⊹ بیــدارباش برای تغییر ظرفیت های امسال (پیش هماهنگی برای اعتراض) ⊹

negin ka

New member
همه حرفاتون درسته ...
اگه‌منطقی باشین اون دوستمونم یسری واقعیتارو شفاف گفت حالا بعضیاشو با یخورده اغراق
الان جایی ک من کار میکنم حقوقف ک با مدرک کارشناسی میگیرم با ی ارشد و تکنسین برابره و نسبت ب ی عده خاص با مدرک پایینتر٬کمتره
هیچ انگیزه ای برای گرفتن ارشد ندارم چون بقول خودتون الان علاوه بر زیست و میکروب پای بهداشتم ب ازمایشگا باز شده....
همکار من با کارشناسی علوم آز میره قسمت بهداشت محیط کار میکنه چرا ک بودجه برا پذیرش نیرو نیست
اینجا ایرانه و هیچی سرجاش نیس
ی موقعی میشد بگی فلان رشته و شغل خوبه اما الان با این اوضاع همه سروته ی کرباسیم
پزشکی هم ی روز اشباع میشه فک نمیکنم خوشی الانشون تا چن سالی دووم بیاره
واقعا متاسفم با این تدابیرشون
من ک هیچ امیدی ب رسیدن ب رویاهام ندارم

negin ka

New member
ضمنا بالا رفتن ظرفیت هیچ کمکی ب هیشکی نمیکنه بهتره اعتراض کنید ک دانشگاههای آزاد و بین الملل رو کم کنن تا هرکی مستحقه پیشرفت کنه نه هرکی پولداره
درصد سهمیه رم کم کنن ک دیگه نور علی نوره

Hamidvet

New member
همه حرفاتون درسته ...
اگه‌منطقی باشین اون دوستمونم یسری واقعیتارو شفاف گفت حالا بعضیاشو با یخورده اغراق
الان جایی ک من کار میکنم حقوقف ک با مدرک کارشناسی میگیرم با ی ارشد و تکنسین برابره و نسبت ب ی عده خاص با مدرک پایینتر٬کمتره
هیچ انگیزه ای برای گرفتن ارشد ندارم چون بقول خودتون الان علاوه بر زیست و میکروب پای بهداشتم ب ازمایشگا باز شده....
همکار من با کارشناسی علوم آز میره قسمت بهداشت محیط کار میکنه چرا ک بودجه برا پذیرش نیرو نیست
اینجا ایرانه و هیچی سرجاش نیس
ی موقعی میشد بگی فلان رشته و شغل خوبه اما الان با این اوضاع همه سروته ی کرباسیم
پزشکی هم ی روز اشباع میشه فک نمیکنم خوشی الانشون تا چن سالی دووم بیاره
واقعا متاسفم با این تدابیرشون
من ک هیچ امیدی ب رسیدن ب رویاهام ندارم

منم همینطور ... کاملاً موافقم باهاتون و البته کاهش اون دانشگاههای پولی ...

saber_bacteria

New member
دیگه زمام بحث نیست
چون پرونده کنکور ارشد ۹۴ بسته شد

یکی از فامیلامون کارمند وزارت بهداشته بخش سنجش عصر زنگ زده بودم بهش گفت الان که دارم باهات حرف میزنم فایل پی دی اف دفترچه ظرفیتا تنظیم شده و همینطور کارنامه ها صادر شده و رتبه ها مشخص شده و هر لحظه امکان داره بره روی سااااااایت وااااای چه هیجاااانی!!!!

آخرین ویرایش:

mr1371

New member
دوست عزیز این اطلاعاتی که دارید میدید غلطه اولا حقوق پزشک عمومی اونجوری نیست که شما میگید چون من هم اتاقی هام تو خوابگاه پزشکی میخونن که فقط تو طرح دو سالشون حقوق ده میلیونی میگیرن.اماحقوق دکتری باکتری وزارت بهداشت پایه حقوقش 7 میلیونه.اما در مورد ظرفیت ها افزایش ظرفیت به ضرر دانشجوهاست اینو دیگه یه دانش اموز دبیرستانی هم میدونه.
یه پزشک عمومی تو طرح توی یه منطقه محروم 20 میلیون میگیره((تواخبار20.30وزیر بهداشت گفت میتونی سرچ کنی)))واسه24ماه میشه حدود480 میلیون که اگه80 میلیونو بخوره و 400 میلیونو بزاره تو بانکو دیگه کارنکنه!!!!!حدود6-7 میلیون در ماه سود میگیرهیعنی اگه18 سالگی بره دانشگاه بعد 7.5 فارغ التحصیل بشه تو27-28 سالگی این پولو در میاره.....................حالابعد طرح اگه بره مرکز بهداشت یا همین بیمارستانای کوچیک 5-6تومن بگیره دیگه راحت ماهی 10-12 کاسبه((شما روزنامه بازار کارو نگاه کن همش استخدامیه پزشکه عمومی و پرستاره........ ورشته علوم پایه رو باید با ذره بین تو روزنامه پیدا کنی)).................اگه بره دنبال تخصص دیگه وارد بحث مطب زدنو سرودست شکستن بیمارستانا واسش نمیشم دیگه سالیانه میلیاردی پول درمیاره............
با کاهش ظرفیت هیچ تاثیری در بهبود امکانات نمیشه به یک دلیل خیلی بزرگ چون اینجا ایرانههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه......نمیدونم شماهاتو ایران هستین یانه........پایان

mr1371

New member
پسر خوب اینجا که گفتی طرف از استرس کنکور لوکمیا گرفته ، جای دیگه ای نگی بخدا آدم خندش میگیره !!! بعد هم همه جای دنیا برای شرکت تو آزمون پول میگیرن ، حالا اینکه نباید بی حساب و کتاب باشه و همینجوری کشکی کشکی بره بالا قبول ، ولی اینکه بیای بگی 30 هزار تومان خیلیه دیگه جکه ! یه وقت تافل شرکت نکنی چون ورودیه اش 700 هزار تومانه ! ....

تلفیق استرس کنکور با آلودگی هوا
تلفیق استرس کنکور با پارازیت ماهواره
تلفیق استرس کنکور با................
باعث کنسر میشه
تلفی استرس کنکور با موارد ذکر شده با هم اثر سینرژیسم داره تکثیر غیر طبیعی سلولهارو افزایش میده:smiliess (10):
استرس حتما باید استرس چک برگشتی باشه مگه!!!!!!!!استرس کنکور مگه استرس نیست.................پس مظطرب نشین................
نگران نباش آزمون زبانای داخلی رو میرم ارزونتره.........

p5301

New member
یه پزشک عمومی تو طرح توی یه منطقه محروم 20 میلیون میگیره((تواخبار20.30وزیر بهداشت گفت میتونی سرچ کنی)))واسه24ماه میشه حدود480 میلیون که اگه80 میلیونو بخوره و 400 میلیونو بزاره تو بانکو دیگه کارنکنه!!!!!حدود6-7 میلیون در ماه سود میگیرهیعنی اگه18 سالگی بره دانشگاه بعد 7.5 فارغ التحصیل بشه تو27-28 سالگی این پولو در میاره.....................حالابعد طرح اگه بره مرکز بهداشت یا همین بیمارستانای کوچیک 5-6تومن بگیره دیگه راحت ماهی 10-12 کاسبه((شما روزنامه بازار کارو نگاه کن همش استخدامیه پزشکه عمومی و پرستاره........ ورشته علوم پایه رو باید با ذره بین تو روزنامه پیدا کنی)).................اگه بره دنبال تخصص دیگه وارد بحث مطب زدنو سرودست شکستن بیمارستانا واسش نمیشم دیگه سالیانه میلیاردی پول درمیاره............
با کاهش ظرفیت هیچ تاثیری در بهبود امکانات نمیشه به یک دلیل خیلی بزرگ چون اینجا ایرانههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه......نمیدونم شماهاتو ایران هستین یانه........پایان
آقا اصن شما راست میگی ، اصن ما بچه های رشته های علوم پایه و اهدافمون کشکه ، فقط پزشکی خوبه ، دوست داری همینا رو بشنوی ، خوب بشنو ! ترجیحا دیگه حرف اضافی نزن اعصاب ما رو هم خورد نکن ! اصن هر چی تو میگی رو ما قبول داریم نیازی نیست دیگه حرفی بزنی [emoji52]

abbas gara

New member

کاملا غلطه .شما براساس 20.30 میگی من براساس مشاهداتم میگم یه سرچی هم بکنی میبینی 12 هزار پزشک عمومی بیکار وجود داره که رو به شغل های دیگه اوردن. منبع هم صحبت های دکتر زالی رئیس سازمان نظام پزشکی.متاسفم برای بعضی ها که اینقدر بی پایه اساس صحبت میکنن.

saber_bacteria

New member
بابا بچسبید به فرداااااااااا
این بحثا همش از استرسه روز آخره
من میدووونم
فردا فرداا‌فردااا

توصیه میکنم همه امشب یک لیوان دم کرده گل گاوزبون بخورن تا با آرامش بخوابن

امشب برای همه داوطلبای کنکور ارشد ۹۴ چه اونایی که خونده بودن چه اونایی که نخونده بودن شب سختیه

امشب سخت ترین شب زندگیه ماست.

امشب شب هورمون سروتونینه،امشب سروتونین غوغا به پا میکنه!!!!

azies

New member
من فکر میکنم احتمال داره که همین امشب رتبه ها بزنن ...کسی نظری نداره

saber_bacteria

New member
اوه اوه نگو که باخوندن پیامت توی رگ هام آدرنالین به جریان افتاد!!!
بزنن ساعت ۱۲ شبه!

امینی

New member
دیگه زمام بحث نیست
چون پرونده کنکور ارشد ۹۴ بسته شد

یکی از فامیلامون کارمند وزارت بهداشته بخش سنجش عصر زنگ زده بودم بهش گفت الان که دارم باهات حرف میزنم فایل پی دی اف دفترچه ظرفیتا تنظیم شده و همینطور کارنامه ها صادر شده و رتبه ها مشخص شده و هر لحظه امکان داره بره روی سااااااایت وااااای چه هیجاااانی!!!!

جدی؟یعنی امشب ممکنه کارنامه بیاد؟

mmdreza.psy

New member
سلامممممممممم
امشب نتایج بیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واییییییییی !
چه استرسیییییییی!!!
ما قلبامون ضعیفه...

negin ka

New member
والا من نخوندم ولی استرسیم ندارم بیشتر استرسم مال والیباله...
دعا کنید ببره:-/

hebe.nurse

New member
پارسال که نتایج کارنامه ها ساعت 5-6 عصر اومد. حالا گفته بودن صب میاد :|
به نظرم امشب رو با آرامش بخوابید مث پارسال ما چشاتون به صفحه کامپیوتر سفید نشه.....

بالا