▌ نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی اردیبهشت 94

آزمون چطور بود؟

• مجموع رای دهندگان
    0

msn

New member
بچه ها کسی پارسال با این نرم افزار تخمین رتبه علوم پزشکی کار کرده.رتبه ها چقد به واقعیت نزدیکه؟

atarod

New member
دوستان ی تخمین رتبه هست ک تو فیس بوک دیدم.بنظرم خیلی منطقی اومد.براتون میذارم نحوه محاسبشو.بگید براتون چند درمیاد ؟
مثلا درصد هر درسیو ضربدر ضریبش بکنین .بعد همه اعداد رو باهم جمع بزنین تقسیم بر 12 کنین ک تعداد کل ضرایب ایمنی هست.ببینین چند میشه؟
مثلا یکی از دوستام : ایمنی 75_زبان 65_بیوشیمی50_زیست 62_باکتری15
میشه 75*6 + 65*2 + 50*1 + 62*2 + 15*1 = 769
بعد 769/12 = 64.08
البته زبان با توجه ب تعداد سوالاشو و ضریبش محاسبه نشده.همه رو مثل هم در نظر گرفتن.
اینم خودش ی تخمین رتبس ک درسارو طبق ضرایبشون حساب میکنن.البته هرچی بچه ها زیادتر باشن بهتره.
فکر میکنم سقفش تا 75 باشه ترازا.

kolouche

New member
دوستان ی تخمین رتبه هست ک تو فیس بوک دیدم.بنظرم خیلی منطقی اومد.براتون میذارم نحوه محاسبشو.بگید براتون چند درمیاد ؟
مثلا درصد هر درسیو ضربدر ضریبش بکنین .بعد همه اعداد رو باهم جمع بزنین تقسیم بر 12 کنین ک تعداد کل ضرایب ایمنی هست.ببینین چند میشه؟
بعد 769/12 = 64.08
البته زبان با توجه ب تعداد سوالاشو و ضریبش محاسبه نشده.همه رو مثل هم در نظر گرفتن.
اینم خودش ی تخمین رتبس ک درسارو طبق ضرایبشون حساب میکنن.البته هرچی بچه ها زیادتر باشن بهتره.
خب بعد این عددو چیکار میکنن ک رتبه میده؟
چوون اون عمل ک درصد ضربدر ضریب تقسیم بر 12 میشه میانگین درصد... کل ضرایب 12تاست

atarod

New member
خب بعد این عددو چیکار میکنن ک رتبه میده؟
چوون اون عمل ک درصد ضربدر ضریب تقسیم بر 12 میشه میانگین درصد... کل ضرایب 12تاست
خب وقتی همه بیان ترازشونو بگیرن هرچی تراز بیشتر باشه رتبه بهتر میشه دیگه.توتخمین
رتبه م همینکارو میکنن دقیقا.هرچقد تعداد بچه ها بیشتر باشه ترازای بیشتری بدستشون میرسه.رتبه رو از روی تراز بیشترمیگن.

kolouche

New member
خب وقتی همه بیان ترازشونو بگیرن هرچی تراز بیشتر باشه رتبه بهتر میشه دیگه.توتخمین
رتبه م همینکارو میکنن دقیقا.هرچقد تعداد بچه ها بیشتر باشه ترازای بیشتری بدستشون میرسه.رتبه رو از روی تراز بیشترمیگن.
مرسسسسیییی عزیزم...
اسم پیجشو میگی؟؟...

Immunity

Well-known member
salam bacheha....hamin sana benazaram takhminesh khobe....albate age hame bacheha sherkat konan be vaghiat nazdik mishe

atarod

New member
salam bacheha....hamin sana benazaram takhminesh khobe....albate age hame bacheha sherkat konan be vaghiat nazdik mishe
سلااااام.من مخالفم.میدونی چرا؟ دوتا دلیل دارم.
اول اینکه کد رهگیری میخاد.هر عقل سلیمی حکم میکنه ک کد رهگیری ک جزو اطلاعات محرمانه داوطلبی محسوب میشه رو در اختیار هیچکسی قرار ندیم.چون شنیدم ازین کد سواستفاده میشه و تو انتخاب شهرای بچه ها دستکاری میکنن.حتی اگه این مورد احتمالشم کم باشه بازم کار معقولانه اینه ک این اطلاعاتو ب کسی ندیم.
دوم اینکه پارسال ی سری از بچه ها ک خودشون میدونستن قبول نمیشن و درصدای پایینی زده بودن با وارد کردن اطلاعات نادرست و درصدای الکی رتبه های کاذب درست کرده بودن
بنظر من همینکه خودمون ترازمونو همینطوری ک گفتم حساب کنیم بذاریم ببینیم کی بیشتره خیلی بهتره.چون نه نیاز ب کد رهگیری داره و نه باعث سواستفاده میشه.این نظر شخصی منه.ب کسی تحمیل نمیکنم.

CTLA4

New member
سلااااام.من مخالفم.میدونی چرا؟ دوتا دلیل دارم.
اول اینکه کد رهگیری میخاد.هر عقل سلیمی حکم میکنه ک کد رهگیری ک جزو اطلاعات محرمانه داوطلبی محسوب میشه رو در اختیار هیچکسی قرار ندیم.چون شنیدم ازین کد سواستفاده میشه و تو انتخاب شهرای بچه ها دستکاری میکنن.حتی اگه این مورد احتمالشم کم باشه بازم کار معقولانه اینه ک این اطلاعاتو ب کسی ندیم.
دوم اینکه پارسال ی سری از بچه ها ک خودشون میدونستن قبول نمیشن و درصدای پایینی زده بودن با وارد کردن اطلاعات نادرست و درصدای الکی رتبه های کاذب درست کرده بودن
بنظر من همینکه خودمون ترازمونو همینطوری ک گفتم حساب کنیم بذاریم ببینیم کی بیشتره خیلی بهتره.چون نه نیاز ب کد رهگیری داره و نه باعث سواستفاده میشه.این نظر شخصی منه.ب کسی تحمیل نمیکنم.
اون چیزی که شما گفتین تراز نیس، میانگینه درصده. خوبه بازم. به نظرم هر کس بزاره ببینیم چطوره ولی سنجش اینجوری محاسبه نمیکنه.

f.j

New member
بعد 769/12 = 64.08

منطقی به نظر نمیرسه..اینطوری هر کسی نمرش بالاتره امتیازش بالاتر میشه و در نتیجه تقسیم بر 12 هم ک کنیم رتبش بالاتر میشه

kolouche

New member
منطقی به نظر نمیرسه..اینطوری هر کسی نمرش بالاتره امتیازش بالاتر میشه و در نتیجه تقسیم بر 12 هم ک کنیم رتبش بالاتر میشه
اصلا این عدو ک بهش میگین تراز یا امتیاز همون "میانگین درصده"... هر چه بیشتر بهتر...

mserpidal

New member
بعد 769/12 = 64.08

اصلا اینجوری محاسبه نمیشه .در ضمن کسی نمیتونه تو انتخاب دانشکده دستکاری کنه.وقتی انتخاب کردی تایید شد دیگه قطعی میشه دیگه

atarod

New member
اصلا اینجوری محاسبه نمیشه .در ضمن کسی نمیتونه تو انتخاب دانشکده دستکاری کنه.وقتی انتخاب کردی تایید شد دیگه قطعی میشه دیگه
دوست عزیز چرا دعوا داری؟!!! حالا یا اینطوری محاسبه میشه یا نمیشه.همه بر حسب فرضیاته.منم گفتم روشش بنظرم معقول اومد.امسال اولین سالیه ک انقدر تغیرات توش اعمال شده.کسی با قاطعیت نمیتونه بگه چطوری محاسبه میکنن ترازو.
در ضمن در مورد کد رهگیری ک فرمودید سواستفاده نمیشه ، گفتم عمل معقولانه و نظر شخصی بنده س ک همچین اطلاعاتیو دراختیار کسی قرار ندیم.شما مختارید ب هرکسی ک میخواید بدید.

atarod

New member
نمدانوم بخدا
عطارد این روشو گذاشت
میانگین درصدات شده 65 ...

اره همون میانگین درصدا...
خب بچه ها همه بیان حساب کنن میتونیی رتبه خودتو بین اونا بسنجی.تخمین رتبه م همینکارو میکنه.تفاوتش اینه ک اینجا میتونی میانگین درصدای بقیه رم میبینی و نسبت ب درصدایی ک زده با خودت مقایسه کنی .
اره اتفاقا خوب شد گفتی کلوچه جون. یادم نبود ک ویرایش داشت پارسال وگرنه دیشب اشاره میکردم خطاب ب دوستمون

- - - Updated - - -

نمدانوم بخدا
عطارد این روشو گذاشت
میانگین درصدات شده 65 ...

اره همون میانگین درصدا...
خب بچه ها همه بیان حساب کنن میتونیی رتبه خودتو بین اونا بسنجی.تخمین رتبه م همینکارو میکنه.تفاوتش اینه ک اینجا میتونی میانگین درصدای بقیه رم میبینی و نسبت ب درصدایی ک زده با خودت مقایسه کنی .
اره اتفاقا خوب شد گفتی کلوچه جون. یادم نبود ک ویرایش داشت پارسال وگرنه دیشب اشاره میکردم خطاب ب دوستمون

atarod

New member
اره... فعلا ک دو سه نفر گفتن...

حالا میان میگن.مال منم 61.4 شد.میگم تهران نمیارم بر اساس همین چیزا میگم دیگه :-((((

- - - Updated - - -

اره... فعلا ک دو سه نفر گفتن...

حالا میان میگن.مال منم 61.4 شد.میگم تهران نمیارم بر اساس همین چیزا میگم دیگه :-((((

بالا