▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

shahrzad_a

New member
يچه ها من الان تو خوايگاهم همون 10 نفراتاقمون كوچك بود براي اينكه جامون بشه اومدن تخت اضافه كردن ....

mahsast

New member
يچه ها من الان تو خوايگاهم همون 10 نفراتاقمون كوچك بود براي اينكه جامون بشه اومدن تخت اضافه كردن ....

من خوابگاه نسترن هستم تعریفی نداره ولی اتاقاش کم جمعیته خدارو شکر

- - - Updated - - -

من خوابگاه نسترن هستم تعریفی نداره ولی اتاقاش کم جمعیته خدارو شکر

zy zy

New member
واقعا اینا خوابگاه نیستن پادگانن ، اصلا در شان یه دانشجو نیست :New (6):

vet lab sciences

New member
دوستان یادمون باشه افزایش بی رویه ظرفیت ها چیزی جز این اتاق های 10 نفره!!! نیست وقتی ظرفیت ها زیاد میشه امکانات خوابگاه و دانشگاه هیچ تغییری نمیکنه! نتیجش میشه این که دانشجوی تحصیلات تکمیلییییییییی کمترین امکانات رفاهی رو نداشته باشه یادمون باشه بدون فکر به کاهش ظرفیت ها اعتراض نکنیم!!!

أحسنتم... .

narges.a

New member
من رفتم خوابگاه شهید بهشتی.۶ نفره.افتضاح کثیف اصلا حالم بهم خورد.حیف این همه روزایی که درس خوندیم.خوابگاه اصفهان هتل بود در برابر این.واقعا از دانشجو بودن ادمو پشیمون میکنن

narges.a

New member
ماسالله با این ظرفیتای لیسانس دیگه امکاناتی واسه ارشد نمونده.باید به ارشدا امکاناته بهتری بدن اما متاسفانه خبری نیس.

m_mobini

New member
یزدتوپردیس به ما خوابگادادن خوب بودخداروشکر ازتصورخارج بود ۴نفره بود امیدوارم به خوابگاههای شماهم رسیدگی کنند ۱۰نفرخیلی زیاده

nsj

New member
بچه ها متاسفانه نتونستم ثبت نام کنم به نظرتون دانشگاه تکمیل ظرفیت داره که تو اون موقع ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی ناراحتم :sad::sad::sad::sad:

mahsast

New member
ماسالله با این ظرفیتای لیسانس دیگه امکاناتی واسه ارشد نمونده.باید به ارشدا امکاناته بهتری بدن اما متاسفانه خبری نیس.

برعکس شده اول به کارشناسیها خوابگا میدن هر چی موند که نمیمونه میدن به ارشدا!:black_eyed:

Arshida

New member
خیلی خوابگاه دمشق افتضاح هست.نمیفهمیم کی شبه کی روز. کثیف.تاریک و ....:13:

mz18

New member

آره منم اونجام انقدر تاریکه فوتوفوبیا گرفتم ٬ راستی با یکی از بچه های انجمن هم اتاقی شدم‌:thumbsupsmileyanim:

- - - Updated - - -

آره منم اونجام انقدر تاریکه فوتوفوبیا گرفتم ٬ راستی با یکی از بچه های انجمن هم اتاقی شدم‌:thumbsupsmileyanim:

mahsast

New member

- - - Updated - - -

امروز یکی از بچه های دمشق اومد خوابگاه ما (خوابگاه نسترن) خیلی ناراضی بود :smiliess (7):

Proteus

New member
بچه هاي دانشگاه تهران شما از سلف استفاده كردين ؟ بدون كارت ميشه ؟

Proteus

New member
توي خود سلف ژتون ميفروشن ؟ همه سلف ها همينطوريه يا اين مخصوص خوابگاهه ؟

بالا