گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

padideh

New member
ركورد رو ٦ساعت بود امشب نبود ديگه؟؟
4ساعتي دستا بالا:bunnyearsmiley:

بسم الله الرحمن الرحيم

بالاخره پس از مدت ها انتظار از عدم حضور حاج فيوچربيومديكال باطلاع ميرساند برطبق گزارشات اماري منتشره از سوي دفتر اطلاع رساني،بودجه بندي صورت گرفته از سوي حاج فيوچر يه شرح ذيل برگزار گردي:

برنامه هاي صورت گرفته در مورخ پنج شنبه 05/11/1391

در شيفت صبح با حضور برادران كتاب هاي :
رياضيات مهندسي پيشرفته از ساعت 01:30 بامداد تا 4:30
استراحت و تايم آوت: 4:30 لغايت 8
سيگنال ها از ساعت 9 لغايت 11:45

مراسم خرخوني و مروري در محل اتاق خرخوني ايشان واقع در سمت چپ در ورودي خانه،بعد از 6 پله صورت گرفته است.

همچنين بدليل نياز مبرم حاج به سمت كتاب هاي دانشگاهي مراسم خرك (خرخوني ويژه دانشگاه) به شرح ذيل صورت گرفت:

مطالعه و حل مسئله شبكه هاي عصبي با حضور كتب مكرم آشنايي با شبكه هاي عصبي دكتر منهاج و هيئت همراه جزوات محترم دكتر اميري از ساعت 15 لغايت 19
همچنين مطالعه مروري و موردي سيستم هاي بلادرنگ با حضور پرغرور و افتخار افرين سيستم هتي كنترل ديجيتال دكتر اوگاتا و دكتر جبه دار از ساعت 21 لغايت 00:30 بامداد جمعه

براين اساس و براساس محاسبات دقيق فني+مهندسي و با تكيه بر دانش ساعت سازي سوئيسي ميزان مطالعه امروز برابر

13:15 ساعت
ثبت گرديد.

توجه:***

قابل توجه خوانندگان گزارش:
كليه مطالعات صورت گرفته در عصر روز مذكور خارج از بودجه كنكور مي باشد.

پس از كسب موفقيت اين چنين عظيم و دستاوردي بزرگ از سوي بيت مكرم حاج فيوچر مراسم شام و شيريني بسيار باشكوهي برگزار گرديد.
:a2d3:

===============================================================================================
:ahi5slcgm04mi8jqqklاطلاعيه شماره 1- مورخه جمعه 6/11/1391

بنابر حسب اطلاع رساني به اطلاع ميرساند اينجانت فيوچربيومديكال بنا به دليل نياز به عزيمت به پايتخت و نيز حضور در كنفرانس بين المللي ISASE2013 در كشور تركيه تا تاريخ 14/11 گزارشي به شوراي تامين ارسال نخواهم نمود.
اين خبر مسرت بخشي خواهد بود براي دوستاني همچون اشل،پديده،دريا و ديگر دوستان كه مي توانند از اين بنده حقير پيشي گرفته و ركوردار باشند...اما يقين داشته باشيد اينجانب به محض بازگشت گزارش هاي بالاي 12 ساعت ارسال خواهم نمود تا دوستان ديگر شاهد :riz303:زمان هاي ثبت شده در زمان عدم حضور خود شوم...

padideh

New member
بسم الله الرحمن الرحيم

بالاخره پس از مدت ها انتظار از عدم حضور حاج فيوچربيومديكال باطلاع ميرساند برطبق گزارشات اماري منتشره از سوي دفتر اطلاع رساني،بودجه بندي صورت گرفته از سوي حاج فيوچر يه شرح ذيل برگزار گردي:

مراسم خرخوني و مروري در محل اتاق خرخوني ايشان واقع در سمت چپ در ورودي خانه،بعد از 6 پله صورت گرفته است.

همچنين بدليل نياز مبرم حاج به سمت كتاب هاي دانشگاهي مراسم خرك (خرخوني ويژه دانشگاه) به شرح ذيل صورت گرفت:

مطالعه و حل مسئله شبكه هاي عصبي با حضور كتب مكرم آشنايي با شبكه هاي عصبي دكتر منهاج و هيئت همراه جزوات محترم دكتر اميري از ساعت 15 لغايت 19
همچنين مطالعه مروري و موردي سيستم هاي بلادرنگ با حضور پرغرور و افتخار افرين سيستم هتي كنترل ديجيتال دكتر اوگاتا و دكتر جبه دار از ساعت 21 لغايت 00:30 بامداد جمعه

براين اساس و براساس محاسبات دقيق فني+مهندسي و با تكيه بر دانش ساعت سازي سوئيسي ميزان مطالعه امروز برابر

ثبت گرديد.

پس از كسب موفقيت اين چنين عظيم و دستاوردي بزرگ از سوي بيت مكرم حاج فيوچر مراسم شام و شيريني بسيار باشكوهي برگزار گرديد.

===============================================================================================
:ahi5slcgm04mi8jqqklاطلاعيه شماره 1- مورخه جمعه 6/11/1391

بنابر حسب اطلاع رساني به اطلاع ميرساند اينجانت فيوچربيومديكال بنا به دليل نياز به عزيمت به پايتخت و نيز حضور در كنفرانس بين المللي ISASE2013 در كشور تركيه تا تاريخ 14/11 گزارشي به شوراي تامين ارسال نخواهم نمود.
اين خبر مسرت بخشي خواهد بود براي دوستاني همچون اشل،پديده،دريا و ديگر دوستان كه مي توانند از اين بنده حقير پيشي گرفته و ركوردار باشند...اما يقين داشته باشيد اينجانب به محض بازگشت گزارش هاي بالاي 12 ساعت ارسال خواهم نمود تا دوستان ديگر شاهد :riz303:زمان هاي ثبت شده در زمان عدم حضور خود شوم...
حاجي رندش ميكردي 14 ساعت و ميخوندي ديگه !!!!!!!!!!!!! باباااااااا بزنيد اون دست قشنگرو ب افتخار حاجي

darya63

New member
اختیار دارین حاج فیوچر جان من که شخصا عمرا به گرد پای شما هم نمیرسم (بقیه دوستان گلم شاید) چه برسه جسارتا بخوام پیشی بگیرم .
من یه رو ز7 ساعت خوندم تا یه هفته بدنم درد میکرد.هنوزم اثارش هست.ترجیح میدم اهسته و پیوسته پیش برم . فعلا همون لاک پشت خوبه

من به شخصه اراده و پشتکار و موفقیت شما رو تحسین میکنم شک ندارم یکی از دانشمندای ایران زمین میشید :thumbsupsmileyanim:در ضمن گزارش دهی تون معرکه اس حرف نداره.

darya63

New member
خدا رو شکر با گزارش دوستان روم شد بگم 3:30 درسیدم:14:
اما یه جورایی راضی ام چون اولین پنج شنبه ای بود که درس خوندم.اگه فردا هم بخونم که میخونم میشه اولین جمعه ای که درس خوندم.(حاجی فیوچر اینم عند رکورد زدن ماس )
انشالله فردا همه عقب موندگیای امروزمو جبران میکنم.

وقتی چشم امیدتان به خدا باشد
هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد
هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نیاید
هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید

sara67

New member
سلام دوستای گلم...:ad54ad:

بخشید دیروز اینترنت نداشتم بیام گزارش بدم....

دیروز 10 ساعت خوندم... ایشالا امروز بهتر خواهد بود :smilies:

دوستون دارم بریم شروع کنیم... :j58r36j3gcr4suxymup

آخرین ویرایش:

bacillus.bs

New member
بسم الله الرحمن الرحيم

ثبت گرديد.

پس از كسب موفقيت اين چنين عظيم و دستاوردي بزرگ از سوي بيت مكرم حاج فيوچر مراسم شام و شيريني بسيار باشكوهي برگزار گرديد:===============================================================================================
شماره 1- مورخه جمعه 6/11/1391

اين خبر مسرت بخشي خواهد بود براي دوستاني همچون اشل،پديده،دريا و ديگر دوستان كه مي توانند از اين بنده حقير پيشي گرفته و ركوردار باشند...اما يقين داشته باشيد اينجانب به محض بازگشت گزارش هاي بالاي 12 ساعت ارسال خواهم نمود تا دوستان ديگر شاهد riz303:زمان هاي ثبت شده در زمان عدم حضور خود شوم...

113617_wha[1].gif
633117_wallbash.gif
127017_crying.gif
بدون شرح

hasan.nuclear

New member
سلام به برو بج باحالی که همه فکر و زکر و وردشون ارشدشونه دیروز من 4ساعت خوندم
البه سرکارم رفتم بچه ها امحانای ترمم تموم شد دعا کنید همه اش رو پاس کنم
برای رفع گرفتاری ها شفای مریض ها بیمارسانی ها جزامی ها روانی ها......
به خصوص همه سر خوشایی مثل من ک اعتماد به نفس خفن دارند

ROZZA

New member
سلام به همتون و خسته نباشید
من هنوز رو همون 5 ساعت گیر کردم
چیکار کنم تا بتونم بیشتر بخونم //خیلی وقتم هدر میشه اما بعضی وقتا هر کار میکنم دیگه نمیتونم بخونم ...کلافه ام چون باید بیشتر بخونم تا بتونم درسا رو تموم کنم و دوره هم کنم ....کمک کمک کمک
شاید شروع کنم از این به بعد شبا درس بخونم و صبحها بخوابم اینجوری شاید بیشتر بخونم
امیدوارم همه خیلی خوب و با کیفیت و کمیت زیاد درس بخونید و هر روز به موفقیت نزدیکتر بشین
:rose:

sarnevesht

New member
بچه ها سلام...منم اومدم به جمع شما اضافه بشم...تا دوهفته پیش کلی انرژی داشتم ولی تو تایپیک خودمون همش به باد رفت...انگار همه خوابن...
خلاصه اومدم اینجا و از امشب گزارش میدم...تابعد دوستان

sara67

New member
سلام دوستای گلم...

من امروز یکم خسته بودم از لحاظ روحی نتونستم بیشتر از 7 ساعت بخونم...

ایشالا فردا و فرداهای دیگه جبرانش میکنم...

من هستم با تمام قدرت. هیچ چیز نمیتواند من را از ادامه دادن باز دارد...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا