یه خاطره از انجمن گفتگو علوم پزشکی بگو...

yara

New member

روز اول که رفته بودم چت باکس.دوست خوبم nr1 اونجا بود. ازم پرسید اسمت چیه؟ دختری؟

گفتم اسمم یارا. بلی دخترم.

منم پرسیدم :اسم شما چیه؟

nr1: چاکر شوما سالار...........

نمیدونم چرا گیج زدم که پرسیدم: دختری؟

اون موقع فک کنم قیافه سالار اینجوری شد..:5:.......خخخ گفت :عههههه مگه میشه سالار اسم دختر باشه:65d6a5d6s:

منم کلی خجالت کشیدم.:dadad4:. .........

الان یاد این چیزا میافتم خندم میگیره:riz481:

zErOOn3

Well-known member

روز اول که رفته بودم چت باکس.دوست خوبم nr1 اونجا بود. ازم پرسید اسمت چیه؟ دختری؟

گفتم اسمم یارا. بلی دخترم.

منم پرسیدم :اسم شما چیه؟

nr1: چاکر شوما سالار...........

نمیدونم چرا گیج زدم که پرسیدم: دختری؟

اون موقع فک کنم قیافه سالار اینجوری شد..:5:.......خخخ گفت :عههههه مگه میشه سالار اسم دختر باشه:65d6a5d6s:

منم کلی خجالت کشیدم.:dadad4:. .........

الان یاد این چیزا میافتم خندم میگیره:riz481:

Crayzi ودو ویا (کوجایی الون ؟ عاع؟)

میگوم " ایــ سالار کوجاس تو این دوره زمونه ؟ !!!!!!!!!! چن ساعت پیش دیدوم روش یـــ خط افتاده بود ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

21Tir

New member
مثه بیکارا نشستم همه 31 صفحه رو خوندم... جالب بود ...

بهترین خاطرمو از تاپیک نظرات شرکت کنندگان ارشد پرستاری 92 ...

اولین بارم تو صفحه اصلی سایت عضو بودم ... بعدش برا یه مطلبی اومدم عضو انجمن شدم ولی در مواقع نیازهای علمی میومدم علوم پزشکی ، از اونایی که تاپیکای غیر علمی میزذن بدم میومد !فک میکردم اینجا رو مثه بقیه سایتها به گند کشیدنو اینجا باید فقط مختص مطالب علمی و مفید باشه ... از اونایی که میرفتن چت باکس و حرفای غیر درسی میزدن بدم میومد ... یه سؤال علمی هم ازشون میپرسیدی به زور جواب میدادن...
بعد از کنکور ارشد 90 خواهرم اومده بود نظراتو خونده بود گفت میخوام عضو شم آیدیمو دادم بهش ... بعدش هی صدام میزد میگفت بیا ببین چقد باحالن ایناااا.... بخون حرفاشونو... چ سایت خوبیه ... دگ من پیگیر بحثا شدم...... پام ب تاپیکای غیر علمی هم باز شد و با بچه ها بیشتر آشنا شدم ... و اکنون 21tir هستم ، یک مسافر ...

پ ن: اون اوایل که اونقد علمی بودم دانشجو بودم و در پی علم ...

آخرین ویرایش:

bahramian0935

New member
سلام به همه بچه های با حال انجمن .پس از بن شدن طزلانی مدت دلم برا همتون تنگ شده بود
خاطرات زیاد هست اما خاطرات تلخش تو ذهنم مونده.
اما بیان نمیکنم.فقط بدونید همتون را دوس دارم و همتون از دوستای گلم هستید و امیدوارم این بنده حقیررا اگر بدی کردم و یا کسی از من دلخوره ببخشه

mahdieh75

New member
تنها خاطره ای که توذهنم موندگار شده همون اولای اومدنم دعوای منو و ابلیس با نوتر بودش که خیلی بالا گرفت خخخخخ

TUMS

Well-known member
چرا مهسا؟؟؟؟؟؟؟؟

چیزی شده بگو ما هم بدونیم
شفاف سازی شود

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
خخخ خدارو شکــــــــــــــــــــــر که من عضو شدم :smilies-azardl (113

ایمونو اینم معنی کن خخخخخ
:painting::25r30wi:

@... zahra

New member
:thumbsupsmileyanim:لاقل غصه مونو ی لحظه فراموش میکنیم...خوبه دوستای خوبی داریم...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TUMS
بالا