گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bacillus.bs

New member
سلام دوس جونا :thanks:
من با اینکه قید ارشدو زدم اما به اینجا سر میزنم و خوشحال میشم که دارین خوب پیش میرین امیدوارم موفق باشین و خبر قبولیتونو زود زود بشنوم
چرا قیدشو زدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:14:

sokout

New member
سلام دوس جونا :thanks:
من با اینکه قید ارشدو زدم اما به اینجا سر میزنم و خوشحال میشم که دارین خوب پیش میرین امیدوارم موفق باشین و خبر قبولیتونو زود زود بشنوم
نکار نه:smiliess (15)::13:
چرا؟ ما همه با هم شروع کردیم همه در یه سطحیم نکن این کارو
دیروز 8 ساعت خوندم
امروزم 9 ساعت:a2d3:

mamai86

New member
سلام.من امروز همش 2 ساعت خوندم. رفته بودم دنبال خرید کتاب و مهمونی.امروز به خودم تعطیلی داده بودم.چون هفته ی پر کاری داشتم.اما فردا جمعه باز شروع می کنم
نگار..چرا قید ارشدو زدی؟؟؟؟

karshenasgh

New member
سلام. من این هفته از یکشنبه تا پنج شنبه هر روز صبح ها از ساعت 9 تا موقع اذان ظهر و بعد از ظهرها از ساعت 4 تا 8 و شبها هم از ساعت 10 تا 12 درس خوندم. بیشتر هم بیوشیمی خوندم. اما سرعتم خیلی پایینه. خیلی هم عقبم، چون تازه بعد عید شروع کردم به خوندن برای ارشد پزشکی.
امروز هم صبح 2 ساعت درس خوندم اما بعد از ظهر هیچی نخوندم. باید از فردا سرعتم رو بیشتر کنم تا بتونم بیشتر بخونم.
خدایا خودت کمکم کن...!
:smilies-azardl (181

mamai86

New member
سلام. من این هفته از یکشنبه تا پنج شنبه هر روز صبح ها از ساعت 9 تا موقع اذان ظهر و بعد از ظهرها از ساعت 4 تا 8 و شبها هم از ساعت 10 تا 12 درس خوندم. بیشتر هم بیوشیمی خوندم. اما سرعتم خیلی پایینه. خیلی هم عقبم، چون تازه بعد عید شروع کردم به خوندن برای ارشد پزشکی.
امروز هم صبح 2 ساعت درس خوندم اما بعد از ظهر هیچی نخوندم. باید از فردا سرعتم رو بیشتر کنم تا بتونم بیشتر بخونم.
خدایا خودت کمکم کن...!
:smilies-azardl (181
منم مثل تو خیلی ی ی ی عقبم. سرعت خوندنم هم کنده.اما میخوام با زیاد کردن ساعت مطالعه م جبرانش کنم
خدا کمکمون می کنه.مطمئن!!!

bacillus.bs

New member
من توی ایمنی خیلی عقبم/شماها ایمنی را چه جوری می خونید و منبعتون چیه؟

mamai86

New member
من امروز 6 ساعت خوندم
2 ساعت هم زبان.زبان خیلی باحال بود.خیلی خوب خوندم درک مطلب کار کردم.فردا صبح باز میرم کتابخونه درس بخونم

leila00

New member
ﺍﻓﺮﻳﻦ ﺑﻪ ﻫﻤﺘﻮﻥ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻳﺪ ﺗﻼ ﺵ ﻣﻰﮐﻨﻴﺪ ....ﺑﭽﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﻣﻦ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﺷﻤﺎ ﻋﻘﺐ ﺗﺮ ﺑﺎﺷﻢ ﺯﻣﺎﻧﻢ ﻫﻢ ﻣﺤﺪﻭﺩﻩ ﻭﻟﻰﺗﻮﮐﻞ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭ ﺑﺎﺷﻪ...ﻣﻦ ﺩﻳﺮﻭﺯ ﻓﻘﻂ ﺣﺪﻭﺩ 2ﺳﺎﻋﺖ ﺗﻮﻧﺴﺘﻢ ﺑﺨﻮﻧﻢ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺗﺎ ﺍﻻ ﻥ 4ﺳﺎﻋﺖ ﻭﻟﻰ ﻫﻨﻮﺯ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻣﻰﺩﻡ ﻫﻤﮕﻰ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﻢ...

mamai86

New member
ﺍﻓﺮﻳﻦ ﺑﻪ ﻫﻤﺘﻮﻥ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻳﺪ ﺗﻼ ﺵ ﻣﻰﮐﻨﻴﺪ ....ﺑﭽﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﻣﻦ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﺷﻤﺎ ﻋﻘﺐ ﺗﺮ ﺑﺎﺷﻢ ﺯﻣﺎﻧﻢ ﻫﻢ ﻣﺤﺪﻭﺩﻩ ﻭﻟﻰﺗﻮﮐﻞ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭ ﺑﺎﺷﻪ...ﻣﻦ ﺩﻳﺮﻭﺯ ﻓﻘﻂ ﺣﺪﻭﺩ 2ﺳﺎﻋﺖ ﺗﻮﻧﺴﺘﻢ ﺑﺨﻮﻧﻢ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺗﺎ ﺍﻻ ﻥ 4ﺳﺎﻋﺖ ﻭﻟﻰ ﻫﻨﻮﺯ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻣﻰﺩﻡ ﻫﻤﮕﻰ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﻢ...

اینکه عالیه لیلا..ایشالله میرسی:4d564ad6:

maryamH

New member
درس

سلام بچه ها منم هستم فقط یه مشکلی هست اینکه تنبلی میکنم

tulipa2000

New member
سلام دوستان من عضو جدیدم امیدوارم همه شما قبول بشین من ایران نیستم و دو ساله که درسم تموم شده اینجا نتونستم ادامه بدم میخوام کنکور 93 امتحان بدم میشه از تجربیات خودتون برای برنامه ریزی به من هم بگین تا من هم از حالا شروع کنم من میکرو جاوتز و مورای با چند تا از منابع زبان رو دارم به من هم کمک کنید همه چیز یادم رفته

leila00

New member
مریم h...خوش آمدی دوست من ..ولی اینجا اومدی از تنبلی خبری نیست باید بخونید...:smilies-azardl (181

آخرین ویرایش:

leila00

New member
سلام دوستان من عضو جدیدم امیدوارم همه شما قبول بشین من ایران نیستم و دو ساله که درسم تموم شده اینجا نتونستم ادامه بدم میخوام کنکور 93 امتحان بدم میشه از تجربیات خودتون برای برنامه ریزی به من هم بگین تا من هم از حالا شروع کنم من میکرو جاوتز و مورای با چند تا از منابع زبان رو دارم به من هم کمک کنید همه چیز یادم رفته
...خوش آمدید ...امیدوارم که موفق باشید...

negar91

New member
سلام دوس جونا :ad54ad:
راستش روحیمو از دست داده بودم و میخواستم قید ارشدو برنم اما به لطف دوستای خوبم دوباره انگیزمو بدست آوردم امروز واسه شروع خوب بود ( بعد از یه دوره طولانی ناامیدی )
بیوشیمی متابولیسم کربوهیدراتو نصفه خوندم و تغذیه هم روماتیسم رو از روی 3 کتاب مختلف خوندم :smiliess (15): فیزو غدد رو شروع کردم و تا آخر هفته فقط میخوام غدد بخونم
ان شالله فردا بهترم میشه

tara8382

New member
سلام.من صمیمانه به همه شما خدا قوت میگم.این کار شما رو خیلی دوست دارم.امیدوارم که با انرژی زیاد درس بخونید و امتحان رو خیلی عالی بدید.موفق باشید.

katii

New member
سلام رفقا
خوبين؟ وااااي كه چقدر اميدواارم
همه مون موفق ميشيم با توكل بر خدا وتلاش خستگي ناپذييييير:smiliess (1):
دارم ميخونم. امروز تونستم از 8 صبح شروع كنم
متشكرم از راهنمايي دمستي كه گفت چطور دوره كنم

mamai86

New member
من امروز 9 ساعت خوندم
الان هم دندونم شروع کرده به اذیت کردن. خیلی درد دارم.زبانمو نخوندم هنوووز

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا