گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amirreza

New member
موحنا رشته هم حذف شده تو این ورژن
آره کم خوندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فردا باید یه ساعت دیرتر بخوابی یه ساعت زودتر بیدار شی تا جبران امروز بشه
آره واقعا تست زدن مطلبو حلوا میکنه واس آدم :25r30wi:

بچه ها شمام حس خواب دارین تو این روزای بهاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چیکار باس بکنیم باهاش کنار بیایم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smilies-azardl (12)

melodi1991

New member
موحنااااا چه وضشههههههه :sdasdasd: چرا انقققققدر ککککمممم فردا جبران نکنی با من طرفییااااا گفته باششم :tsimuzpzwoap1t9y3o7
البته یکی منم دعوا کنه چون خودمم خوب نخوندم امروز :smiliess (2)::13:

mohana

Well-known member
موحنا رشته هم حذف شده تو این ورژن
آره کم خوندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فردا باید یه ساعت دیرتر بخوابی یه ساعت زودتر بیدار شی تا جبران امروز بشه
آره واقعا تست زدن مطلبو حلوا میکنه واس آدم

بچه ها شمام حس خواب دارین تو این روزای بهاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چیکار باس بکنیم باهاش کنار بیایم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:

بله فردا باید جبران کنم...:smilies-azardl (181
بهار..هوای شرجی شمال...این روزا همش خوابالو ام ولی خب باهاش مقابله میکنم :)
میوه و سبزی فراموش نشه... ورزش هم همینطور :)
چای سبز خیلی خوبه
راستی من نمیدونم سرتونین بره بالا خواب آلودگی کم میشه یا فقط استرس کم میشه :| ولی به نظرم موز و آناناس علاوه برضد افسردگی ضد خواب آلودگی هم هستن( برا من این تاثیر و داره :whistle: )

همینا دیگه...

همگی موفق باشین.. ان شالله بهترین نتیجه رو بگیرین:auizz3ffy9vla57584x

آخرین ویرایش:

mohana

Well-known member
موحنااااا چه وضشههههههه...چرا انقققققدر ککککمممم فردا جبران نکنی با من طرفییااااا گفته باششم
البته یکی منم دعوا کنه چون خودمم خوب نخوندم امروز :

باشه باشه فردا با دست پر میام اینجا
4d564ad6.gif

ملودی چرا اینققققققققققققدر کککککککککمممم؟؟؟؟ فردا جبران نکنی با من طرفییااااا گفته باششم
p7977cujr38iyymsu8.gif
خخخخخ

ستاره70

New member
بله فردا باید جبران کنم...:smilies-azardl (181
بهار..هوای شرجی شمال...این روزا همش خوابالو ام ولی خب باهاش مقابله میکنم :)
میوه و سبزی فراموش نشه... ورزش هم همینطور :)
چای سبز خیلی خوبه
راستی من نمیدونم سرتونین بره بالا خواب آلودگی کم میشه یا فقط استرس کم میشه :| ولی به نظرم موز و آناناس علاوه برضد افسردگی ضد خواب آلودگی هم هستن( برا من این تاثیر و داره :whistle: )

همینا دیگه...

همگی موفق باشین.. ان شالله بهترین نتیجه رو بگیرین:auizz3ffy9vla57584x
سروتونین بالا بره باعث خواب میشه..
من که هردو هفته 1 روز رو استراحت کامل دارم امروزم درس نخوندم.باعلاقه درس بخونم بیشتر دوست دارم تا با کسالت!:ad54ad:

mohana

Well-known member
سروتونین بالا بره باعث خواب میشه..
من که هردو هفته 1 روز رو استراحت کامل دارم امروزم درس نخوندم.باعلاقه درس بخونم بیشتر دوست دارم تا با کسالت!:ad54ad:

وای ستاره برا من نتیجه عکس داره :riz481:
امروز خوب استراحت کردی انرژی گرفتی دیگه... ان شالله با علاقه درس بخونی همیشههه :4d564ad6:

ستاره70

New member
وای ستاره برا من نتیجه عکس داره :riz481:
امروز خوب استراحت کردی انرژی گرفتی دیگه... ان شالله با علاقه درس بخونی همیشههه :4d564ad6:

سروتونینم جرات نداره تورو اذیت کنه که موقع درسات بخوابی بس که ماهی تو!
آره من از اولم اینطوری بودم.تجربه بهم ثابت کرده هرچی بیشتر به خودم فشار بیارم نتیجه عکس میگیرم!
بیخوابی و استرس دائم هیچوقت باعث موفقیت نشده!:bunnyearsmiley:

mohana

Well-known member
سروتونینم جرات نداره تورو اذیت کنه که موقع درسات بخوابی بس که ماهی تو!
آره من از اولم اینطوری بودم.تجربه بهم ثابت کرده هرچی بیشتر به خودم فشار بیارم نتیجه عکس میگیرم!
بیخوابی و استرس دائم هیچوقت باعث موفقیت نشده!:bunnyearsmiley:

لطف داری ستاره جونم
girl_blush2.gif

خانوما آقایون یه سوال:smiliess (4):
الان برا زبان ک من لزگی رو تموم نکردم ، بی خیال مهارت های باقیمونده شم و برم فقط کنکوهای سال قبل رو بزنم...خوبه؟:smilies-azardl (181

farzad_nurse

New member
لطف داری ستاره جونم
girl_blush2.gif

الان برا زبان ک من لزگی رو تموم نکردم ، بی خیال مهارت های باقیمونده شم و برم فقط کنکوهای سال قبل رو بزنم...خوبه؟:smilies-azardl (181

بهترين كار همينه...از اخر به اول تستاي كنكور رو بزن...

ستاره70

New member
لطف داری ستاره جونم
girl_blush2.gif

اجازه ما بگیم؟به نظرم تست لغات مهارتا رو حتما بزن که خیلی عالیه!ی دوره فشرده برا خودت بذار و خودتو ملزم کن!اگه واقعا نمیشه به نظرم کنکورای سالای قبلم خیلی عالیه!ولی نظر شخصی من اینه که تست لغات مهارتها خیلی کمک کننده است لااقل واسه من که کمیتم همیشه لنگ میزد شگفت انگیز بوه!:bunnyearsmiley:

farzad_nurse

New member
آقا ما امروز 5 ساعت خونديم ، زبان 91-92 رو هم 55 درصد زدم،‌نظرتون چيه دوستان

amirreza

New member
نظر من مثبته دادا آفرین رفته رفته هم بیشتر میشه

اما 5 ساعت یخورده کمه:smiliess (11):

البته اول با خودمم بعدا با دوستان:13:

darya63

New member
دوستای خوبی که دارین برا کنکور میخونین سلام
اخی پارسال این موقع ها من و بچه ها و...
هی میگفتیم چرا اونایی که قبول شدن نمیان و کمکمون کنن
یادش بخیر که فقط اقای بیوستا میاومد و کمکمون میکردو همش میگفت :رو مهارت تست زنی تون کار کنید
ازش ممنونم که حرفاش خیلی کمکم کرد

حالا من کم تجربه اومدم تا اگه قابل باشم...
شاید یه حرف کوچیک این روزا رو براتون راحت تر کنه...انشالله

دوستان :این چند روز باقی مانده رو تا میتونید تست بزنید و رو مهارت های تست زنی تون کار کنید
مخصوصا رو این مهارت که یاد بگیرید قرار نیست همه تست ها رو جواب بدید و اینکه تمرین کنید تعداد غلط هاتون به حداقل برسه
راز موفقیت کنکورهمینه:هرتستی برای جواب دادن نیست وهر تستی رو مطمئنید بزنید و ریسک نکنید و اگه حتی شک هم دارید نزنید

هر درسی رو اگه 60% خوندید و رو همون 60% اطمینان دارید کافیه و استرس نگیرید که وای من مرورام موندن و باید همه اون کتاب و مطالبو حفظ کنم ...

تست های سال پیش ومخصوصا زبان رو تواین روزا زیادوخوب بخونید.20%سوالای ارشدتکرارن ومخصوصاکلمات زبان

روحیه خودتونو حفظ کنید و بدونید زیاد خوندن هنر نیست.خوب خوب بخونید حتی اگه کم خوندید نگران نشید چون کیفیت مهم تره
امید به خدا و توکل رو فراموش نکنید
به نتیجه فک نکنیدو بسپاریدش دست خدا...فقط بخونید همین

بنفشه5

New member
سلام من سال اول هست كه شركت مي كنم اين جمعه آزمون سنا دارم دارم خودمو آماده مي كنم رشته ام هم فيزيك پزشكيه . راستي توي اين تاپيك چه گزارشي بايد بديم من از امروز آماده ام

بنفشه5

New member
سلام بچه ها مي دونين سئوالات كنكور ارشد سال 92 را آيا سايتي هست كه بشه دانلود كرد ؟

mohana

Well-known member
سلام
امروز هماتو خوندم...و همچنان دارم میخونم... برنامه بعدی هم زبانه:)

از هر چی کارآموزیه متنفرممممممممم:dadad4:

درسته که امروز ( تا الان) نشد کم کاری دیروز رو جبران کنم...ولی نبایدم تنبیه بشم هااا گفته باشم :whistle:
بچه ها شما ک از صبح خونه این از وقت هاتون خوب خوب استفاده کنین...:auizz3ffy9vla57584x

...........................................
بابت راهنمایی درمورد زبان از همگی ممنونم:riz304:

victoria-m

New member
سلام بچه های عزیز من که امروزتا الان اصلا نخوندم چه جور خودمو دعوا کنم؟؟؟؟؟؟
یه هو امروز فقط دلم خواست استراحت کنم اما الان پشیمونم:65d6a5d6s:
فک میکنم کلی درس مونده که باید میخوندم ولی استراحت کردم:13:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا