▌ نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی اردیبهشت 94

آزمون چطور بود؟

• مجموع رای دهندگان
    0
امتخان خیلی غیر استاندترد و سخت بود.
ایمنی که بر خلاف ظاهر سادش اصلا ساده نبود.
زیست سخت و عمقی بود.
زبان هم سخت بود.
متاسفانه با تلفیق رشته های ایمنی و خون حق ما بچه های ایمنی رو شدیدا ضایع کردن و عملا رقبای ما رو دو برابر کردن.

kolouche

New member
سلام.. امیدوارم حال همه خوب باشه
ب قول احسان اگه بخوایم ی جوری بگیم ک ب درد بچه های سالهای بعد بخوره:
ایمنی: اسون و متوسط.. حتما سوالای کنکورای دکترای اخیر رو همراه ارشد بزنین.. سوالارو میشه حدس زد.. سلیقه طراحارو میفهمین..
زیست: متوسط.سخت.. اپوپتوز گیر داده بودن امسال.. پارسال خیلی اسونتر بود..
بیو: متوسط.سخت.. سولات بسیار جوندار بودن.. باید عمقی بودیم ک بتونی راحتتر جواب بدی..
زبان:خیلی قشنگ جوندار بود... سخت تقریبا..

اما کنکور بطور کلی غافلگیر کننده بود... من اصا وقت کنکور آب نمیخوردم.. همیشه سرمو مینداختم پایین جواب میدادم... امسال دوبار آب خوردم.. ب زبان رسیدم واقعا داغ کرده بودم... مخصوصا متن اخر..
این رو هم بگم ک شاید برا بچه های سال بعد خیلی این قضیه ها مسخره ب نظر بیاد و با خودتون بگین چقد اینا لوسن ، اما سر جلسه کنکور واقعا شرایط یک جوری هست ک ادم ناخوداگاه ب هر چیزی حساس میشه.. امسالم چون ماها نمیدونستیم قضیه چطوری میخواد بشه واقعا بعد ک دیدیم ی مقددر با پیش بینیهای ما جور نیس شکه شدیم و شاید نتونستیم صد درصده اطلاعاتمونو استفاده کنیم...
خدا رو شکر
ممنون از همه بچه ها.. خیلی خوش گذشت...منم طرح میرم انشاالله از ماه اینده.. هر چی خدا بخواد راضیم..
بچه ها ما تلاشمونو کردیم..دیگه ولش کنین...

- - - Updated - - -

بچه ها چقد حرف زدم اون بالا... الان دیدم :5:

kolouche

New member
من فدای میکروب بشم ک اصا یادم رفت بگم: سخخخخخت.. ای خدا... من کلیات خونده بودم.. 4 تا سوال زدم.. با شک...

IL-2

Well-known member

ممنون از همه بچه ها.. خیلی خوش گذشت...منم طرح میرم انشاالله از ماه اینده.. هر چی خدا بخواد راضیم..

سلام انشاءالله که خبر قبولیتون رو بشنویم ...

یه سوال داشتم با این قوانینی که واسه طرح و ارشد هست یعنی دیگه سال دیگه نمیتونیم آزمون ارشد بدیم؟؟

kolouche

New member
سلام انشاءالله که خبر قبولیتون رو بشنویم ...

یه سوال داشتم با این قوانینی که واسه طرح و ارشد هست یعنی دیگه سال دیگه نمیتونیم آزمون ارشد بدیم؟؟
قربانت... تو هم همینطور عزیزم..
نه دیگه.. ی بار کنکور فقط قبل طرح... : |||

eeeeeeehsan

New member
امتخان خیلی غیر استاندترد و سخت بود.
ایمنی که بر خلاف ظاهر سادش اصلا ساده نبود.
زیست سخت و عمقی بود.
زبان هم سخت بود.
متاسفانه با تلفیق رشته های ایمنی و خون حق ما بچه های ایمنی رو شدیدا ضایع کردن و عملا رقبای ما رو دو برابر کردن.
من خوب هنوز نمی تونم درک کنم که این ضریب 6 با 30 تا سوال چقدر قراره تاثیر داشته باشه، ولی اینو خوب می دونم که کسی که ایمنی می خونه باید حالا دیگه یاد بگیره هر چهار منبع رو بخونه و بتونه سوالات دکترا رو لااقل با شک جواب بده.

پس سعی کنید خود بشکنید تا آینه رو، من خطاب به خودم میگم نه کسی.
وقتی هنوز فرق ماکروفاژ 1 و 2 رو نمی دونم پس همون حقمه که قبول نشم.

سوالا ایمنی دیدم از 30 تا 24 راحت زدم / ای خدا سوالات مجموعه 3 چرا من بد زدم اینم از شانس ما و شما بعضی سوالاش هم انگار برای فوق دکترا دادن
کوکا نفهمیدم آخرش، ایمنی رو خوب دادی یا بد؟

ب قول احسان اگه بخوایم ی جوری بگیم ک ب درد بچه های سالهای بعد بخوره:
ایمنی: اسون و متوسط.. حتما سوالای کنکورای دکترای اخیر رو همراه ارشد بزنین.. سوالارو میشه حدس زد.. سلیقه طراحارو میفهمین..
زیست: متوسط.سخت.. اپوپتوز گیر داده بودن امسال.. پارسال خیلی اسونتر بود..
بیو: متوسط.سخت.. سولات بسیار جوندار بودن.. باید عمقی بودیم ک بتونی راحتتر جواب بدی..
زبان:خیلی قشنگ جوندار بود... سخت تقریبا..

اما کنکور بطور کلی غافلگیر کننده بود... من اصا وقت کنکور آب نمیخوردم.. همیشه سرمو مینداختم پایین جواب میدادم... امسال دوبار آب خوردم.. ب زبان رسیدم واقعا داغ کرده بودم... مخصوصا متن اخر..
این رو هم بگم ک شاید برا بچه های سال بعد خیلی این قضیه ها مسخره ب نظر بیاد و با خودتون بگین چقد اینا لوسن ، اما سر جلسه کنکور واقعا شرایط یک جوری هست ک ادم ناخوداگاه ب هر چیزی حساس میشه.. امسالم چون ماها نمیدونستیم قضیه چطوری میخواد بشه واقعا بعد ک دیدیم ی مقددر با پیش بینیهای ما جور نیس شکه شدیم و شاید نتونستیم صد درصده اطلاعاتمونو استفاده کنیم...
خدا رو شکر

- - - Updated - - -

بچه ها چقد حرف زدم اون بالا... الان دیدم :5:
سلام
ایشالا که قبول میشی، توکلت به خدا باشه. طرح هم شده مانع بدی واسه شماها.. درکت می کنم.
بازم تو، دوستان همه نظرات پرت و پلاست ما نفهمیدیم چیکار کردن.
زبانش جوندار بود آره، ولی همون حرفی که من زدمه، با سرعت عمل خوب میشه شیرین 1 ساعت وقت گذاشت واسه زبان.

تو حقته، ایشالا قبولی.

eeeeeeehsan

New member
من ایمنی 50%
زبان 24%
هنوزم میگین امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
ایا به نظرتون من برم خودمو از بالای کوه پرت کنم پایین باکلاس تره یا برم زیر یک ماشین؟؟؟؟!!!!!!
من همیشه از خودم که ازمون میگرفتم ایمنی75%به بالا میزدم چرا اینطوری شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره امیدی هست، همین آسمون پارسال خراب کرده بود، ولی وقتی نتایج اومده بود شکه شده بود.
صبر کن بعد اینطوری ناامید باش.
بری زیر ماشین باکلاس تره میگن تصادف کردی، تازه اونطوری مجبور هم نیستی اونهمه بری بالا کوه قبل مرگ خسته نمیشی دیگه.
ایمنیش بد بود، واسه همه اینطوری بود، چه میشه کرد! شد تجربه، اگه قراره بخونی یاد میگیری که باید عمقی تر بخونی.

منم ایمونو سالای قبل رو میزدم زیر 60 نداشتم ولی الان فکر کنم حدودای 40 یا 50 میشه ! حالا الان حرص بخوری تغییری توی وضعیتمون داره ؟؟؟؟ منم خودم فکر میکردم ایمونو رو لااقل میترکونم ولی حتی شک دارم بالای 50 زده باشم . از این نظر میگم امیدوار باش چون اکثریت خوب ندادن. وگرنه من خودمم میدونم که خوب ندادم . امتحان امسال تاییدی بود بر بی مسئولیتی وزارت بهداشت . اون از مجموعه کردن رشته ها . بعد تغییر تاریخ . حالا هم این از امتحان . بیا با هم خودمون رو از کوه پرت کنیم پایین :25r30wi:
واسه همه یکسانه عاطی جان، خیالت تخت. اونی می بره که منبع رو دقیق خونده باشه.
اگه قبول نشدی سال دیگه تک رقمی میشی، شک نکن.

سلام . بیچاره یه بنده خدایی جلوی من نشسته بود که خط به خط ابوالعباس رو با لایتنر حفظ کرده بود. همش میگفت چرا تعداد سوال ایمنی 30 تاست ؟

واقعا برای بی تدبیری و بی سوادی مسئولان سازمان سنجش متاسفم که نمیفهمن با 30 سوال دادن ایمنی، چقدر ضرر زدن به کسایی که وقت زیادی برای این درس گذاشتن !!!
واقعا نمردیم و دیدیم تعداد سوالات باکتری با بیوشیمی و زیست سلولی و ملکولی یکی شد!!!!
از بحث خنده دار عدد سوالات که بگذریم جمع بندی من نسبت به آزمون اینه :
ایمنی : آبکی و مسخره! به نظرم میانگین شرکت کننده ها 65 درصد باشه!!!
زیست : خیلی عمقی (من خوب نزدم)
زبان : اگه کسی فقط و فقط لغات 5آزمون سال های گذشته + لغات تافل رو خونده بود راحت 100 درصد میزد
بیوشیمی : متوسط رو به سخت (خوب نزدم!منه خوش خیال همش میگفتم 10 تا سوال میاد 6تا میزنم میشه 60 درصد)
باکتری : میگن سخت بود. من که یدونه بیشتر نزدم اونم جهش تغیر قالب بود)
...........
دوستان خیلی لذت بردم از زمانی که در کنار شما بودم. رقبای با مرامی بودید. من دیگه میرم سربازی و موقع جوابا احتمالا پادگانم. فکر هم نمیکنم در بیام.
خلاصه خداحافظ :riz304:
آقا مسعود از شما بعیده این ناامیدی ها!!
ما اینقدر خوشحال بودیم گفتیم مسعود غیبش زده صددرصد داره می خونه امسال رو بترکونه.
رو تک رقمی حساب باز کرده بودم روت..
ایشالا که ایمنیت رو خوب زدی و زبانت رو، اون میکروب کوچولوئه زوری نداره با ضریب یکش.
مابقیش رو در حد 30 زده باشی ایشالا قبولی.

سربازی خوش بگذره.. ولی ایشالا مرداد خبر قبولیت رو بشنویم.

سلام برهمگی
خسته نباشید به همه پشت کنکوریای عزیز که سخت تلاش کردین که از این مرحله عبور کنین.بعداز یک سال الان اومدم ...وای حالو هوای همتونو درک میکنم خیلی سخته...دیگه امتحان هرچی بوده تموم شده توکل کنین به خدا
ایشالا همتون قبولین
سلاااااااام گلاب
خوش اومدی، یکسال گذشت آره..
ایشالا همه بچه های امسال قبولن، اینا حس های بد بعد کنکوره.

چقد روز بدی یود....فکر میکردم با اتمام کنکوز خستگی این چند ماهه از تنم میره بیرون ...کوفته تر شدیم:wacsmiley:
خدا قوت مرد
16.gif

کی شه تابستون بگی قبول شدی خستگی این مدت از تنت بیرون بره.
ایشالا که اشتباه می کنی و درصدات بالا باشه.

eeeeeeehsan

New member
من ایمنی بد بد / از ظهر تا حالا هی میبینم سوالا رو فهش میدم به خودم / ایمنی که 90 میشد شد 50 یعنی خراااب
ایشالا که درسای دیگت رو بالا زده باشی جبران این ایمنی بشه.

اینقدر حرص نخور پسر، موت سفید میشه کسی زنت نمیشه.
من تو این مدت یه تار موی ریشم سفید شده این شکلیم الآن :sad:

آخرین ویرایش:

ati1408

New member
احسان جان . چقدر کارت عالیه که یکی یکی جواب همه رو میدی و همه رو دلداری میدی . ولی خداییش قبول داری اصلا انتظار این جور امتحانی رو نداشتیم ؟
از نظر من
ایمنی متوسط بود . از منابع مختلف سوال بود برای همین من که ابوالعباس رو فقط خونده بودم خب جوابگو نبود و نباید به حساب سالای قبل میزاشتم
از نظر خودم بین پنجاه تا شصت درصد
زبان متوسط بود. من با متن ها خیلی مشکل نداشتم . به نظر خودم بین چهل تا پنجاه درصد
زیست متوسط بود . من نسبتا با زیست راحت کنار میام ولی انصافا مقدار کافی وقت نذاشتم و خیلی درشت خوانی کرده بودم . حدود چهل تا پنجاه درصد
بیوشیمی متوسط بود . خیلی روش وقت نذاشته بودم ولی به نظرم با خوندن بعد از عید جواب نمیداد. بیست تا سی درصد
میکروب سخت بود . از قسمت های متداول سوال نداده بودن و باکتری های سوال خیز نبودن توی سوالا . بیست تا سی درصد
در کل من خودم به این نتیجه رسیدم که روی زبان باید بیشتر وقت میزاشتم و ایمونو هم دقیق تر .
این نتیجه گیری ها و تحلیل دقیق سوالا همه در ساعات پایانی شب انجام گرفت و کاملا منصفانه س
حالا به نظرتون من میتونم به قبولی امیدوار باشم امسال؟

ati1408

New member
ای کاش ایمنی بالا میزدید / درس اصلی یکم بالا باشه باز ادم امیدواری داره/ ولی سوالات از دکترا سختر بود عجیبه واقعا

آره واقعا ! مغزم سر جلسه بد جور داغ کرده بود . اصلا فکرش رو هم نمیکردم اینجوری ایمونو سوال بدن . ولی خب دادن! دیگه شما هم خودت رو ناراحت نکن . به نظرم لااقل تا زمان اعلام نتایج به خودت استراحت بده و یه ماه برو استراحت . من الان یه کتاب نمایشنامه گذاشتم کنارم میخوام بخونم . همون کاری که دوست دارم . شما هم الان دیگه به امتحان فکر نکن .خدا خودش کمکمون میکنه

- - - Updated - - -

ای کاش ایمنی بالا میزدید / درس اصلی یکم بالا باشه باز ادم امیدواری داره/ ولی سوالات از دکترا سختر بود عجیبه واقعا

آره واقعا ! مغزم سر جلسه بد جور داغ کرده بود . اصلا فکرش رو هم نمیکردم اینجوری ایمونو سوال بدن . ولی خب دادن! دیگه شما هم خودت رو ناراحت نکن . به نظرم لااقل تا زمان اعلام نتایج به خودت استراحت بده و یه ماه برو استراحت . من الان یه کتاب نمایشنامه گذاشتم کنارم میخوام بخونم . همون کاری که دوست دارم . شما هم الان دیگه به امتحان فکر نکن .خدا خودش کمکمون میکنه

- - - Updated - - -

ati1408

New member
توکل بر خدا / خدا میدونه که چقدر خوندیم / امروز توی حوزه بچه هایی که خ ل رفته بودن مینالیدن

توی حوزه ما که همه داشتن بد و بیراه میگفتن .یه پسره هم با مراقب دعواش شد. مشخص بود اعصاب نداره.
ما اون کاری که از دستمون بر میومد رو انجام دادیم . ان شاالله که همه امسال خوشحال میشیم از نتایج و به اعصاب خوردی های الانمون بخندیم

- - - Updated - - -

توکل بر خدا / خدا میدونه که چقدر خوندیم / امروز توی حوزه بچه هایی که خ ل رفته بودن مینالیدن

توی حوزه ما که همه داشتن بد و بیراه میگفتن .یه پسره هم با مراقب دعواش شد. مشخص بود اعصاب نداره.
ما اون کاری که از دستمون بر میومد رو انجام دادیم . ان شاالله که همه امسال خوشحال میشیم از نتایج و به اعصاب خوردی های الانمون بخندیم

Sahar_az

New member
من دارم با زور خودمو بیدار نگه میدارم که عقده گشایی کنم:)

صبح با کلی امید رفتم سر جلسه بعد دفترچه رو باز کردم دیدم با سلولی مولکولی شروع شده... گفتم اوه اوه چه گندی زدن فقط خدا میدونه و خودشون:mad: بعدشم رفتم سراغ ایمونو مستقیم ولی تا رسیدم به میکروب هی میگفتم چرا کم بود انقدر؟:mad: نکنه دفترچم ناقصه؟اخه میکروب 20تا؟بدون هیچ اعلام قبلی ای؟اخه انصافشون کجاست؟
احسان مدیریت لایقته:) منم طبق گفته مدیر پیش برم:)

ایمونو هم سخت داشت هم ساده هم متوسط. ولی دکتراها واقعا کمک میکرد. به من گفته بودن دکتراها رو حفظ کن ولی من همش دنبال دلیل بودم و با اینکه چند روز اخر خیلی اذیت شدم و میشه گفت برا نصف سوالا دلیل رو از روی جواب پیدا کردم نه از دونسته هام، ولی همون سروکله زدنه کمکم کرد
البته کلیداشون بیاد ببینیم نظرشون چی بوده

من سلولی مولکولی راضی بودم تقریبا و همچنین بیوشیمی.بیوشیمی خیلی خونده بودم و کتاب گنجینه جعفرنژاد عالی کمک کننده بود
میکروب رو که فقط تعداد سوالا رو شمردم و هی میدیدم 20تاس هی تعجب میکردم.من میکروب پزشکی رو از 1 اردیبهشت شروع کردم در نتیجه نظری روی سختی و اسونی ندارم چون فقط میخوندم و اونایی که مطمئن بودمو میزدم
زبان هم خوب بود نسبتا ولی باید کلید بیاد چون به نظرم توی ریدینگا بعضیاشون نظر من با طراح یکی نیست:))حالا یا من دارم دریت میگم یا طراح اشتباه میکنه:))))
در کل به نظرم زبان اگه کسی یه خورده روی ریدینگ خوندنش کار کنه+لغات زیااااااد، وقت زیاد مهم نیست چون به زبان وقت میرسه بیشتر و اگه من قرار بود به کسی توصیه کنم میگفتم 4 تا پسیج و 20 تا لغت رو نمیشه پشت سر هم زد... ادم هنگ میکنه...

من نمیدونم کسی که چنین تصمیمایی گرفته و عملی کرده به بقیه اش فکر کرده؟ چون اصلا منطقی نیست 30 تا سوال معیار سنجش علم یه نفر باشن
حتما 100 تا سوال دکترا هم قراره بکنن 50 تا
حالا از این تصمیمات و اینا کلا خارج شیم، عدم اطلاع رسانیشون درباره سوالا خیلی بی انصافی بود.خیلی
سر جلسه کافیه یه لحظه خودتو ببازی و نتونی خودتو جمع کنه. تمومه دیگه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

لامارك

New member
سلام به همه دوستان عزیز

درسته سوالات فرمتش عوض شده بود و سوالات دروس تخصصی و غیر تخصصی به هم نزدیک بود ولی اگر خواستین نمره را محاسبه کنین بر خلاف سال های گذشته، امسال نمره به دست آمده هر درس در ضریبش محاسبه میشه
مثلا

اگر ایمنی 30 سوال داشت و کسی 20 عددشو درست زده و 5 تا غلط نمرش اینجوری میشه:
20*3= 60_ 5 غلط= 55 این میشه صورت کسر
مخرج میشه تعداد کل سوال یعنی 30 * 3=90
حالا 55 تقسیم بر 90 میشه 61 درصد اما برای نمره این عدد در ضریب ایمنی یعنی 6 ضرب شده نمره میشه 366

اما برای درس غیر تخصصی درصد مثل بالا حساب میشه ولی برای نمره عدد در ضریب ضرب میشه مثلا برای سلولی در 2 ضرب میشه
در آخر همه نمرات با هم جمع میشه و یه نمره نهایی به دست می آد

در سال های قبل اینطوری بود که تعداد سوالات هر درس با توجه به ضریب تنظیم شده بود و دیگه آخر سر لازم نبود عدد به دست آمده در ضریب ضرب بشه چون قبلا خود سوالات با تعداد ضرایب یکسان سازی شده بود

پس می بینید که خیلی فرقی نکرده فقط تعداد کم سوالات اظطراب زا بوده که اون هم برای همه یکسانه

- - - Updated - - -

سلام به همه دوستان عزیز

درسته سوالات فرمتش عوض شده بود و سوالات دروس تخصصی و غیر تخصصی به هم نزدیک بود ولی اگر خواستین نمره را محاسبه کنین بر خلاف سال های گذشته، امسال نمره به دست آمده هر درس در ضریبش محاسبه میشه
مثلا

اگر ایمنی 30 سوال داشت و کسی 20 عددشو درست زده و 5 تا غلط نمرش اینجوری میشه:
20*3= 60_ 5 غلط= 55 این میشه صورت کسر
مخرج میشه تعداد کل سوال یعنی 30 * 3=90
حالا 55 تقسیم بر 90 میشه 61 درصد اما برای نمره این عدد در ضریب ایمنی یعنی 6 ضرب شده نمره میشه 366

اما برای درس غیر تخصصی درصد مثل بالا حساب میشه ولی برای نمره عدد در ضریب ضرب میشه مثلا برای سلولی در 2 ضرب میشه
در آخر همه نمرات با هم جمع میشه و یه نمره نهایی به دست می آد

در سال های قبل اینطوری بود که تعداد سوالات هر درس با توجه به ضریب تنظیم شده بود و دیگه آخر سر لازم نبود عدد به دست آمده در ضریب ضرب بشه چون قبلا خود سوالات با تعداد ضرایب یکسان سازی شده بود

پس می بینید که خیلی فرقی نکرده فقط تعداد کم سوالات اظطراب زا بوده که اون هم برای همه یکسانه

eeeeeeehsan

New member
وای باکتریو بیوشیمی چی بودن خدایاااااااااا, چرا بیوشیمی همش متابولیسم بود, اصن میکروب از چ منبعی اومده بود!!!!!!!!!!!

Bacteri vase shoma zaribesh kame negaran nabash mohem darse aslitoone va zaban

سلولی و زبان چطور بود؟

من حرفی واسه گفتن ندارم.نمیدونم اون از خدا بی خبری که داره این تصمیما رو میگیره چه فکری میکنه.یعنی واقعا درس ضریب شش رو با سی تا سوال میسنجن.آدم سوالی رو شک داشت نمیفهمید باید بزنه نزنه
سلام
شما کنکورتون چطور بود؟

من که کلن کور سوی امیدم ناامید شد
سلولی برام خیلی سخت بود
اینقدر اعصابم بهم ریخت تا اومدم خونه دفترچه رو انداختم سطل اشغال
برای وزارت بهداشت متاسفم با این سوال ادنش
بیوشیمی کلید کرده بود روی اسید امینه
سلولیشم چسبیده بود ب کاسپاز
واقا وزارت بهداشت حیف خاک:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

منم به همه خسته نباشید میگم امیدوارم هرکسی زحمت کشیده و استحقاقشو داره و البته مهمتر ازهر چی اگه قسمتش باشه برسه
من که کلا ناامید شدم :sad: چند تا از سوالای میکروبو گشتم تو کتاب من نبود کلا مثل اون لژیونلا از اون طرف هم سلولی که من فکرشو نمیکردم تا این حد ریز نگاه کنن ایمنی و بیو زبان متوسط البته اینا همش در حد نظر بدون داشتن پاسخنامه است شاید اصلا بیشترشو اشتباه زده باشم چون خیلی شک داشتم
بابا اینقدر نفوس بد نزنید. درصداتون رو حساب کردین و اینقدر ناامیدین؟

eeeeeeehsan

New member
احسان جان . چقدر کارت عالیه که یکی یکی جواب همه رو میدی و همه رو دلداری میدی . ولی خداییش قبول داری اصلا انتظار این جور امتحانی رو نداشتیم ؟
از نظر من
ایمنی متوسط بود . از منابع مختلف سوال بود برای همین من که ابوالعباس رو فقط خونده بودم خب جوابگو نبود و نباید به حساب سالای قبل میزاشتم
از نظر خودم بین پنجاه تا شصت درصد
زبان متوسط بود. من با متن ها خیلی مشکل نداشتم . به نظر خودم بین چهل تا پنجاه درصد
زیست متوسط بود . من نسبتا با زیست راحت کنار میام ولی انصافا مقدار کافی وقت نذاشتم و خیلی درشت خوانی کرده بودم . حدود چهل تا پنجاه درصد
بیوشیمی متوسط بود . خیلی روش وقت نذاشته بودم ولی به نظرم با خوندن بعد از عید جواب نمیداد. بیست تا سی درصد
میکروب سخت بود . از قسمت های متداول سوال نداده بودن و باکتری های سوال خیز نبودن توی سوالا . بیست تا سی درصد
در کل من خودم به این نتیجه رسیدم که روی زبان باید بیشتر وقت میزاشتم و ایمونو هم دقیق تر .
این نتیجه گیری ها و تحلیل دقیق سوالا همه در ساعات پایانی شب انجام گرفت و کاملا منصفانه س
حالا به نظرتون من میتونم به قبولی امیدوار باشم امسال؟
خواهش می کنم عاطی جان.
واقعن سخت بود و غیر قابل انتظار.. تازه هنوز معلوم نیست سر ظرفیت ها قراره چی بیارن!!
درصدات خوبه، باور کن. دانشگاه های تیپ 1 قبول شاید نشی، ولی تیپ 2 رو میشی.
دوتا از متنای زبان سخت بود، خود متن قابل فهم بود ولی سوالاش مفهومی بود.. باید حسابی متن کار کرده باشی تا بتونی جواب بدی.
مابقی درسا رو هم من نخوندم نزدم، وگرنه نظر میدادم.
دیگه گذشت، تجربیاتت رو بنویس یادت نره، صبر کن تا نتایج بیاد بعد یه برنامه درست و حسابی میریزیم باهم.

نه دیگه اذیتمون نکن، اونطوری هم نبود. توکه اینقدر خونده بودی ازت بعیده اینقدر آه نکش.
خیلی داشته باشه 5تا سوال در حد دکترا.. که اونم باید باشه تا رتبه های برتر معلوم بشن.

بهداشت چند تا چیز رو به نظرم داره به همه ثابت میکنه، اینکه وقتی منبعی رو معرفی می کنه باید حتمن همون رو بخونی بتونی سوالات رو جواب بدی.
یکی دیگش هم مفهومی بودن سوالاته، دارن میشن در حد دکترا، باید خوب بفهمی ایمنی رو تا جواب بدی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ati1408
بالا