گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bacillus.bs

New member
امروز ٦:٣٠زياد خوب نيست ولي فردا بهتر مي خونم
اخه ديشب أش پر كشك خوردم
897219_piesmiley4.gif

صبح چشم ام باز نمي شد
221719_otbdhjln3s7z47v9.gif

sarnevesht

New member
برای روز اول هم گروهی بودن با 5 ساعت شروع کردم...نامردم اگه فردا 6 ساعت کمتر بخونم...
تا بعد دوستان

با سلام
فقط اومدم بگم مهم نیست که نه دهم درس هامو هنوز نخوندم...در هر صورت سال بعد قبولم...چرا ؟ انگیزه ؟پشتکار؟اعتماد به نفس ؟اعتماد به نفس کاذب ؟ سه نقطه ؟چهار نقطه ؟ نه بچه ها ...هیچ کدومشون...قضیه از این قرار ه که دو سه روز پیش یه مریضی داشتم به دلیل مسایل شخصی خیلی استرس داشت...هی می گفت خدایا اگه فلج بشم چی میشه و ازین حرفا...منم کلی باهاش حرق زدم تا اینکه آروم شد...واقعا تاکیکاردیش برطرف شد...بعدش گفت از خدا می خوام هر چی می خوای بهت بده...منم دیدم فرصت ازین بهتر گیرم نمیاد ، گفتم : من 4 ماه دیگه امنحان ارشد دارم...دعا کنید قبول شم...وای دیگه اینقد دعا های خوب برام کرد که نگو....راستش اونطور که اون بنده خدا دعا کرد می ترسم نفر اول بشم...اونوقت کی جواب شماهارو بده که می گین این با بچه های بالا در ارتباطه
ضمن عرض خداحافظی نظر شما رو به پست بعدی جلب می کنم:rose:

سلام...
قبل از اينكه چيزي بنويسم بزارين ي يادآوري كنم...اينجا جايي براي بحث و گفت و گو هستش..
اما اين حرف هورساي محترم شبيه دست به دامن شدنه...الان اگر همين متن رو ي جايي تو ي فروم غير ايراني بنويسي مسلما تا عمر دارين به شما خواهند خنديد...(نميخوام بي ادبي تلقي بشه يا توهين) اما سركار خانم ي سوال اساسي هست...ميشه با سرعت 220 تا تو ي جاده دوطرفه رفت و گفت چون مردم واسم دعاي سلامتي كردن اتفاقي نميفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حرفتون از ي ديد اعتقادي و اسلامي درسته اما از ديد علمي (ديد رايج تو اين فروم) نه اصلا...بنظرم ميرفتين اين ديدتون رو تو فروم اسلام فروم مينوشتين ديد بهتري بود... ضمنا اولين بارم هستش كه همين كامنت نويسي ميبينم...نظر شما رو به پست بعدي جلب ميكنم....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از لحظه اولي كه اومدم تو اين فروم با وصف تازه كار بودن سعي و تلاشم ايجاد انگيزه براي بهتر بودن بچه ها بوده.شايد نتونستم موفق باشم اما كوتاهي نكردم...اما اين پست اصلا منو دگرگون كرده از بس بي ربط بود....

ي سوال اساسي دارم از اين هورسا خانم....هدف اصلي شما ازين پست چي بود؟؟؟؟؟؟؟؟ دعا خوبه؟(همه ميدونن دعا خوبه)---بچه ها درس نخونن برن دعانويسي كنن؟؟(مضحكه)---بريد درس نخونيد با دعا حله مسئله؟؟؟(پس اينكه خدا مي فرماييد به سمت فدمي بردار ده قدم بسويت مي آيم كجاس؟؟)---دعا قدم به سمت خداست؟؟؟(خوي مسلما "الا بذكرالله تطمئن قلوب) اما اين بدين معنا نيست بيكار بشين دعا كن همه چي اوكي.....

زيادي از حد نوشتم اما شديدا از ديدن اين پست ناراحتم چون هيچ فلسفه و منطق و عقلي همچين بحثي رو قبول نداره....

خوبی کنکور اینه که مثل امتحان فردا نیست
اگه الان حوصله نداری قارچ بخونی می ذاری سر یه فرصت دیگه که حوصله شو داری
الانم میری یه چیزی می خونی که باهاش راحتی

هرچي به اين متن فكر ميكنم جر ي نتيجه به چيز ديگري نميرسم...پشت اين پست هركي هست قصد خوبي نداره...سرخودت روكلاه بذار مي نوشتي بهتر بود تا اين مدل نوشتن....................................................

تعجبم از دوستاني هستش كه اومدن لايك كردن......

دوست من!

يكي از موثر ترين راه هاي موفقيت انتخاب سخت ترين كارهاست...چرا ؟؟ باين دليل::

زماني كه ميگي اين يكي رو ميذارم فردا درون حافظه اصلي شما و جايي كه قراره دستورات از طريق سيناپس منتقل بشه (از جسم سلولي شما به گريال و از بالطبع اون از گريال بصورت بازگشت به سلول و در نهايت در هنگام ديتا ترانسفر شما به كل بدن (دوستان علاقه مند ميتونن مقاله An introduction of ANNGN نوشته آقاي آراك در مجله پلاس وان رو مطالعه بفرمايند) يك سيمولينك ايجاد خواهد شد كه ديد شما ي ديد تاخيري Delay خواهد شد و اين روند بزار بعدا ادامه خواهد يافت...
خيلي دوست دارم كامل با اثبات ژنتيكي و حتي رياضياتي به همه بگم اما از حوصله خارجه...

پس دوست عزيز هورسا محترم لطفا از اين مدل مباحث رو تو اين تاپيك گسترش ندهيد."ممنون"

alipour

New member
سلاااااااااااام دوستان
من اومدم:ad54ad:
درگیر امتحانای پایان ترم بودم به سلامتی تموم شد و بالاخره فارغ التحصیل شدم.هورااااااااااااااااااااااااااااا:4d564ad6:
امروز 7 ساعت درس خوندم اما قراره فردا رکورد بزنم و رو دس همه بلند شم:smilies-azardl (113

alipour

New member
سلاااااااااااام دوستان
درگیر امتحانای پایان ترم بودم به سلامتی تموم شد و بالاخره فارغ التحصیل شدم.هورااااااااااااااااااااااااااااا:4d564ad6:
امروز 7 ساعت درس خوندم اما قراره فردا رکورد بزنم و رو دس همه بلند شم:smilies-azardl (113

sara67

New member
فیوچر چرا دیروز نیومدی؟؟؟

یه چی بگم... فکر نکن کارات بی نتیجه بوده... بقیه رو نمیدونم ولی منو که خیلی جری تر و باانگیزه تر کرد... مرسی ازت :a2d3:

scarlet

New member
manam movafegham , ehsas mikonam in tapik dare az mabhase gozaresh dadane motaleatemon khrej mishe, bacheh omadin inja , begin cheghad khondim, cheghad tavan darim, ........... be ham enerzhiye mosbat bedim, komak konim ke behtar bekhonim, ba neveshtehamon hamdigaro tashvigh konim

فیوچر چرا دیروز نیومدی؟؟؟

یه چی بگم... فکر نکن کارات بی نتیجه بوده... بقیه رو نمیدونم ولی منو که خیلی جری تر و باانگیزه تر کرد... مرسی ازت :a2d3:

خوشجالم اثر گذار بودم.ايران نيستم تركيه هستم.پس فردا كنفرانس دارم.

سلاااااااااااام دوستان

خوش اومدي دوست عزيز...ان شالا ارشد تهران ميبينمت...شيريني فارغ التحصيليتم جاي ما خودت نوش جان كن...ايشالا مراحل بالاتر

alipour

New member
ایشالا ایشالا. نه اینجوری نمیشه که. شیرینی فارغ التحصیلی و قبولی هر دو تهران
هورااااااااااا:4d564ad6:

padideh

New member
سلام به همگي
من 8.15 درس خوندم. دارم از استرس سكته ميكنم اين درسام و هر چي ميخونم تموم نميشه ! من هنوز يه دور هم نخوندم مطالبو ...خيلي نگرانم

mw.ashel

New member
بسم الله الرحمن الرحيم

اطلاعيه شماره 1- مورخه جمعه 6/11/1391

بنابر حسب اطلاع رساني به اطلاع ميرساند اينجانت فيوچربيومديكال بنا به دليل نياز به عزيمت به پايتخت و نيز حضور در كنفرانس بين المللي ISASE2013 در كشور تركيه تا تاريخ 14/11 گزارشي به شوراي تامين ارسال نخواهم نمود.
اين خبر مسرت بخشي خواهد بود براي دوستاني همچون اشل،پديده،دريا و ديگر دوستان كه مي توانند از اين بنده حقير پيشي گرفته و ركوردار باشند...اما يقين داشته باشيد اينجانب به محض بازگشت گزارش هاي بالاي 12 ساعت ارسال خواهم نمود تا دوستان ديگر شاهد :riz303:زمان هاي ثبت شده در زمان عدم حضور خود شوم...

سلام فیوچر جان در مورد خودم خدمتتون عرض کنم که رقابت من کجا و شما کجا ؟؟؟؟ و شما دارید شکسته نفسی میفرمائید و هممون شاهدیم که تلاش شما برای رسیدن به اوج موفقیت بی نظیر و قابل تحسینه و همه ما و به خصوص خودم از حضور کاربر فعالی همچون شما در جمع ما خیلی خوشحالم و میدونمم که میخونید و به امید خدا ،بعد بازگشتتون سعی و تلاش روز افزونتون رو به همه بازم ثابت خواهید کرد.:smilies-azardl (113

در مورد خبر مسرت بخشی هم شمه فرمودید ، چه خبری مسرت بخش تر از اینکه کسی رو تو جمع خودمون داریم و باهاش آشنا شدیم که با موفقیتهای روز افزونش خوشحال میشیم و بهش افتخار میکنیم. و براتون در تمام مراحل زندگی آرزوی موفقیت میکنم.:rose:

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان

123 روز تا ارشد 92
.
.
.
.
.
smilies-azardl%20%28113%29.gif
اگر تلاش کنید ، حتماً موفق خواهید شد.
smilies-azardl%20%28113%29.gif

من امروز 8ساعت خوندم + 100 تا لغت زبان

:rose:

همگی موفق باشید.

cheshmak

New member
سلام سلام!!!!سلام به همه....!!من امروز بعد از دوهفته رفتم باشگاه....!!!خیلی خوب بودا ا ا ا ...ولی ولی ولی ولی ولی 7ساعت بیشتر نتونستم بخونم......!!!!فردا جبران میکنم!!!!

ROZZA

New member
دوست من من ادم موفقی نیستم اما تجربه پارسالم درست مشکل شما بود.اخه منم خیلی بیشتر به پر کردن ساعتام و بیشتر خوندن کمی اهمیت میدادم و اگه یه روز نمیرسیدم بخونم کلی افسرده میشدم.
امسال فهمیدم که این اشتباهه!
پارسال یه مشاوری میگفت شما فقط روزی سه ساعت بخونید و مفید بخونید و هر روز بخونید و قول میدم موفق میشید.
من به این حرفش خندیدم اما واقعیت اینه اگه هر روز بخونی هرچند کم ولی واقعا بخونی و خوب بخونی بهتر از اینه که...
مطمئن باش با ارامش درس بخونی خود به خود به برنامه ریزیت هم میرسی و عقب نمی مونی
:tsimuzpzwoap1t9y3o7
سلام خیلی ممنونم دریا جون از اینکه پستم رو بی جواب نذاشتی و راهنماییم کردی
امیدوارم بتونم به گفته شما برسم و بتونم برنامه ریزیهامو کامل و جامع انجام بدم

ROZZA

New member
سلام دوستای درسخونم
بچه ها من هنوز رو همون 5 ساعت فیکسم اما خداییش همون 5 ساعت رو حسابی و موشکافانه میخونم
منم مثل پدیده جون استرس تموم کردن و دوره رو دارم اما به امید خدا که میتونیم از پسش بربیایم
امیدوارم همگی از لحظه هاتون بهترین بهره ها رو ببرید و به قبولیتون هر روز یک پله نزدیکتر بشین
به امید موفقیت هممون

sara67

New member
خوشجالم اثر گذار بودم.ايران نيستم تركيه هستم.پس فردا كنفرانس دارم.

هه الان فهمیدم قبلا گفته بودی ... حوصلم نکشیده بود متن رو کامل بخونم... ایشالا موفق باشی... :auizz3ffy9vla57584x

خوب دوستان من امشب دست پر برمیگردم... حدددددددددداقل 12 رو میخونم ایشالا... :smilies-azardl (181

hasan.nuclear

New member
بر و بچچچچچچچچچچچچ با حال سلام
من دیروز 6ساعت خوندم ولی مفید خوندم
انشاالله امروز باکیفیت تر مفیدتر وبیشتر هم من بخونم و هم شما دوستان عزیز

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا