گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

TUMS

Well-known member
سلام
با اجازه از باسیلوس جان و تمامی دوستان
یه اسپم
ببخشیدا
کسی اینجا تهرانی هست یا دکتر یا بیمارستان و یا کلنیک خوب مربوط به غدد در تهران سراغ داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
برای اینکه اسپم اضافی ایجاد نشه لطف کنید و بهم پیام بدین
ممنونم از راهنماییتون

لبخند

New member
emroz 9:40 khondam . bacheha saate khoneye ma aghrabeye saat shomaresh mesle aghrabeye saniye shomar dare harekat mikone!!!! zaman che zod dare migzare ! vase shoma ham intore? shab khosh

بله واسه ما هم همینطوره...خیلی زود میگذره ...همیشه به این فک میکنم که ای کاش منم یه ساعت مثل ساعت برنارد داشتم:bunnyearsmiley:

bandar

New member
سلااااااااامم بدوستای عزیز... خدا قوت...
جاتون خالی پنج شنبه 24ام مراسم نامزدی داداشمه :4d564ad6::smiliess (8)::smiliess (8)::4d564ad6:کلا رفتم تو یه فاز دیگه....درس خوندن خیلییییی سخت شده.....!!!!!!!!!!

گزارش کار نمیدم...فعلا
سلام . مبارکه انشاالله . اتفاقا همین روز عقدکنون داداش منم هست . دلتون شاد . لبتون خندون .

ngc1359

New member
یه سوال. اگه یکی از ساعت 7 صبح تا 7 شب سر کار باشه. بعد بخواد رشته ای غیر از رشته خودش رو امتحان بده میتونه امیدی داشته باشه؟؟؟؟

cheshmak

New member
یه سوال. اگه یکی از ساعت 7 صبح تا 7 شب سر کار باشه. بعد بخواد رشته ای غیر از رشته خودش رو امتحان بده میتونه امیدی داشته باشه؟؟؟؟
چرا که نه دوست عزیز........یادتون باشه که تو این دنیا هیچ چیز غیر ممکنی وجود ندارد.

cheshmak

New member
بچه ها منم امروز 8ساعت خوندممممم.......حالم خوب نبود وگرنه قول داده بودم زیر 10ساعت نشه............

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان درسخونم

78 روز تا ارشد 92
.
.
.
.
.
که همه می خواهند روی قله کوه زندگی کنند ، اما تمام شادی ها و پیشرفتها وقتی رخ می دهد که در حال بالا رفتن از کوه هستید .
:rose:

منم دیروز 4 ساعت خوندم

smilies-azardl%20%28113%29.gif
فقط یک بار برای همیشه
smilies-azardl%20%28113%29.gif

:rose:

cheshmak

New member
همه میخواهند روی قله کوه زندگی کنند؛اما تمام شادی ها و پیشرفت ها وقتی رخ می دهدکه در حال بالا رفتن از کوه هستید.................. وری ...وری لایک ..............خیلی زیبا بود......مرسی

setareh58

New member
*فقط یکبار برای همیشه*

دیروز یازده ساعت درس خوندم ولی بیشتر روی لغتای زبان کار کردم نمیدونم چرا یادم میرن :New (6):

BBT

New member
دوستان کی میتونه برام بگه سیستم کمپلمان چیه و کارش چیه؟؟؟؟؟

فکر میکنم کمپلمان ها توی سیستم ایمنی دخالت دارند و باعئ اپسونی شدن میشوند و انواعی مئل سی کمپلمان و بی کمپلمان دارند

BBT

New member
سلام منم دیروز رسوندم 8/15 کلا نهایت درس خوندمم همین 8 ساعت هستش خیلی دوست دارم بشه 9 یا 10 ساعت ولی نمیدونم چه طور میشه این کارو کرد چون تا حالا نتوسنستم

mw.ashel

New member
دوستان کی میتونه برام بگه سیستم کمپلمان چیه و کارش چیه؟؟؟؟؟

سيستم كمپلمان مجموعه‏اي از پروتئين‏هاست كه از نظر ساختمان شيميايي و اعمال بيولوژيكي با يكديگر متفاوتند. اين پروتئين‏ها از دو يا سه زنجيره پلي پپتيدي تشكيل يافته‏اند كه به وسيله پيوندهاي دي سولفيدي به يكديگر متصل شده‏اند. زنجيره بزرگتر آلفا، زنجيره كوچكتر بتا و اگر زنجيره سومي هم وجود داشته باشد گاما نامگذاري مي‏شود. حداقل 25نوع پروتئين مختلف در سيستم كمپلمان تاكنون شناخته شده كه حدود 15درصد وزن گلوبولين‏هاي پلاسما را تشكيل مي‏دهند. پروتئين‏هاي سيستم كمپلمان توسط سلولهاي متفاوتي ساخته مي‏شوند كه در اين رابطه مونوسيت‏ها يا ماكروفاژها، فيبروبلاست‏ها، سلول‏هاي ريه، بافت چربي، سلولهاي اپي تليال روده و دستگاه ادراري - تناسلي( به جز كليه‏ها) و به ويژه سلول‏هاي پارانشيم كبدي تا كنون شناخته شده‏اند. پروتئين‏هاي سيستم كمپلمان در حالت طبيعي و دست نخورده فعاليت بيولوژيكي ندارند. با فعال شدن اولين پروتئين سيستم كمپلمان و شكسته شدن آن، علاوه بر از بين رفتن سلول هدف يكسري اعمال بيولوژيكي نيز توسط اين قطعات صورت مي‏پذيرد. از جمله انقباض ماهيچه‏هاي صاف، افزايش نفوذپذيري مويرگ‏ها، وادار كردن سلول‏هاي ماست و بازوفيل به ترشح آمين‏هاي وازواكتيو مانند هيستامين و لوكوترين، وادار كردن سلول‏هاي گرانولوسيت به ترشح آنزيم ليزوزومي.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا