گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

لبخند

New member
]
salam azizan , azize delami padide , inke ba marami shaki nist, va bar monkeresh laenat, khastam biyay gozaresh bedi, in raho ba ham shro kardim ta akharesham ba ham bashim , mersi ke omadiiiiii
diroz 10 saat
manam saate khbamo avaz kardam , ta vase azmon adat konam , shaba zodtar mikhabam , vali kheyli bad adat shodam

hamatono dost daram, bekhoniiiiiiid

اسکارلت وپدیده چه خوب کردین ساعت خوابتو عوض کردین..من همیشه به فکرتون بودم که واسه کنکور میخواین چکار کنید..من هیچ وقت یاد ندارم شبا واسه درس خوندن تا صبح بیدار بمونم کلا خونوادگی سحرخیز هستیم..عاشقه درس خوندن صبح زود هستم یه مدتیه که5صبح بیدارمیشم ولی اگه خسته باشم 6بیدارمیشم...
این روزا دیگه فقط تست میخونم اصلا به ساعت دقت نمیکنم واسه همین گزارش نمیدم...ولی همش وقت کم میارم اصلا نمیرسم زبان بخونم خیلی نگرانم

sara67

New member
پديده بزن همشونو بتركون با اين مدل درس خوندنشون

221319_guntootsmiley.gif

4718_s308.gif

66008_s436.gif

آخرین ویرایش:

cheshmak

New member
]

اسکارلت وپدیده چه خوب کردین ساعت خوابتو عوض کردین..من همیشه به فکرتون بودم که واسه کنکور میخواین چکار کنید..من هیچ وقت یاد ندارم شبا واسه درس خوندن تا صبح بیدار بمونم کلا خونوادگی سحرخیز هستیم..عاشقه درس خوندن صبح زود هستم یه مدتیه که5صبح بیدارمیشم ولی اگه خسته باشم 6بیدارمیشم...
این روزا دیگه فقط تست میخونم اصلا به ساعت دقت نمیکنم واسه همین گزارش نمیدم...ولی همش وقت کم میارم اصلا نمیرسم زبان بخونم خیلی نگرانم

لبخند جون خوشبحالت که میتونی 5-6صبح بیدلر بشی...من خودمو میکشم 10 بیدار میشم

منم دقیقا نمیدونم چرا نمیرسم به زبان خوندن!!!!!خیلی نگرانم...

jonothan

New member
:4d564ad6::thanks:سلام بچه ها تازه از سرکار برگشتم خیلی خسته ام ولی میخوام اول بخونم بعد یه خورده بخوابم البته همش 26 روز مونده بعدش یه عالمه میخوابم و تفریحات سالم

vida68

New member
سلام. خیلی خوب میخونید... افرین... همین طور تا اخر ادامه بدید...
من توان زیاد درس خوندن رو ندارم .. صبح ها تو کارورزی خیلی خسته میشم... از نظر جسمی هم حالم خوب نیس ولی روزی 6-7 ساعت رو میخونم.
التماس دعا

sara67

New member
من یه روشی دارم برا زبان خوندن... اونم اینه که بین درسای دیگم زبان میخونم.

مثلا 1 ساعت بیوشیمی میخونم نیم ساعت زبان بعد استراحت. دوباره 1 ساعت شیمی بعد نیم ساعت زبان بعد استراحت. این مدلی هیچ درسی از قلم نمیوفته.

cheshmak

New member
شب بخیر دوستان......!!اول از همه این روز رو به همکارای گلم تبریک میگم!!!!!!امیدوارم همیشه و در همه جا موفق باشن و از هیچ چیزی برای خدمت به مردم دریغ نکنند.........!

امروز من 9 ساعت خوندم.......!!!

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار...............

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان درسخونم

24 روز تا ارشد 92

.
.
.
.
.
4dcb4f0b-f009-4014-8421-20dd952b9284.jpg

.
.

روز جهانی ماما رو به تموم دوستای و همکاران عزیزم تبریک میگم به خصوص دریا جونم و چشمک جونم و پرنیا جونم

Leaderboard%20728x90px_Prf1.jpg

منم امروز تا الان
6:30 ساعت خوندم و اگه بتونم بازم میخونم

smilies-azardl%20%28113%29.gif
فقط یک بار برای همیشه
smilies-azardl%20%28113%29.gif

jonothan

New member
سلام بچه ها خصوصا ماما های تایپیک امیدوارم موفق باشید و سربلند و به امید موفقیت هاتون در اینده نزدیک روزتون مبارک:rose: امروز خوب بود بچه ها اینجا بارون میاد خیلی صدای قشنگی میاد از هزارتا موسیقی ارامشبخش تر هست میگن تو بارن دعا ها مستجاب میشه برای همه تون دعا میکنم موفق باشید به اروز هاتون برسید برای منم دعا کنید به ارزو هام برسم

mw.ashel

New member
پروردگارا تو قبل از یک مادر محبت و عشق را در دستهای ما به ودیعه گذاشتی تا یک تولد را در آغوش گیریم ... ما به این عنایت در بین خود محتاجیم ،آن را از ما دریغ ندار ... روز جهانی ماما مبارک.

padideh

New member
سلاااام بر بروبچ كنكوري ....
اول از همه روز ماما رو ب همه ماماهاي گل تبريك ميگم .مخصوصا دوستان هميشه در صحنه سايت آشل و چشمك.
عاغاااااااااا اين چ وضشه!! اشل و باسيل گويا شما فكر كرديد مباحث انجمن هاي علوم پزشكي دات كام جزو منابع امتحانيتونه!!! واي كه چقدر دلم ميخواد الان با تانك ٤ بار لهتون كنم بعدش اعدام بشيد!باسيلوس خانوم بشين بدرس بچه شيطون ! يا اواتار عوض ميكني يا بحث ميكني يا دنبال ايني كه كي كجا زندگي ميكنه و كي چندتا خواهر برادر داره!!!!! بار اخر بود كه بهت تذكر دادم دفعه ديگه با تانك ميام تو اصفهان و ب لبه ي تانكم اويزونت ميكنم بعد تا خود ميدون نقش جهانتون همينجوري ميبرمت سپس شليكت ميكنم تا درس عبرتي بشي براي كنكورياي اصفهان!
عاغااا يكي برا من اب قند بيار فشارم افتاد! اخه نميذاره اين دختر كه ادم ارامش داشته باشه!
آيشن افرين امروز پيشرفت داشتي.
چشمك امروز خوب بودي اما نسبت ب قبلت نه پسرفت داري!
هماتو 70 نيستي !نيستي دارم دق ميكنم نيستي دارم ميپوسم ...درود هاتو من دونه دونه ور ميدارم ميبوسم...اي جانم هماتو
eco.bio سيستمت هوشمنده ديگه!!! بابا ما خودمون ذغال فروشيم ..پاشو بيا بچه!!
نارون و استارلت كوشن!!! استارلت!! از اسكارلت بياموز گزارش دادنو!!
خواهر تارا!!!!! واقعا ساعت خوندنت خيلي بالاست من تحت تاثير قرار گرفتم عزيزم!!!!
بانو هم افرين دخترم داره ميتلاشه!!!
دريا خانوم كجايي!!! بابا نترس شما بيا من بهت نميگم ملوك السلطنه كهنسال شما بيا فقط كاريت نباشه.
اي جونم سارا خانوم خوف درس ميخونه.
مامان عسل كجاست!!؟ بابا منم استرس دارم ب جون خودم اما چاره اي نيست!! بيا ااااااااا گزارش بده
واي بقيه بچه ها شرمنده من ديگه دستام جون نداره بتايپم اگه اسمتون رو نبردم شرمنده.....

padideh

New member
اي جونم پديده اي جونم كه امروز ١٢:٢٠ درس خوند!!
خداياااااااااااااااااا كمكمون كن تا همه بروبچ تاپيك قبول شيم
بامداد همگي خوشششششش

padideh

New member
عاغااااا من خوابم نميبره چرا!!! ي بار اومدم ساعت خوابمو عوض كنما !! ب ما نيومده اين كاررا!
باسيل كجايي بيا تا تاپيكو تحويلت بدم و برم بخوابم!
55 دقيقه ب ورود گوهر بار باسيلوس باقي مانده.!!
.....اينجا همه چي در همه
باسيلوس خدا وكيلي فك كنم تا چشمتو باز ميكني مياي اينجا ! واييي فرض كن چقد باحاله تريپت موقع ورود ب سايت !!! هااا هااا. ، بذار تجسم كنم بگو درسته يا نه، ي بلوز و شلوار گل گلي از اين نخي هاي راحتي ك موقع خواب ميپوشن ! موهاي اشفته و باز شده و اشفته كه همچون هاگ ميدرخشد....و چشماني پف كرده ! اي جانم باسيلوس!!
قربون اين شكلت ،.،،،
ما رفتيم سعي كنيم بخوابيم فعلااااا

bacillus.bs

New member
خواباي خوب ببيني پديده جون
ديروز 9 ساعت ولي اون جور كه مي خواستم پيش نرفت
من صبح ها زبان با كام مي خونم به خاطر همين اين جا هم يه سري ميزنم
ولي از امروز مي خوام برنامو تغيير بدم
بدون حرف پيش
شب يا صبح ميام گزارش بدم كه تونستم يا نه
پديده جان بعد از ازمون يادت باشه يه جنگ جهاني راه بندازيمممممم
بچه هاي تاپيك هم ميتونند شركت كنند در دو گروه
كلا گوله ي انرژي هستي ديگه مي خواي بتركونييييييييي

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا