گفتگو درباره آزمون جامع علوم پایه اسفند 90

rozita

New member
اصفهانیا میگن 10
شما یچی میگی
یکی دیگه میگه حداقل 20
من واقعا موندم ....
چه اوضاعیه آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
aghaye amir man motevaje manzooretoon nemisham vali fekr mikonam baraye 80 be balaha ham ye kari kardan.shayad bachehaye esfahan eshtebah mikonan!!!

amir.m

New member
aghaye amir man motevaje manzooretoon nemisham vali fekr mikonam baraye 80 be balaha ham ye kari kardan.shayad bachehaye esfahan eshtebah mikonan!!!

شرمنده رزیتا خانم
اصلا من این پیامو اشتباهی برا شما ارسال کردم
منظورم شما نبودید
بازم معذرت !!!!!
فکرم مشغوله و ....... درصد خطام بالا
ایشالا به خیر بگذره

mani7452

New member
آره بچه*ها این ۲۰ نمره که میگم مطمئن هستم! صد در صد، دست کم به همه ۲۰ نمره دادن!

sanaz.

New member
bacheha man 96 zade boodam.daram az steres mimiram bekhoda
natijeha ro koja elam mikonan??????????
duste man uni azade tehran mikhoone behesh 10nomre ezafe kardan

sanaz.

New member
doostam 123 bood hala shode 133!!!!!!!!!!
yani b hame andaze ham nomre midan??????????????????????????????

amir.m

New member
آره بچه*ها این ۲۰ نمره که میگم مطمئن هستم! صد در صد، دست کم به همه ۲۰ نمره دادن!

مانی جان
من اصلا منظورم ایننیس که شما راس نمیگیدا
اما چرا بقیه میگن حداکثر 10 نمره پس ؟؟؟
من خودم 20 نمره نیاز دارم
خیلی نیاز دارم

rozita

New member

salam aghaye mani.aghaye mani mishe begin shoma az kodom daneshgah hastin.?chon mikham bebinam bchehaye esfahan ke 10 nomreh gereftan be dalile tipe 1 bodane daneshgaheshoone?mersi

mani7452

New member
برادر من اون چیزی که من دیدم این بود که ۲۰ نمره دادن! من خودم قبل از اینکه نتیجهٔ دانشگاهمون از وزارت بهداشت بیاد، رفتم وب لاگ اصفهانیها رو دیدم، ولی* وقتی* نتیجه*ی ما اومد به کمال تعجب دیدم اصفهانیا دروغ گفتند و حقیقت این بود که دست کم ۲۰ نمره به همه کمک شده! همونطور که می*بینید "رزیتا" هم که میگه دوستش با ۸۵ پاس شده! پس انشا*الله شما هم پاس میشید!

amir.m

New member
برادر من اون چیزی که من دیدم این بود که ۲۰ نمره دادن! من خودم قبل از اینکه نتیجهٔ دانشگاهمون از وزارت بهداشت بیاد، رفتم وب لاگ اصفهانیها رو دیدم، ولی* وقتی* نتیجه*ی ما اومد به کمال تعجب دیدم اصفهانیا دروغ گفتند و حقیقت این بود که دست کم ۲۰ نمره به همه کمک شده! همونطور که می*بینید "رزیتا" هم که میگه دوستش با ۸۵ پاس شده! پس انشا*الله شما هم پاس میشید!

ممنونم مانی جان
خدا خیرت بده
ایشالا که پاس شیم

amir.m

New member

ممنونم مانی جان
خدا خیرت بده
ایشالا که پاس شیم

rozita

New member

salam aghaye mani.aghaye mani man nagoftam doostam ba 85 pas shodeha. dr maral ino goftan

DR.PEJMAN

New member
bacheha 70va taghriban80 ghabol misham?
::sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

آخرین ویرایش:

dr.yakamoz 5

New member
معلومه یه عده با کلید اولیه درست اصلاح نکردن که انقد نمرات متفاوت :smiliess (5): همه قبول شیم همین :smiliess (6):

niki

New member
niki

بچه های دانشگاه ایران هم خبر دادن که 10 تا بهشون اضافه شده ..من با این حساب میفتم ..من 81 زدم...نمی دونم چرا انقد حرفا متفاوته..آقای مانی شما تو دانشگاهتون 80 ها پاس شدن؟تنها امیدمون تویی بیا یه توضیحی بده ..فک میکنی ما پاس میشیم؟کمککککککککککک....اخه چه جوری نمره دادن ایناااااا؟؟

amir.m

New member
من همونی هستم که گفتم 82 زدم
نتایج اومد شدم 85 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم چی بگم.....
کی بود میگف 20 نمره دادن ؟
به ما که هیچی ندادن
بیاید بگید از کدوم دانشگاه بودید که 20 نمره دادن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسایی که پاس نشدند میرن وزارت خونه ؟
تاثیری داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rozita

New member
من همونی هستم که گفتم 82 زدم
نتایج اومد شدم 85 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم چی بگم.....
کی بود میگف 20 نمره دادن ؟
به ما که هیچی ندادن
بیاید بگید از کدوم دانشگاه بودید که 20 نمره دادن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسایی که پاس نشدند میرن وزارت خونه ؟
تاثیری داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

salam aghaye amir manam 82 zade boodam shodam 86.shomaha barnamatoon chie? mirin vezarat khooneh?

بالا