گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

padideh

New member
ميبينم كه بعضي ها فقط لايك ميزنن و چندروزه كه بدجور دارن ميپيچوننا!!!! با شمام چشمك خانوم!!!
آشللللللللللللللل خانم دستم بهت برسه كشتمت! ب جاي سوسك و جونور گذاشتن رو پروفايل بچه هاي مردم بشين درستو بخون اخه دختر نديده بوديم كه از سوسك نترسه !!!! اگه اين وقتي كه رو سوسك و اين اشكال متحرك صرف ميكني رو پروژه به دنيا اوردن يه نوزاد ٦ قلو ب هم چسبيده كرده بودي الان برگزيده ترين ماما جهان شده بوديا!!!
باسيلوس ببينم تورو تو هم كه فقط اواتار عوض كن اگه وقتتو صرف نگاه كردن ب كتابات ميكردي الان انشتين بودي!
هماتو كجايي كه بيايي ي درود ب تاپيك بگي با اين وضع!!!
عاغاااااا اين تذكر اخر بودااااا دفعه ديگه نبينم شيطوني كنيداااا

bacillus.bs

New member
ميبينم كه بعضي ها فقط لايك ميزنن و چندروزه كه بدجور دارن ميپيچوننا!!!! با شمام چشمك خانوم!!!
آشللللللللللللللل خانم دستم بهت برسه كشتمت! ب جاي سوسك و جونور گذاشتن رو پروفايل بچه هاي مردم بشين درستو بخون اخه دختر نديده بوديم كه از سوسك نترسه !!!! اگه اين وقتي كه رو سوسك و اين اشكال متحرك صرف ميكني رو پروژه به دنيا اوردن يه نوزاد ٦ قلو ب هم چسبيده كرده بودي الان برگزيده ترين ماما جهان شده بوديا!!!
باسيلوس ببينم تورو تو هم كه فقط اواتار عوض كن اگه وقتتو صرف نگاه كردن ب كتابات ميكردي الان انشتين بودي!

مي خواستم حس ازمايشگاهي بگيرتم بشينم درس بخونم خووووووووو
61189_girl_pardon.gif

mw.ashel

New member
موفقیت کلید خوشبختی نیست. خوشبختی کلید موفقیت است. اگر از کاری که انجام می دهید خرسند و راضی باشید، حتماً موفق خواهید شد.

mw.ashel

New member
دستت به من نمیرسه.دستت به من نمیرسه...........هههههههههه،چون دیگه وقتایی میام که منو نبینی.:tonguesmiley:
خب پدیده جونم ، بابا برقی جک و جونورو مد کرده دیگه چیکار کنم ، حوصلم سر رفته بود و داشتم کمی بازیگوشی میکردم:dadad4: که به لطف شما، الان عالم و آدم فهمیدن من از سوسک نمیترسم .

در ضمن در مورد اون پروژه 6 قلو بهم چسبیده :5: ، یعنی چشمک و پرنیا و دوستان مامایی اینو بخونن تصورش خیلی سخته.

برای خودتم بگم که اعتیادت شدید تر شده و همش اینجایی ، نگو بچه ها متوجه نمیشن که خوب حواسمون هست مدام اینجایی :ph34r-smiley:،

برو بشین سر درست بچه که الان دختر همسایه چند صفحه ازت جلو زده توخوندن

mw.ashel

New member
همیشه به خاطر داشته باشید که تصمیم خودتان برای موفق شدن از هر چیز دیگر مهمتر است.

starlet

New member
دیروز 7 ساعت خوندم !!! :
j58r36j3gcr4suxymup
امروز تا الان 6 ساعت
تا اخر شب بازم میخونم

nasehp67

New member
پیشنهادات اصلاح رشته ی تغذیه
سلام
دوستان این پیشنهادای جدید جمعی از دانشجویان تغذیه است برای ارسال نامه به وزیر بهداشت و تغییر مقطع تغذیه(از کارشناسی به دکترای حرفه ای مثل فیزیوتراپی)و بعضی از پیشنهادات دیگه برای تعریف بیشتر تو جامعه و بیمارستان وایجاد بازار کار لطفا بخونین و نظر بدین و کامنت بذارین برام

هیئت مدیره ی محترم گروه دانشجویان و فارغ التحصیلان انجمن تغذیه ایرا(اتا)
سلام علیکم
احتراما به استحضار می رساند ما جمعی از دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی رشته تغذیه دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور در طی این نامه خواستار احقاق حقوق دانشجویان این رشته و شناساندن هرچه بیشتر این رشته در بیمارستانها،کلینیک ها ودر جامعه می باشیم که عدم این کار باعث بی انگیزگی فارغ التحصیلان و دانشجویان این رشته شده است لذا:
درخواست های کلی ما از مسئولان محترم به صورت ذیل است

1- تلاش در جهت ارتقاء مقطع رشته تغذیه از کارشناسی علوم تغذیه به پزشک تغذیه در مقطع دکترای حرفه ای در کنکور سراسری برای خدمات شایسته تر این قشر به مردم و جامعه و گذاشتن امتحان جامع علوم پایه بعد از گذراندن ۴ ترم تحصیلی در جهت آمادگی و سواد بیشتر
2- گنجاندن دروس فارماکولوژی بیشتر در مقطع کارشناسی و گنجاندن ۲واحد در مقطع ارشد و حداقل ۴واحد در مقطع دکترای تخصصی
3- گرفتن حق تجویز آزمایش توسط کارشناس و پزشک تغذیه و همچنین تجویز بعضی از داروهای شیمیایی مرتبط با تغذیه با پوشش دادن کلیه ی بیمه ها
4- اضافه کردن دروس بیماریهای داخلی مرتبط با تغذیه به سر فصل آموزشی مقاطع مختلف رشته ی تغذیه و رژیم درمانی
5- راه اندازی بخش های تغذیه و رژیم درمانی در تمام بیمارستان ها حتی بیمارستانهای شهرهای کوچک و افزایش واحدهای کارآموزی و کارورزی تغذیه در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و کار کردن آن ها بطور مستقل در بخش های تغذیه و سایر بخش ها بطوری نیاز به آنها (پزشک تغذیه) واقعا احساس شود.
6- تشکیل دوره ی های دکترای تخصصی در رشته های متعدد مانند اپیدمیولوژی تغذیه،تغذیه جامعه و تغذیه و رژیم درمانی بعد از گذراندن دوره ی دکترای حرفه ای
7-منع کردن شرکت رشته های دامپزشکی ،کارشناسی ارشد صنایع غذایی و دامپروری برای شرکت در مقطعph.d تغذیه برای تخصصی شدن رشته و بر حق بودن لفظ متخصص تغذیه برای فرد دارای مدرک دکترای تخصصی و همچنین منع شرکت رشته های به غیر از علوم تغذیه در مقطع کارشناسی ارشد
*ضمنا در صورت پیگیری شما قشر زحمت کش حمایت همه جانبه ی دانشجویان تغذیه از شما حتمیست و موجب ایجاد شعف و انگیزه در این قشر میشود.
برماتغذیه شناسان واجب است که در جهت گرفتن حقوق خود و ایجاد انگیزه در فارغ التحصیلانمان نهایت تلاش را انجام دهیم
باتشکر:دانشجویان تغذیه اردیبهشت۱۳۹۲
لطفا نظر بدین و تلاش کنین واسه اجرایی شدنش؟؟؟

eco.bio

New member
عاغا من سیستمم قاط زده بود تازه درستش کردم. بد جور نگرانتون بودم، نه انگار همگی هستین و نیم ساعت یه بارم سر میزنین خدارو شکر همگی با هم معتاد شدیم:thanks:

sara67

New member
سلااااام دوستان

بعد از یه غیبت طولانی دوباره برگشتم به آغوش این تاپیک :black_eyed:

میخوام از فردا هر روز بیام گزارش بدم... نیومدم دعوام کنینا :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

امروز خیلی نخوندم، فکر کنم چون خیلی وقته بیرون نرفتم یه نموره افسردگی گرفتم :65d6a5d6s:

اما از فردا ایشالا شال و کلاه میکنم میرم کتابخونه بخونم (;

sara67

New member
عاغا من سیستمم قاط زده بود تازه درستش کردم. بد جور نگرانتون بودم، نه انگار همگی هستین و نیم ساعت یه بارم سر میزنین خدارو شکر همگی با هم معتاد شدیم:thanks:

فکر کنم چون تنها تفریحمون نت گردیه :25r30wi:

nasehp67

New member
سلام
دوستان این پیشنهادای جدید جمعی از دانشجویان تغذیه است برای ارسال نامه به وزیر بهداشت و تغییر مقطع تغذیه(از کارشناسی به دکترای حرفه ای مثل فیزیوتراپی)و بعضی از پیشنهادات دیگه برای تعریف بیشتر تو جامعه و بیمارستان وایجاد بازار کار لطفا بخونین و نظر بدین و کامنت بذارین برام

سلام علیکم
احتراما به استحضار می رساند ما جمعی از دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی رشته تغذیه دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور در طی این نامه خواستار احقاق حقوق دانشجویان این رشته و شناساندن هرچه بیشتر این رشته در بیمارستانها،کلینیک ها ودر جامعه می باشیم که عدم این کار باعث بی انگیزگی فارغ التحصیلان و دانشجویان این رشته شده است لذا:

1- تلاش در جهت ارتقاء مقطع رشته تغذیه از کارشناسی علوم تغذیه به پزشک تغذیه در مقطع دکترای حرفه ای در کنکور سراسری برای خدمات شایسته تر این قشر به مردم و جامعه و گذاشتن امتحان جامع علوم پایه بعد از گذراندن ۴ ترم تحصیلی در جهت آمادگی و سواد بیشتر
2- گنجاندن دروس فارماکولوژی بیشتر در مقطع کارشناسی و گنجاندن ۲واحد در مقطع ارشد و حداقل ۴واحد در مقطع دکترای تخصصی
3- گرفتن حق تجویز آزمایش توسط کارشناس و پزشک تغذیه و همچنین تجویز بعضی از داروهای شیمیایی مرتبط با تغذیه با پوشش دادن کلیه ی بیمه ها
4- اضافه کردن دروس بیماریهای داخلی مرتبط با تغذیه به سر فصل آموزشی مقاطع مختلف رشته ی تغذیه و رژیم درمانی
5- راه اندازی بخش های تغذیه و رژیم درمانی در تمام بیمارستان ها حتی بیمارستانهای شهرهای کوچک و افزایش واحدهای کارآموزی و کارورزی تغذیه در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و کار کردن آن ها بطور مستقل در بخش های تغذیه و سایر بخش ها بطوری نیاز به آنها (پزشک تغذیه) واقعا احساس شود.
6- تشکیل دوره ی های دکترای تخصصی در رشته های متعدد مانند اپیدمیولوژی تغذیه،تغذیه جامعه و تغذیه و رژیم درمانی بعد از گذراندن دوره ی دکترای حرفه ای
7-منع کردن شرکت رشته های دامپزشکی ،کارشناسی ارشد صنایع غذایی و دامپروری برای شرکت در مقطعph.d تغذیه برای تخصصی شدن رشته و بر حق بودن لفظ متخصص تغذیه برای فرد دارای مدرک دکترای تخصصی و همچنین منع شرکت رشته های به غیر از علوم تغذیه در مقطع کارشناسی ارشد
*ضمنا در صورت پیگیری شما قشر زحمت کش حمایت همه جانبه ی دانشجویان تغذیه از شما حتمیست و موجب ایجاد شعف و انگیزه در این قشر میشود.
برماتغذیه شناسان واجب است که در جهت گرفتن حقوق خود و ایجاد انگیزه در فارغ التحصیلانمان نهایت تلاش را انجام دهیم
لطفا نظر؟

بانو

New member
سلام

سلام علیکم

لطفا نظر؟
من نظری ندارم هرچی پدیده بگه :smilies:

لبخند

New member
سلااام اینجا چقد خبرههههه!!!!!!
بابا پدیده بینوا رو بیخیال شین خودم بعد از امتحان ارشد بهتون شیرینی میدم...!!!!!!!:thanks::25r30wi:

خسته نباشییید خوب بخوووونییید..بای:smiliess (10):

sara67

New member
اینم منم
785719_dancing2.gif
... میبینین کلا قاطیم... ظاهرا قبل و بعد کنتور برام فرقی نداره...

bacillus.bs

New member
بريد بشينيد درس بخونيد الان پديده مياد دعواتون ميكنه هاااااااااااا
78789_129fs3707231.gif

حالا هي شيطوني كنيد
7031_Laie_22mini.gif

sara67

New member
خو درس خوندنم نمیومد... باوشع من رفدم ببینم میتونم یه چی تو مخم بکنم
33148_eskelet_23.gif

lale120

New member
سلام.میبینم همه ازپدیده میترسند هه هه.بچه هاپس تاراکه قول دادگزارش بده کو؟غالتون گذاشت ههههه/باسیل هم کهمعلوم نیست درچه هوایی به سرمیبرد همش سایته

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا