▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

RNAi

New member
سلام دوستان تبریک به همگی..کسی ژنتیک انسانی یزد قبول شده؟؟؟؟؟؟؟؟من نمیتونم سایتشو باز کنم نمیدونم چرا.دوستام برام دیدن وگفتن ثبت نام حضوریه و15امو16ام انجام میشه درسته؟؟اگه کسی جواب بده ممنون میشم چون دارم سکته میکنم....

eeeeeeehsan

New member
دوستان کسی میتونه جواب این سوال رو بده؟
کسی که از فرصت یکساله بعد از فارغ التحصیلی داره استفاده میکنه واسه سال دیگه چه نوع مدرکی برای نشان دادن وضعیت نظام وظیفه باید ارائه بده؟ آیا لازمه الان کاری بکنه؟

واسه سال دیگه اگه منظورت ثبت نامه که نه چیزی نمیخواد، فقط تیک معافیت تحصیلی رو میزنی.
اگه منظورت وقتیه که قبول شدی و اینطور روزایی میخوای بری ثبت نام کنی باید از دانشگاهتون گواهی فارغ التحصیلی ببری که تاریخی که فارغ التحصیل شدی روش خورده باشه.

اگه جوابت رو نگرفتی سوالت رو دقیق تر بپرس.

narges.a

New member
من امروز زنگ زدم برای ریز نمرات گفتن خانم ریز نمره؟ریز نمره نمیدیم که.محرمانست.خودمون اگه ازمون خواستن میفرستیم.گفتم شاید به درد دوستانی که مشکل منو داشتن بخوره

آخرین ویرایش:

Edna

New member
من امروز زنگ زدم برای ریز نمرات گفتن خانم ریز نمره؟ریز نمره نمیدیم که.محرمانست.خودمون اگه ازمون خواستن میفرستیم.گفتم شاید به درد دوستانی که مشکل منو داشتن بخوره

آره همین طوره..اینجور که من شنیدم..دانشگاه مقطع ارشدتون یه نامه میده..که شما باید واسه دانشگاه کارشناسیتون پستش کنین..که توی اون نامه ریزنمراتتوت خواسته شده..

senior

New member
ای بابا ما علوم بودیم بهداشت هم بودیم هیچ فرقی با هم ندارن میگفتن بهداشت خوبه هزینه زیاد برای پایان نامه میدن والله ما که چیزی ندیدیم هرجا که درس میخونین خوب بخونین تا باعلم فارغ التحصیل شین وگرنه اصلا فرق نداره کجا میخونین
موفق باشین

mahsa20082009

New member
بچه ها ببخشید من رشته ی کارشناسیم وزارت علومه و طرح نداشتیم
الان تو ارسال مدارک چون چیزی برای مدرک طرحم ندارم خطا میده که ارسال مدارکت ناقصه
چی کار کنم بنظرتون؟
لطفا بهم جواب بدید.

mz18

New member

ولی من امروز رفتم دانشگاه ریز نمراتم رو گرفتم:21:

hebe.nurse

New member
بچه های ایران ،این سایت ثبت نام چرا وقتی ویرایش اطلاعات میزنم غیرفعاله؟؟؟؟ چرا نمیشه ویرایش کرد؟ از شمام اینجوریه؟؟؟؟:13:

shahrzad_a

New member
بچه ها ببخشید من رشته ی کارشناسیم وزارت علومه و طرح نداشتیم
الان تو ارسال مدارک چون چیزی برای مدرک طرحم ندارم خطا میده که ارسال مدارکت ناقصه
چی کار کنم بنظرتون؟
لطفا بهم جواب بدید.
واقعا شما کدوم دانشگاه قبول شدید؟ خب منم طرح نداشتم یعنی منم به مشکل بر می خورم؟ یکی از بچه ها تو ثبت نام اینترنتیش مدرکی می خواستند که اون با توجه به رشته کارشناسیش نداشت موقع ثبت نام یک برگه سفید به جاش فرستاد رفت مرحله بعدی و ثبت نام شده البته اون وزارت علوم بود

fifi

New member
شيراز كه ريزنمرات نميخواد چقد خوبههههههههههه:riz481:

hidena

New member
سلام دوستان تبریک به همگی..کسی ژنتیک انسانی یزد قبول شده؟؟؟؟؟؟؟؟من نمیتونم سایتشو باز کنم نمیدونم چرا.دوستام برام دیدن وگفتن ثبت نام حضوریه و15امو16ام انجام میشه درسته؟؟اگه کسی جواب بده ممنون میشم چون دارم سکته میکنم....

salam
, man ham shahid sadughi yazd ghabol shodam
bioshimi balini
sabtenam vase rozane ha shanbe 1shanbe ast!!!!!!
bayad beri, ghesmate moavenate amuzeshi, etelaeiyeha

m_mobini

New member
سلام دوستانی که یزدقبول شدن تبریک میگم بچه ها تعهدمحضری وریزنمرات هم میخواد??????ممنون میشم جواب بدین ثبت نام حضوریه???

mahsa20082009

New member
واقعا شما کدوم دانشگاه قبول شدید؟ خب منم طرح نداشتم یعنی منم به مشکل بر می خورم؟ یکی از بچه ها تو ثبت نام اینترنتیش مدرکی می خواستند که اون با توجه به رشته کارشناسیش نداشت موقع ثبت نام یک برگه سفید به جاش فرستاد رفت مرحله بعدی و ثبت نام شده البته اون وزارت علوم بود

منم همین کارو انجام دادم الان درست شد تشکر

shahrzad_a

New member
ای بابا چقد اسم گزینش شما رو ترسونده.
مدارکی که باید حضوری تحویل بدین مثل عکس و کپی شناسنامه فرم هایی که پر کردین به چند جا باید تحویل بدین یکی از این جاها اسمش گزینش هست.
من روز ثبت نامم تازه اسمش رو دیده بودم بهم گفتن برو گزینش هم مدارکت رو تحویل بده ..فقط شماره و آدرس چند تا از دوستان دوره کارشناسی ، استاد ، آشنا همچین چیزایی باید تو فرم پر کنیم همین.
هیچ سوالی نمیپرسن مگه مصاحبه استخدامیه که سوال بپرسن:motat:
شما دانشگاه تهران بودید من خیلی نگران گزینشم

بالا