▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

comet_utob

New member
سلام:rose:
من کارشناسی وزارت علوم خوندم و اونجا روزانه و شبانه هیچ فرقی نداره جز اینکه شبانه شهریه میده حتی توی مدرکش هم نمیاد ک شبانه بوده اما با توجه به این آیین نامه هایی ک توی سایت دانشکده شبانه علوم پزشکی تهران هستش به نظرم حتی کلاساتون هم جداست ! بچه هایی که وزارت بهداشت خوندن لطفا کمک :(

Azin E

New member
من کارشناسیم پرستاری شبانه دانشگاه تهران بودم.تو یه دانشکده بودیم ولی کلاسامون جدا بود.و کلاسا و کارآموزیها ساعت 1 به بعد تشکیل میشد.شهریشم کم بود.حالا واسه ارشد چون جمعیت کمه شاید سر یه بشینن

مهربون

New member
خیلی ممنون اقا eeeeeeehsan...
من سال دوم بود که شرکت میکردم،رشته کارشناسیم هم ژنتیک بود،البته پارسال هم اگه محدودیت انتخاب شهر نداشتم و بیشتر از 4تا شهر میتونستم انتخاب کنم قبول میشدم،برا کنکور امسال چون پارسال خوب خونده بودم (و البته دروغ چرا تا اسفند اعصابم به خاطر قبول نشدن خورد بود :smiliess (2): ) به طور جدی از بعد از عید شروع به خوندن کردم.برا ژنتیک ،امری و هزاره رو کامل خوندم و البته چند فصل از استراخان که اصلا به دردم نخورد و اگه همون وقتو رو فصل های مهندسی هزاره میذاشتم خیلی درصدم بهتر میشد،برا سلولی ،خلاصه لودیشو به طور کامل خوندم و به همه دوستان هم توصیه میکنم حتما خود لودیش یا خلاصه شو بخونن و دنبال هیچ ج.زوه یا کتاب غیر منبعی نباشن چون چند سال اخیر طراحان فقط از خط منابع سوال میدن بنابراین ج.زوه فقط برا کلیات میتونه به شما کمک کنه و خوندنش به عنوان منبع به نظر من وقت تلف کردنه!!!برا بیوشیمی پوران پژوهش رو خوندم،البته امسال بیو سخت بود و بالینی زیاد داشت با این حال این کتاب برا 60-70 درصد زدن (البته بدون بی دقتی :65d6a5d6s: )کافی بود،برا زبان لغات 504 ،تافل و انگلیسی برای دانشجویان پزشکی و سوالات کنکور های گذشته رو خوندم.نحوه و روش برنامه ریزی درسی به نظرم خیلی شخصیه و بستگی به شرایط روحی و فیزیولوژیکی هر فرد داره و تو این زمینه بهترین مشاور هر فرد خودشه!!!ازمون دادن هم الزامی نیست و اگه روحیات یه فرد طوریه که نتیجه ازمون بیشتر از جنبه اموزشی اون ازمون روش تاثیر میذاره ترجیحا ازمون شرکت نکنه چون اعتماد به نفس و انرژی تو سال کنکور خیلی مهمه که البته اعتماد به نفس کاذب هم خطرناکه :1dco2x0p1lilzhfpg1t من خودم فقط ازمون های جامع سنا رو شرکت کردم.برا تست زنی هم سعی کنید تست های چند سال اخیر کنکورو برا بعد از عید بذارید ولی حتما تعدادی تستو تو برنامه درسی تون قرار بدید چون تست زنی خیلی به روند یادگیری کمک میکنه.درصدهام ژنتیک ۷۸،سلولی۸۰،بیوشیمی ۵۵،زبان۶۰
امیدوارم تونسته باشم بهتون کمک کنم. شاد و موفق باشید.

آخرین ویرایش:

م.صفری

New member
بچه هاااااااااا من هرچی میزنگم دانشکده شهر کرد اشغاله :mad_majidonline:
کسی اطلاع داره ثبت نامش به چه صورته؟
:21:

nahid7

New member
دوستان عزیزم
برای خیلی ها از جمله خودم سوال بود ، که ایا برای ثبت نام نیاز به تسویه صندوق رفاه هست یا نه!
امروز تماس گرفتم. گفتن نیازی به تسویه نیست
حتی میتونیم پرداخت اقساد رو به بعد از فارغ التحصیلی ارشد موکول کنیم ، که این مورد نیاز به ثبت محضری داره
و راه دومم اینه که به همین روال پرداخت ادامه بدیم

fifi

New member
دانشگاه شيراز اشغال نيست ولي سه روزه زنگ ميزنم هيچكي برنميداره :dadad4:

م.صفری

New member
دانشگاه شيراز اشغال نيست ولي سه روزه زنگ ميزنم هيچكي برنميداره :dadad4:

من تونستم با امور خوابگاه صحبت کنم اما اموزشش اشغاله همش
نمیگن راهمون دوره زود اطلاعیه بزنیم ما بدونیم چیکار باس بکنیم :New (6):

م.صفری

New member
دوستان عزیزم
برای خیلی ها از جمله خودم سوال بود ، که ایا برای ثبت نام نیاز به تسویه صندوق رفاه هست یا نه!
امروز تماس گرفتم. گفتن نیازی به تسویه نیست
حتی میتونیم پرداخت اقساد رو به بعد از فارغ التحصیلی ارشد موکول کنیم ، که این مورد نیاز به ثبت محضری داره
و راه دومم اینه که به همین روال پرداخت ادامه بدیم

اونایی که اقساط میدنو نمیدونم اما اونایی که بلافاصله بعد لیسانس قبول میشن پرداخت موکول میشه به بعد ارشد

sa@@ra

New member
سلام:rose:
من کارشناسی وزارت علوم خوندم و اونجا روزانه و شبانه هیچ فرقی نداره جز اینکه شبانه شهریه میده حتی توی مدرکش هم نمیاد ک شبانه بوده اما با توجه به این آیین نامه هایی ک توی سایت دانشکده شبانه علوم پزشکی تهران هستش به نظرم حتی کلاساتون هم جداست ! بچه هایی که وزارت بهداشت خوندن لطفا کمک :(
گویا شبانه وزارت علوم با شبانه علوم پزشکی فرق می کنه:65d6a5d6s:
اصلا چیزی تو مدرک نمیاد

hebe.nurse

New member
اونایی که اقساط میدنو نمیدونم اما اونایی که بلافاصله بعد لیسانس قبول میشن پرداخت موکول میشه به بعد ارشد

پرداخت چی؟ همون وام دانشجویی منظورتونه؟؟
منم باید از چن ماه دیگه بپردازم.من بلافاصله بعد لیسانسم قبول شدم حالا میتونم ندم تا بعد ارشد؟؟؟:smiliess (11):

rojiin

New member
من همون دانشگاهی که کارشناسی خوندم ارشد هم قبول شدم.اما هیچ مدرکی که نشون بده فارغ تحصیل شدمم یا گواهی موقت ندارم.در ضمن گواهی بایان طرحم دارم. و تسویه هم کردم.باید چیکار کنم؟یعنی اگه اینترنتی مدارک بفرستم من که گواهی موقت ندارم

hebe.nurse

New member
من همون دانشگاهی که کارشناسی خوندم ارشد هم قبول شدم.اما هیچ مدرکی که نشون بده فارغ تحصیل شدمم یا گواهی موقت ندارم.در ضمن گواهی بایان طرحم دارم. و تسویه هم کردم.باید چیکار کنم؟یعنی اگه اینترنتی مدارک بفرستم من که گواهی موقت ندارم

اگه طرحتونو گذروندید پس باید گواهی موقت داشته باشید. تماس بگیرید با دانشکده تون سوال کنید دراین مورد. حتما بهتون گواهی میدن

eeeeeeehsan

New member
بچـه ها من امروز خیلی تماس گرفتم شهید بهشتی، انواع و اقسام تلفن ها هم زنگ زدم ولی کسی یا پاسخگو نیست یا اشغاله.
تا فردا پسفردا صبر کنید ببینیم چیزی میزنن تو سایتشون یا نه.
:rose:

eeeeeeehsan

New member
خیلی ممنون اقا eeeeeeehsan...
من سال دوم بود که شرکت میکردم،رشته کارشناسیم هم ژنتیک بود،البته پارسال هم اگه محدودیت انتخاب شهر نداشتم و بیشتر از 4تا شهر میتونستم انتخاب کنم قبول میشدم،برا کنکور امسال چون پارسال خوب خونده بودم (و البته دروغ چرا تا اسفند اعصابم به خاطر قبول نشدن خورد بود :smiliess (2): ) به طور جدی از بعد از عید شروع به خوندن کردم.برا ژنتیک ،امری و هزاره رو کامل خوندم و البته چند فصل از استراخان که اصلا به دردم نخورد و اگه همون وقتو رو فصل های مهندسی هزاره میذاشتم خیلی درصدم بهتر میشد،برا سلولی ،خلاصه لودیشو به طور کامل خوندم و به همه دوستان هم توصیه میکنم حتما خود لودیش یا خلاصه شو بخونن و دنبال هیچ ج.زوه یا کتاب غیر منبعی نباشن چون چند سال اخیر طراحان فقط از خط منابع سوال میدن بنابراین ج.زوه فقط برا کلیات میتونه به شما کمک کنه و خوندنش به عنوان منبع به نظر من وقت تلف کردنه!!!برا بیوشیمی پوران پژوهش رو خوندم،البته امسال بیو سخت بود و بالینی زیاد داشت با این حال این کتاب برا 60-70 درصد زدن (البته بدون بی دقتی)کافی بود،برا زبان لغات 504 ،تافل و انگلیسی برای دانشجویان پزشکی و سوالات کنکور های گذشته رو خوندم.نحوه و روش برنامه ریزی درسی به نظرم خیلی شخصیه و بستگی به شرایط روحی و فیزیولوژیکی هر فرد داره و تو این زمینه بهترین مشاور هر فرد خودشه!!!ازمون دادن هم الزامی نیست و اگه روحیات یه فرد طوریه که نتیجه ازمون بیشتر از جنبه اموزشی اون ازمون روش تاثیر میذاره ترجیحا ازمون شرکت نکنه چون اعتماد به نفس و انرژی تو سال کنکور خیلی مهمه که البته اعتماد به نفس کاذب هم خطرناکه :1dco2x0p1lilzhfpg1t من خودم فقط ازمون های جامع سنا رو شرکت کردم.برا تست زنی هم سعی کنید تست های چند سال اخیر کنکورو برا بعد از عید بذارید ولی حتما تعدادی تستو تو برنامه درسی تون قرار بدید چون تست زنی خیلی به روند یادگیری کمک میکنه.درصدهام:ژنتیک 78،سلولی 80،بیو 55،زبان 60
امیدوارم تونسته باشم بهتون کمک کنم. شاد و موفق باشید.

زحمت کشیدین، ممنـون :rose:

ftm70

New member

با امور خوابگاها صحبت کردی؟؟؟میشه بگید چیا پرسیدین و چی جواب شنیدین؟آخه منم شیراز قبول شدم
میخوام بدونم خوابگاهاش نزدیکه؟تمیزه؟چن نفرست و ...
شما چه رشته ای قبول شدین؟

mahsa.parmis88

New member
بچه ها از قبولیای تربیت مدرس کیا هستن که خبردارن از خوابگاه؟من فردا میرم دانشگاه ببینم چه خبره!جالبه امروز هیچی نشده دم یونی رفتم از ثبتنام سوال کنم کمی آمار بگیرم اول کاری حراست داره یعنی در حده بوندس لیگا سختگیر!!!!!! قابل توجه دخملا
اونم بدجوووور سختگیییر !!علت مهم گریزونی من از این دانشگاه!!

rojiin

New member
اگه طرحتونو گذروندید پس باید گواهی موقت داشته باشید. تماس بگیرید با دانشکده تون سوال کنید دراین مورد. حتما بهتون گواهی میدن

طرحم گدروندم اما نرفتم دانشگاهی که درس خوندم تا ندرک گواهی موقتم بهم بدن

بالا