▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

yeganehh

New member
بچه ها ببخشید من رشته ی کارشناسیم وزارت علومه و طرح نداشتیم
الان تو ارسال مدارک چون چیزی برای مدرک طرحم ندارم خطا میده که ارسال مدارکت ناقصه
چی کار کنم بنظرتون؟
لطفا بهم جواب بدید.
دانشگاه کاشان گفته اونایی که طرح نداشتند اسکن قبولیشونو بفرستند...دانشگاههای دیگه رو نمیدونم

Azin E

New member
Mahla1991 azin e شما کجا قبول شدین که گفتن خوابگاه نمیدن ؟ثبت نام کردین؟

من قزوین قبول شدم.تلفنی بهم گفت خوابگاه پره،درخواست بده تو نوبت باشی.ولی یکی از بچه های اینجا که کارشناسیشو قزوین خونده بود بهم توصیه کرد حضوری اصرار کنم

آسمون

New member
بچه های علوم آز؟تکلیف مایی که سال دومه توکنکورشرکت کردیم وپارسال فار غ التحصیل شدیم چیه؟یکساله اسمم تو نوبت طرحه...به عنوان مدرک مربوط به طرح باید چی بفرسم؟لطفا زودترج بدین:-(

midwifry

New member
دوستان عزیز تعهد نامه محضری باید تا پانزدهم شهریور انجام بشه برای ماهایی که نمیخوایم از خوابگاه استفاده کنیم؟یعنی اگر تعهد نامه رو الان ندیم بهمون وام دانشجویی نمیدن؟

nahid7

New member
سلام بچه ها این وام دانشجویی چقدره؟همه میتونن یگیرن؟

دوره کارشناسی که به همه تعلق میگرفت! ترم مهر 170 تومن ، ترم بهمن 210، به هر نفرم فقط یکبار وام ضروری 500 تومن میدادن
اگه متاهل باشین مبلغ بیشتره
اگه هم خونه بگیرین ، وام مسکن هم میدن
مبلغش خیلی کمه ، به اون دنگ و فنگ اخرشو تسویه حساب نمیارزه

دوستان ببخشید
ما بهمن سال گذشته فارغ التحصیل شدیم
الان دانشگاه نه به ما دانش نامه میده و نه طرح رفتیم
واسه مدارک مربوط به این دو بند باید چیکار کنیم
لطفاً اگر کسی اطلاعی داره کمک کنه

با تشکر
دانشگاهی که قبول شدی استعلام میکنه برا دانشگاه میفرستن

hebe.nurse

New member
من این فرم رو بردم محضر، اسم دانشگاه تهران رو باید مینوشتم.فکر میکردم فرد بازنشسته و جواز کسب هم میتونه ضامن باشه ولی محضر به من گفت این فرم قدیمی هست و ضامن حتما باید فرد کارمند شاغل باشه.من هم در به در دنبال کارمند ضامن :(

نه بابا منم بابام بازنشسته است اون ضامنم شد. بگو شما چیکار دارید به اینکارا. این فرمیه که دانشگاه داده. شما بر طبق همین تعهد کنید.
به نظرم اون دفترخونه چیزی نمی فهمیده برید ی دفترخونه دیگه.

hebe.nurse

New member
بچه های دانشگاه ایران اگه کسی این پستو میخونه جوابمو بده خواهشا.
توی سایت ثبت نام خوابگاه در این آدرس معاونت دانشجویی و فرهنگی - اخبار > نحوه ثبت نام خوابگاه دانشجویان جدید الورود اعلام شد نوشته شده که ثبت نام دانشجویان غیربومی از تاریخ 15 لغایت 25 شهریور ماه آغازخواهد شد.لذا، دانشجویان محترم غیربومی پس از ثبت نام آموزشی ، با در دست داشتن شماره دانشجویی، کدملی و اسکن تعهد محضری و فرم محارم برای خواهران می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی Redirecting to leaseweb.com نسبت به تکمیل تقاضانامه خود اقدام نمایند.

اخه جدیدالورودا که شماره دانشجویی ندارند اینا چی میگن؟؟؟ حالا ما چجوری باید ثبت نام کنیم؟

Hamidvet

New member
توی سایت ثبت نام خوابگاه در این آدرس معاونت دانشجویی و فرهنگی - اخبار > نحوه ثبت نام خوابگاه دانشجویان جدید الورود اعلام شد نوشته شده که ثبت نام دانشجویان غیربومی از تاریخ 15 لغایت 25 شهریور ماه آغازخواهد شد.لذا، دانشجویان محترم غیربومی پس از ثبت نام آموزشی ، با در دست داشتن شماره دانشجویی، کدملی و اسکن تعهد محضری و فرم محارم برای خواهران می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی Redirecting to leaseweb.com نسبت به تکمیل تقاضانامه خود اقدام نمایند.

اخه جدیدالورودا که شماره دانشجویی ندارند اینا چی میگن؟؟؟ حالا ما چجوری باید ثبت نام کنیم؟

تو مدرس که واسه ثبت نام اینترنتیش باید میرفتم سایت گلستان، تو همونجا قبل دادن کارت دانشجوئی (هنوز کارت دانشجوئی رو ندادند) شماره دانشجوئی هر فردی مشخص شده

خب شاید واسه شمام یک جائی زده باشند این شمارتونو دیگه هبه خانم!

alij

New member

والا گفتن بعد بررسی مدارک شماره دانشجویی میدن

fifi

New member
دانشگاه شيراز به محض ثبت نام اينترنتي شماره دانشجويي ميده

nsj

New member
سلام بر همگی میکروب شناسی بین الملل دانشگاه ایران قبول شدم به نظر شما دوستان چیکار کنم ؟

flor

New member
ثبت نام بین الملل بهشتی کیه؟؟؟؟؟
تورو خدا نگرانم!با روزانه هاست یا انجام شده؟

م.صفری

New member
سلام بر همگی میکروب شناسی بین الملل دانشگاه ایران قبول شدم به نظر شما دوستان چیکار کنم ؟

اگه برات مقدوره ی سال دیگه بخون
اخه میکروب شناسی همینجوریش فک نکنم بازار کارش خوب باشه ک بخوای اینقد هزینه کنی
نظر من اینه باز خودت میدونی شرایطت خودتو در نر بگیر و انتخاب کن :riz277:
من اگه جای تو بودم نمیرفتم تحصیل تو ایران ارزش این همه هزینه نداره
من الان روزانه قبولم اما هنو نرفته کلی خرج کردم چ برسه شهریه هم بدی اخرش معلوم نیس بعد ارشد چی بشه
هر روزم ک یه قانون جدید میزارن :65d6a5d6s:

hebe.nurse

New member
تو مدرس که واسه ثبت نام اینترنتیش باید میرفتم سایت گلستان، تو همونجا قبل دادن کارت دانشجوئی (هنوز کارت دانشجوئی رو ندادند) شماره دانشجوئی هر فردی مشخص شده

خب شاید واسه شمام یک جائی زده باشند این شمارتونو دیگه هبه خانم!

مرسی دکی جان:rose:
بچها میگن ثبت نام اینترنتی که بررسی شه تو جوابشون شماره دانشجویی هم میدن. فقط امیدوارم زود بدن چون ثبت نامش فردا شروع میشه........

mahsa1111

New member
بچه هایی ک فردا میرین گزینش دانشگاه تهران...بیاین بگین چجوری بود؟!!!:65d6a5d6s:

SH!LA

New member

شرایط و نظر هر کسی با دیگری متفاوت هست؛ من هیچ وقت نظر + در مورد دانشگاه های بین الملل نداشتــم.

بالا