرفتن جلو میتونی برسی.
ای بابا تو تا حالا کجا بودی؟ ما که اسمتم فرستادیم توی لیست گروه....
حالا بخون ....عیبی نداره زود رسیدی:smiliess (3):

nastaran8

New member
سلام دوست عزیز..دکتر جواد محمد نژاد همون مترجم لودیش دو جلدی انتشارات اندیشه رفیع هست که شما فرمودین!

بله صحیح میفرمایین من فکر کردم کتاب دیگه ایی رو میگن این کتاب لودیش ترجمه دکتر محمدنژاد و پاژنگ هست ممنون

- - - Updated - - -

بله صحیح میفرمایین من فکر کردم کتاب دیگه ایی رو میگن این کتاب لودیش ترجمه دکتر محمدنژاد و پاژنگ هست ممنون

berlioz

New member
سلام و خدا قوت به همه ی دوستانی که شروع به خوندن کردن برای ارشد 94.من امسال کنکور دادم و اگه خدا بخواد امسال دانشجو میشم.امیدوارم خیلی خوب و پر انرژی درس بخونید.منم اگر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.در مورد کتاب دکتر محمدنژاد م بگم که من کتابش رو خوندم و به نطرم بین کتابهای دیگه ای مثل مجید مهدوی و برای کنکور و... این کتاب خیلی بهتره حداقلش اینه که خیلی از جمله هاش عینا لودیشهاگر کسی امسال خیلی خوب میخوندش حداقل 75% میزد.دوستا ی خوبم خیلی خوب درس بخونید از هیچ مطلبسی چشم پوشی نکنید.همه چیز مهمه .هر مطلبی که تو رفرنسها نوشته شده امکان سوال شدنش هست.و دیگه اینکه اهسته و پیوسته بخونید که تا آخرش پر انرژی بمونید.موفق باشید:riz304:

negin ka

New member
من فصل سومم
بنظرم همون فصل اول از همه شیرینتر بود خخخخ
اینجا چقدم ک گزارش میدن :65d6a5d6s:

Mr.Beneficence

New member
اگه میشه یه نفر واضح بگه این کتاب دکتر محمد نژاد همون ترجمه لودیش هست یا کتاب تالیفی خودشونه(بیولوژی سلولی مولکولی)؟؟؟؟؟

bahar.zr93

New member
من فصل سومم
بنظرم همون فصل اول از همه شیرینتر بود خخخخ
اینجا چقدم ک گزارش میدن :65d6a5d6s:

من این چندشب حسابی سرمون گرم مهمونی ها بود جز زبان چیزی نخوندم!
هنوز فصل دومم که قربونش برم اصلا نمیچسبه...

Avid.93

New member
سلام منم فصل چهار رو شروع کردم که از یه جایی به بعد اصن یه وضعی میشه هاااا، زبان رو که میخونیم و بیو شیمی هم یکمی خوندم....

love virology

New member
درود دوستان پوزش مداخله میکنم 2تا کتاب هست دکتر محمد نژاد جدای ترجمه لودیش نوشتند

1- ضروریات بیولوژی سلولی و مولکولی دکتر محمد نژاد و موسی بهری انتشارات اطمینان
2-بیولوژی سلولی و مولکولی دکتر محمد نژاد انتشارات به آوران

TUMS

Well-known member
سلام منم فصل چهار رو شروع کردم که از یه جایی به بعد اصن یه وضعی میشه هاااا، زبان رو که میخونیم و بیو شیمی هم یکمی خوندم....

آره چقدر مطالب جدید اضافه شده :1dco2x0p1lilzhfpg1t
خیلی مصمم تر شدم که امسال اگه خدا بخواد دکترا قبول بشم آخه معلوم نیست چندسال دیگه حجم کتاب ابوالعباس و مخصوصآ وجگانی چقدر بشه :shocked:

biologisst

New member
آره چقدر مطالب جدید اضافه شده :1dco2x0p1lilzhfpg1t
خیلی مصمم تر شدم که امسال اگه خدا بخواد دکترا قبول بشم آخه معلوم نیست چندسال دیگه حجم کتاب ابوالعباس و مخصوصآ وجگانی چقدر بشه :shocked:

ایشالا موفق باشین و امسال قبول بشین.
فقط یه سوال شما ویرایش چه سالی رو میخونین که می گین خیلی اضافه شده؟ تکستشو می خونین یا که ترجمه؟

TUMS

Well-known member
ایشالا موفق باشین و امسال قبول بشین.
فقط یه سوال شما ویرایش چه سالی رو میخونین که می گین خیلی اضافه شده؟ تکستشو می خونین یا که ترجمه؟

2012
آخه من 2007 خوندم واسه ارشد و خیلی ساده بود به نظرم داره به سمت مولکولی شدن پیش میره که این اصلآ خوب نیست حداقل برای بچه هایی که قراره کنکور ارشد و دکترا بدن

mahtab22

New member
سلام اگه کسی بتونه برنامه ریزی کنه واسه هر هفته وما اینجا همدیگرو چک کنیم ک خونده باشیم به نظرم خیلی موثر هس.ولی نیاز به یک برنامه ریز خوب هس

biologisst

New member
سلام اگه کسی بتونه برنامه ریزی کنه واسه هر هفته وما اینجا همدیگرو چک کنیم ک خونده باشیم به نظرم خیلی موثر هس.ولی نیاز به یک برنامه ریز خوب هس

سلام مهتاب خوش اومدی.
چند صفحه عقب تر آسمون یه برنامه ریزی کلی داده واسه بچه ها....حالا اگر بازم لازم دیدی هستن بچه ها میتونی ازشون بخواهی.امیدوارم موفق باشی.:rose:

nastaran8

New member
2012
آخه من 2007 خوندم واسه ارشد و خیلی ساده بود به نظرم داره به سمت مولکولی شدن پیش میره که این اصلآ خوب نیست حداقل برای بچه هایی که قراره کنکور ارشد و دکترا بدن

خوب دوست عزیز یعنی شما در طول این سالها از کتاب جدید ایمونو دردانشگاه استفاده نکردین؟!!!در ضمن الان همه رشته ها اکثرا به سمت مولکولی میرن و این جذابترش میکنه و شیرینتر ... البته برای بچه هایی که پایه مولکولیشون خوبه به نفعشونه ...

TUMS

Well-known member
خوب دوست عزیز یعنی شما در طول این سالها از کتاب جدید ایمونو دردانشگاه استفاده نکردین؟!!!در ضمن الان همه رشته ها اکثرا به سمت مولکولی میرن و این جذابترش میکنه و شیرینتر ... البته برای بچه هایی که پایه مولکولیشون خوبه به نفعشونه ...

من درس خون نیستم متاسفانه که توی سال تحصیلی بشینم درس بخونم!
الانم هنوز دانشجو م و طول این ساله ها نیست کمتراز 2 سال از آزمون ارشدم گذشته...

ینی شما دوس دارین این همه مطالب ریز را حفظ کنید ؟ شیرین هست براتون؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا