▌ نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی اردیبهشت 94

آزمون چطور بود؟

• مجموع رای دهندگان
    0

DAVID_H

New member
اینجوری بگم که این ابلاغیه وزارت به دانشگا های کل کشوره اگه دوباره بخوان تغییر بدن از خود وزارت خونه باس ابلاغ بشه

یعنی ممکنه خود آموزش دانشگاه تهران به این ظرفیت اعتراض کنه و بگه کمه؟وزارت خونه هم قبول کنه؟و سنجش هم اصلاح کنه؟چون واقعا خیلی کم شده از 14 به 8

تنها

New member
خیلی ممنون اقای مسعود انشالله خدا هرچی که میخاین بهتون بده متشکرم خیلی زیاد

Meghraz

New member
یعنی ممکنه خود آموزش دانشگاه تهران به این ظرفیت اعتراض کنه و بگه کمه؟وزارت خونه هم قبول کنه؟و سنجش هم اصلاح کنه؟چون واقعا خیلی کم شده از 14 به 8
تا اونجا که من میدونم این ظرفیتا کم نمیشه ولی امکان زیاد شدنش هست مثلا دو نفر نمرشون یکی باشه!

DAVID_H

New member
نه ظرفيت زيست فناوری رو نگفتين من چک کردم

نازنین جان آقا مسعود اشتباها زیست فناوری رو تو صفحه رشته ما (بیوالکتریک )گذاشتن.آقا مسعود لطف میکنید اینو اصلاح کنید.تو پیج مهندسی پزشکی(بیوالکتریک) هم ظرفیت های ما رو به صورت عکس بذارید؟

http://olumpezeshki.ir/thread16433-46.html#post641059

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: .Nazanin

.Nazanin

New member
نازنین جان آقا مسعود اشتباها زیست فناوری رو تو صفحه رشته ما (بیوالکتریک )گذاشتن.آقا مسعود لطف میکنید اینو اصلاح کنید.تو پیج مهندسی پزشکی(بیوالکتریک) هم ظرفیت های ما رو به صورت عکس بذارید؟

بله خيلی ممنون ديدم...
وممنون از اقا مسعود

Meghraz

New member

والا همینجوری هم کار غیر قانونی کردیم به بدون عکسش اکتفا کن : ))
اصفهان ۸ ، ۴
تبریز ۴ ، ۱
تهران ۶ ، ۲
بهشتی ۵ ، ۲
شیراز ۷ ، ۳
کرمانشاه ۴ ، ۱

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
پلیس روم صحبت میکنه...مسعود زود خودتو معرفی کن...:auizz3ffy9vla57584x
موچکر بابت این اخبارها:motat:

kolouche

New member
ی لحظه فکر کردم اشتباه اومدم تاپیکو...
چ خبره اینجا... :))

تربیت مدرس ایمنی نمیگیره اگه درست باشه... ی بار خواستم برم شهر دیگه ها... :14:

Sparkle

New member
عزیزم، چه کابوسی! به قول معروف سخت نگیر، من خودم به شخصه انگار نه انگار!

اصلا باورت میشه با اینکه ویروسم 100 هستش دوست ندارم قبول بشم امسال!!:smiliess (9):

واسه من واقعا کابوسه! اگه امسال قبول نشم مجبور میشم کلا فلن درس مرسو بیخیال شم... تا بعد!
جدی؟ خیلی عالیه که! چرا دوس ندارین قبول شین؟ :33:

آره عزیزم! ممنون. خب دیگه کار عشقه که دل رو می کشونه پای مطالعه این ویروس!! الآن هم معلومه شما هم مثل من عاشقشی، برادر! مبحث سرطان هم واقعا جذابه!

اگه اهل تکست خوندن هستی، یه سری مقالات به روز و خوشکل و پر شکل در مورد ویروس های مورد ابتلا و معروف از جمله اچ آی وی دارم، اگه خواستی بگو تا برات بفرستم.

واقعا؟؟؟ حتما... یعنی این که با کمال میل... خواهانشم بدجورم! واقعا لطف میکنی اگه برام بفرستی.... خیلی دمبال همچین چیزی بودم.. انگار خدا شنید من چی میخام!!!:4d564ad6: :thanks:

آخرین ویرایش:

Sparkle

New member
ی لحظه فکر کردم اشتباه اومدم تاپیکو...
چ خبره اینجا... :))

تربیت مدرس ایمنی نمیگیره اگه درست باشه... ی بار خواستم برم شهر دیگه ها... :14:

منم اولش فک کردم اشتبا اومدم! :thumbsupsmileyanim: کل تی سل هام فعال شدن...!

چرا ظرفیت همه ی رشته ها هست به جز ایمنی؟ شما کجا دیدین که تربیت نمیگیره امسال؟؟:33:

آخرین ویرایش:

atarod

New member
بچه ها من میگم بزنیم بریم لرستااااان..حتمن ی خبراییه ک مدرس واصفهان نمیگیره ولی لرستان میگیره، ما اطلاع نداریم :))))))

mmdreza.psy

New member
بچه ها یه سوال
اگه ظرفیتا و‌رتبه ها مشخصه پس چرا نتایج اعلام نمیشن؟؟؟

بالا