گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

moni joon

New member
به همه ی دوستان که تازه به جمع ما اضافه شدن تبریک میگم.من امروز تا الان 8 ساعت خوندم!!4 ساعت دیگه هم باید بخونم.
این روزا که نزدیک عیده خیلی اتفاقای متفرقه تو طول روز پیش میاد به خاطره همین مجبور میشم تا 2 با 3 شی درس بخونم!!!!!!!!!!

padideh

New member
سلااااااااااام ب همه بچه هاي گل ،مخصوصا ب اون عزيزايي كه تازه ب جمع ما ملحق شدن اميدوارم كه هر روز تون بهتر و باانرژي تر از روزاي قبل باشه تا يه مطالعه توپ و با كيفييييييييييت انجام بدين.
بچه ها هر چقدرررر كه ميتونيننن بخونيد و بخونيد كه تا چشم رو هم بذاريد اين روز شمار به 18 .....10....5.....3 ....1 و ......آغاز امتحان ارشد وزارت بهداشت!!! پس زمان رو از دست ندين كه بخواين به روزي برسيد كه بگيد كاش فقط دو روز وقت بيشتر داشتم اين فصل رو هم ميخنوندم!!!!! به امضاي چشمك نگاه كنيد درس بگيريد از اين جمله!!!
بچه هايي كه ميگيد تازه شروع كردين و اميد به قبولي ندارين!!! اين چه حرفيه!!! كل ارشد همين ٣ ماه خوندن هست!! اگه يكي دو سال هم باشه داره ميخونه برا كنكور اگه اين روزاشو از دست بده هيچ فايده نداره مطمئن باشيد ميتونيد با اين زمان باقي مونده دنيا رو تكان بديد چ برسه به ارشد!! تلاششششش كنيدو تلاش و ايمان به قبوليتون.
دوستاي گلم منم امروز 10:30 خوندم.

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستانم

83 روز تا ارشد 92
.
.
.
.
.
مثبت فکر کن تا مثبت ترین ها رو داشته باشی

:rose:

منم امروز 5:30ساعت خوندم+ 30 لغت زبان

smilies-azardl%20%28113%29.gif
فقط یک بار برای همیشه
smilies-azardl%20%28113%29.gif

alipour

New member
سلام دوس جوناااااااا
الان ساعت 4.5 صبحه منتظرم اذان بگن نماز بخونم و بخوابم
یه حس خیلی قشنگ دارم گفتم بیام و با شماها تقسیمش کنم، یه حس عجیب و باورنکردنی خدایاااااااااااااااااااااااااا خیلی دوست دارم
بچه ها هممون قبولیم براتون دعا میکنم شما ها هم اگه منو قابل میدونین واسم دعا کنین
وای صدای قشنگ اذان اومد:thanks:

alipour

New member
راستی گزارش این هفتمو واستون میذارم:
شنبه:11 ساعت
یک شنبه:12 ساعت
دوشنبه:9 ساعت
سه شنبه:14.30

bacillus.bs

New member
الام ٦:٣٠ صبح من دارم زبان مي خونم واي داره بارون مياد اينقدر دوست دارممممممممممممممم

setareh58

New member
سلام قبولیهای 92 خسته نباشین ! *فقط یکبار براهمیشه*

من میخوام درصد زبانم ارتقا بدم و دوس دارم همه شماها شاهد پیشرفتم باشین دیروز اولین کنکور از خودم تست گرفتم یعنی کنکور 82 ولی خیلی کم زدم قول میدم کنکور بعدی بهتر بزنم

کنکور زبان 82 سری صبح 30%

دیروز 9 ساعت درس خوندم

آخرین ویرایش:

الی1

New member
خیلی سایت خوبی کسی از بچه های کتابداری هست؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الی1

New member
نمیتونم کارنامه رشته کتابداری رو از سایت علوم پزشکی دانلود کنم میگه باید عضو باشی ولی عضو قبول نمیکنه
یکی نگا میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا::21::

hana khanoom

New member
سلام بچه ها من دیروز 6 ساعت خوندم.ولی باید سعی کنم بیشتر بخونم.خدافظ رفتم که بخونم.

asal 92

New member
اشل جان ازاینکه هرروز برامون روز شمارمیذاری ممنونتیم هرروز که یه روزش کم میشه یه تلنگر بهمون زده میشه ویادمون میافته که درحدتوان ازلحظه هااستفاده کنیم چون دیگه هیچوقت زمان برنمیگرده
ماباید امسال قبول شیم
یک باربرای همیشه
به امید روزی که همگی بچه های تاپیک قبول شیم وروزی بیاد که همگی برای دکترا برنامه ریزی کنیم
برای تک تک شماهاآرزوی موفقیتو دارم

asal 92

New member
متاسفانه باوجود شرایط زندگیم هیچوقت به10ساعت نمیرسم :sadsmiley:
امروز5ساعت مفید خوندم شب شیفتم فردا ادامه میدم
یک باربرای همیشه:thanks:

*فرناز*

New member
زبان فقط متن بخون لغتای سختشو یاد بگیر باز متن بخون تا هم لغتای قبلی رو مرور کنی و هم باز لغت جدید یاد بگیری! اگه لغتایی که حفظ کردی از رو یه کاغذ هی بخونی شرطی میشی ولی تو متن خیلی بیشتر کمکت میکنه !
برای من که خیلی جواب داده! عزیزم سوالایی که شک داری اصلا به جواب دادنشون فکر نکن !

*فرناز*

New member
سلام قبولیهای 92 خسته نباشین ! *فقط یکبار براهمیشه*

من میخوام درصد زبانم ارتقا بدم و دوس دارم همه شماها شاهد پیشرفتم باشین دیروز اولین کنکور از خودم تست گرفتم یعنی کنکور 82 ولی خیلی کم زدم قول میدم کنکور بعدی بهتر بزنم

کنکور زبان 82 سری صبح 30%

دیروز 9 ساعت درس خوندم

صفحه که وا شد اولین جمله ای که دیدم سلام تو بود که بدجور به دلم نشست مرسیییییییی

economic

New member
سلام دوستای عزیز بچه های تاپیک ما اصن نمیان
فقط منم تنها موندم
میتونم بیام باشما گزارشر بدم؟
چه ساعتایی میاین منم بیام.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا