گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shamim72

New member
:sad:همه درگیر کنکورن هیچکس تو انجمن به سمینار ما اهمیت نمیده:13:

infomdmir

New member
دوستان نکات مهم هر مبحث رو حتما یادداشت کنید و یکی دوهفته مونده به امتحان اونها رو جهت یاداوری حتما بخونید

Omidvar

New member
سلام دوستان
من تازه با اینجا اشنا شدم. ترم پیش درسم تموم شد و کلی هم اتفاق مختلف افتاد و خیلی نخوندم. خیلی ناراحتم. می خوام ایمنی بخونم. 3 درس را رفتم و 2 درس را تصمیم گرفتم که خودم بخونم. و کلا خیلی نخوندم.می خوام این مدت فقط درس بخونم و به چیزی فکر نکنم اما ناراحتی و اضطراب نمیذاره و انگیزه ام کم شده و همه دوستای صمیمی ام می خوان ژنتیک بخونن و کسی هم نیست باهاش برنامه ریزی کنم! خلاصه داشتم سرچ می کردم که اینجا را پیدا کردم. قصد دارم اینجا گزارش روزانه ام را بزارم شاید کمی ترغیب بشم.....
از مدیر سایت هم بابت ایجاد این فروم بسیار تشکر می کنم :rose:

ستاره70

New member
سلام دوستان

یه نظر شما از الان اگه کسی بخونه ممکنه قبول شه....

یا باید امیدشو به سال یعد ببنده؟

خدای مهربون مارو اشرف مخلوقات آفریده.اگه یه نفر اراده کنه میتونه یه شبه دنیاشو عوض کنه...کنکور که چیزی نیست.پرانرژی باش و عقب نکش!

melody2010

Member
خدای مهربون مارو اشرف مخلوقات آفریده.اگه یه نفر اراده کنه میتونه یه شبه دنیاشو عوض کنه...کنکور که چیزی نیست.پرانرژی باش و عقب نکش!

حتماً همینطوره. اگه پشت هم باشیم چراکه نه؟؟؟؟؟؟ :smilies-azardl (113
موفقیت تو دستای ماست به شرطی که بخوایم موفق بشیم. :a2d3:

biosta

Well-known member
شوکای عزیز خیلی از کاربرهای انجمن دارن می خونند و رو نمی کنند
همین طور با نظم و استمرار ادامه بده حتما" خواهی توانست به نتیجه ای که مورد نظرت هست برسی
زمان زیادی تا کنکور نیست فقط چند هفته باقی مانده و بایستی همین زمان را هم بیشتر قدر دانست :rose:

melodi1991

New member
اینو نگاه کنین تایپیک مطالعه گروهی سال گذشته درست همین تاریخ

کسی نیس بیاد این تایپیکو بالانگه داریم؟من افت انرژی پیدا کردم شاید این روش خوبی باشه

http://olumpezeshki.ir/thread3371-222.html

منم موفقم چون منم دیگه کلافه شدم
وولییییییییییییییییی دیگه چیزی نمونده مااااااا میتوونیییم قبول بشیییییییییییییییییییییییم :smilies-azardl (113

mw.ashel

New member

%D8%AC%DB%8C%DA%AF%D8%B15.jpg

بهای موفقیت، کار و تلاش زیاد است.

ستاره70

New member
من روزی 6 تا 7 ساعت مطالعه میکنم.الانم چون اوضاع فشرده شده هر دو هفته ا روز رو استراحت کامل میکنم!قبلنا بیشتربود!!!!!!
آرامش,تمرکز,تلاش تلاش و بازهم تلاش!

infomdmir

New member
دوستان زیادی ساعات مطالعه مهم نیست سعی کنید عمقی مطالعه کنید و از خودتون این رو بپرسید که چقدر مطالب رو فهمیدید در ضمن حتما تست کار کنید که این خودش کمک کننده است

Omidvar

New member
سلام دوستان

میتونم اینجا یک سوال درباره زبان بپرسم؟
به نظرتون لزگی و 504 و تافل کافیه؟ خیلی برای زبان نگرانم. متنها را نسبتا خوب میزنم ولی مشکلم در لغت. به نظرتون 1100 هم نیاز؟
برای لغت چه پیشنهادی دارید؟

biosta

Well-known member
Omidvar عزیز برای امسال دیگر شروع منبع جدید دیره
شروع مبحث درسی جدید ، هر درسی کم کم دیگه وقتش نیست
الان وقت مروره،مرور و تست
و برای سال بعد منابع جدید زبان

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
سلام دوستان

میتونم اینجا یک سوال درباره زبان بپرسم؟
به نظرتون لزگی و 504 و تافل کافیه؟ خیلی برای زبان نگرانم. متنها را نسبتا خوب میزنم ولی مشکلم در لغت. به نظرتون 1100 هم نیاز؟
برای لغت چه پیشنهادی دارید؟

تافل و کنکورای گذشته، 80% لغتای پارسالو میتونم بهت بگم خودش یا هم خانوادش تو چ کنکوری اومده بوده، یکم تیز باید باشی تو زبان، همین!:smiliess (4):

شهاب

New member
بچه ها این اوقات آخر مونده به کنکور.همه دستا به گردن هم.حلقه میزنیم.با هم دیگه یک دو سه.هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.خودشه.:a2d3:

mohana

Well-known member
سلاااااام دوستای خوبم:)
من امروز سلولی خوندم
هماتو و ایمنی دوره کردم...
از برنامه امروز یه کمی زیست مونده+ زبان

موفق باشیـــــــــــــــن:thanks:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

melodi1991

New member
سلااااااام بچه ها منم امروز ژنتیک و سلولی خوندم الانم تو برنا مم بیوشیمی و زبان هست :smilies-azardl (181
امرووز کم خوندم :smiliess (7):
خووووووووووووووووووووووووب بخوبییییییییییییییییید و موفق باشییییییییییییییییید :4d564ad6:

Omidvar

New member
Omidvar عزیز برای امسال دیگر شروع منبع جدید دیره
شروع مبحث درسی جدید ، هر درسی کم کم دیگه وقتش نیست
الان وقت مروره،مرور و تست
و برای سال بعد منابع جدید زبان

سلام. مرسی. ولی من دارم active ها رو می خونم. زبانم بد نیست. مینونم منبع جدید را بخونم و یاد بگیرم. اگه برای لغت منبعی سراغ دارید بگید لطفا.
به نظرتون منابع جدید چه قدر مهمه؟ یعنی سوالات تمامش در منابع هست؟ سالهای گذشته چه طور بوده؟

با سپاس

آخرین ویرایش:

Omidvar

New member
تافل و کنکورای گذشته، 80% لغتای پارسالو میتونم بهت بگم خودش یا هم خانوادش تو چ کنکوری اومده بوده، یکم تیز باید باشی تو زبان، همین!:smiliess (4):

سلام. مرسی. 1100 چی؟ یک سومش را خوندم. به نظرتون بقیه اش را بخونم؟
منابع جدید چی؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا