گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

negar91

New member
من دلیل اصرار بچه ها برای باز موندن این تاپیک رو نمیفهمم! خوب برید تاپیک جدید که افراد جدید هم با شما همراه یشن...
خودتون قضاوت کنید وقتی یک نفر جدید میاد از پست اول شروع کنه بخونه تعجب نمیکنه این چه ربطی به کنکور 92 داره؟ همه که از پست آخر برای خوندن تاپیک ها شروع نمی کنند بفهمند بچه ها دوباره برای کنکور 92 شروع کردند
بهر حال من هم دلم نمی یاد افراد با ارزشی مانند نگار و سایر دوستان فعال این انجمن از من دلخور بشند
فقط به یک شرط باز میکنم اونم اینه تا 15 شهریور که دیگه نتیجه ها میاد بیشتر باز نمونه بعدش برید همین تاپیک جدیدی که باسیلوس باز کرد:
http://olumpezeshki.ir/forum/thread3371.html
واااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییییییییی مرسی ادمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن :(40):
خیلی مدیر خوبی هستیا :28: با این کارت دل یه ملت رو شاد کردی
بچه ها بدویین بیاین که تاپیکمون دوباره زنده شد :smiliess (8):

dr-nahid

New member
گفته بودین بیام اینجا اومدم من عضو جدید هستم نمیدونم کی به کیه

bacillus.bs

New member
چه فایده/اخرش که بسته میشه/الان که می خوایم دوباره شروع کنیم بهتره تو تاپیک جدید شروع کنیم/چندتا از بچه های تازه وارد اونجا نظراتشونو میگند/بالاخره تکلیفو مشخص کنید این جا یا اونجا:65d6a5d6s:

mamai86

New member
فعلا که اینجائیم
تا پونزده شهریور کلی مونده

خدایا...ادمین آلزایمر بگیره دیگه نیاد این تاپیکو ببنده
آمین

melodi6908

New member
راهنمایی میخوام

سلام
من دانشجو سال 3 ژنتیک هستم
اما تصمیم گرفتم از الان شروع کنم به خوندن برای کنکور 2 سال دیگه
البته فقط این یک ماه باقی مونده تا مهر رو
علاقه ام ژنتیک انسانیه
مشکلم اینجاس که نمبدونم از کجا شروع کنم:New (6)::33:

mamai86

New member
ملودی
از همین امشب بسم الله بگو یه برنامه بریز شروع کن
نگو از فردا یا فلان روز شروع می کنم.از همین الان شروع کن
با برنامه ایده آل ِ واقع بینانه

negar91

New member
من صادقانه اعتراف میکنم که امروز هیچی نخوندم الان ساعت 11.30 شب هست و من همین الان از بیمارستان اومدم خونه مانور اضطراری داشتیم نذاشتن رودتر بیام کل روز اونجا بودم
هیچی نخوندمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ای خدا :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
بچه ها تا 15 شهریور خدا بزرگه شاید ادمین پشیمون شد 1 توپه بندازی هوا 100 چرخ میزنه تا به زمین برسه تا اون موقع هم شاید مدیر عزیز در تصمیمش تجدید نظر کرد فعلا فرصت رو غنمیت بشماریم و قدر تاپیکمونو بدونیم

melodi6908

New member
mamai86
mikham shoru konam ama asan nemidunam chi bekhunam
akhe man hanuz kheyli darsaro pass nakardam
faghat ye bioshimie
zaban ham faghat zaban omumi
va baraye zaban ham nemidunam chi bekhunam k bara arshad khub bashe
baziya bem goftan 504 bekhunam
ama man gijam:wacsmiley:

negar91

New member
mamai86
mikham shoru konam ama asan nemidunam chi bekhunam
akhe man hanuz kheyli darsaro pass nakardam
faghat ye bioshimie
zaban ham faghat zaban omumi
va baraye zaban ham nemidunam chi bekhunam k bara arshad khub bashe
baziya bem goftan 504 bekhunam
ama man gijam:wacsmiley:
دوستم این که گیج شدن نداره از همین حالازبان رو شروع کن اول همین 504 رو که داری بخون بعدش برو سراغ essentional words for tofel وبعدشم لزگی بهتره لزگی رو بزاری واسه همون سالی که کنکور داری فعلا همین 2 تای اول رو بخون
واسه بیوشیمی هم یه کتاب یا جزوه خوب پیدا کن و بخون نظر من جزوه دکتر جعفرنژاده از همون اولش شروع کن بخون و پشت سرش هم تست بزن
بقیه درساتو نمیدونم چی هستن تا کمکت کنم اما مهم اینه که بیکار نمونی بشین درس بخون هر دم دستت میاد بخون ضرر نمیکنی
راستی عزیزم فارسی تایپ کن چون پستای فینگیلیش پاک میشه

jeghele68

New member
سلام بچه ها
من عضو جدید این تایپیکم
خرداد رو خیلی خوب خوندم ولی از اول ماه رمضان روزی سه ساعت شده:65d6a5d6s:یکمم روحیه داغون دارم ولی برای ادامه تحصیل انگیزه دارم

خیلی اوضاع درسیم خرابه.هم میخوام علوم هم بهداشت شرکت کنم.فردا باید برم یسری جزوه و کتاب بگیرم.دیگه از جمعه میشه شروع کنم.کمکم میکنید دوستان؟:33:

HELP ME................:sadsmiley::sad:

آخرین ویرایش:

mamai86

New member
سلام بروبچ
من امروز ۲۵ ص بارداری خوندم
زبان نخوندم
اوضاع داره خوب میشه

negar91

New member
آفرین آذری خیلی خوبه :28:
آقا من هیچی نخوندم مهمون داریم همونی که عکسش تو پروفایلمه اومدن اصلا وقت نمیکنم بخونم خیلی شلوغیم

jeghele68 ما اینجا جمع شدیم که به هم کمک کنیم ان شالله بعد از ماه رمضان همه چی عالی میشه غصه نخور دوستم

سوشلنت

New member
سلام عزیزم من تازه عضو این سایت شدم نمی دونم باید کجاسوالمو مطرح کنم چه کار کنم

sevill

New member
dana منم زیست میخوانم ی کوچولو شروع کردم ولی مرتب مشکل پیش میاد و نمیشه
امیدوارم بعد ماه مبارک پرانرژی تر درس بخوانیم...
توکل به خدا

baboliau

New member
سلام سلام
دیروز فصل 2 ویلیامز 10 صفحه اول رو دوره کردم بعدش هم یکم دیگه از فصل 2 رو خوندم
3ساعت شد
امروز هم نخوندم
اینجوری کنکور که سهله.یه آزمون ساده هم قبول نمیشم:p7977cujr38iyymsu8:
باید برناممو سفت و سخت تر کنم:1dco2x0p1lilzhfpg1t
آذر جوون خیلی خوب خوندی.همینجور خوب پیش بری به زودی هیچکی بپات نمیرسه.رتبه 1 کنکو امسال مال خودته عزیزم:thanks:

mamai86

New member
دوباره سلام
من امروز ۱۳ ص بارداری خوندم
دارم برا مسافرت آماده میشم
شاید چند روز نباشم
عید همگی پیشاپیش مبارک
نگار-ویدا-سنیوریتا-محبوبه-و بقیه دوستان

obstetrician88

New member
سلام آذر خانوم
خوبي خانوم طلا........عيد تو هم پيشاپيش مبارك باشه
من ميخونم ويليامزو جلد 1....از 31 تير تا حالا فصول 1-2-6-7-8--9-10-11-15-16 رو خوندم.......و فصول 1--7-8-10-15-16 و كمي از 11 را نكته برداري كرده ام
الانم دارم فصل 5 را ميخوانم
اوضاع روحيم يكم بهم ريخته.....تو خونه رعايتم نميكنن....وگرنه تا حالا فصل 5 را تمام كرده بودم

نميدونم تا الانش چقدر مفيد خونده باشم..بحرحال مطالب كه روي هم جمع بشه اونم براي بار اول شايد همچين حسي نه به همه شايد به بعضي ها دست بده..كه متاسفانه من اين مشكلو خيلي به خودم دارم
آذر جان كتاب زبان هم به دستم نرسيد متاسفانه وگرنه همون طور كه بهت گفته بودم حداقل روزي يه ساعتمو ميذاشتم كلمه در ميآوردم..ديدي اينم نشد..................

برام دعا كنيد مثل همه شما موفق بشم..................

عيد شما هم پيشاپيش مبارك....

obstetrician88

New member
سلام آذر خانوم
خوبي خانوم طلا........عيد تو هم پيشاپيش مبارك باشه
من ميخونم ويليامزو جلد 1....از 31 تير تا حالا فصول 1-2-6-7-8--9-10-11-15-16 رو خوندم.......و فصول 1--7-8-10-15-16 و كمي از 11 را نكته برداري كرده ام
الانم دارم فصل 5 را ميخوانم
اوضاع روحيم يكم بهم ريخته.....تو خونه رعايتم نميكنن....وگرنه تا حالا فصل 5 را تمام كرده بودم

نميدونم تا الانش چقدر مفيد خونده باشم..بحرحال مطالب كه روي هم جمع بشه اونم براي بار اول شايد همچين حسي نه به همه شايد به بعضي ها دست بده..كه متاسفانه من اين مشكلو خيلي به خودم دارم
آذر جان كتاب زبان هم به دستم نرسيد متاسفانه وگرنه همون طور كه بهت گفته بودم حداقل روزي يه ساعتمو ميذاشتم كلمه در ميآوردم..ديدي اينم نشد..................

برام دعا كنيد مثل همه شما موفق بشم..................

عيد شما هم پيشاپيش مبارك....

senoritamaria

New member
دوباره سلاممن امروز ۱۳ ص بارداری خوندمدارم برا مسافرت آماده میشمشاید چند روز نباشمعید همگی پیشاپیش مبارکنگار-ویدا-سنیوریتا-محبوبه-و بقیه دوستان
عید تو هم مبارک باشه خانوم طلا. بهت خوش بگذره عزیزم. خیلی مراقب خودت باش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا