گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

taraneh s

New member
بچه ها دارم سعی میکنم تا اخر این هفته به گروه نگار وندا وفافا برسم ....خیلی این دوروزه با انرژی خوندم و تلاش کردم البته همشو مدیونه نگار جونمم:smilies-azardl (181:smilies-azardl (113

leila00

New member
سلام دوستان ...آفرین به همه بچه های درسخوان ..من این چند روز مریض بودم اصلا از خوندنم راضی نبودم ...از امروز شروع میکنم ...موفق باشید

naser_sensi

New member
بچه ها گزارشگر خوبی نیستم دست و پا شکسته دارم میخونم.
جمعه هفته بعد ارشد دارم.:whistle::33:

mosaferkocholo

New member
سلام بروبچ
فردا کارت ورود به جلسه آزمون وزارت علوم رو میدن :mad_majidonline:

fafajoon

New member
سلام بچه های علوم پزشکی من 2 روز غیبت داشتم آخه اینترنتم تقریباً قاطی کرده بود اما درسامو میخوندم
ندا جونم امروز برناممو کامل انجام دادم اما نرسیدم دوره کنم اخه تکالیف کلاس زبان رو انجام دادم اما الان خیلی خیلی از خودم راضیم انگار که رو ابرا باشم آخه خودت که میدونی درسیدن چقدر کیف داره؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!:thanks:

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ ..ﺩﻭﺳﺘﺎﻯ ﺧﻮﺑﻢ ..ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺧﻴﻠﻰ ﺧﻠﻮﺕ ﺷﺪﻩ ﻫﺎ .ﺁﻓﺮﻳﻦ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻯ ﮐﻪ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﻴﺰﻩ ﺩﺭﺱ ﻣﻰﺧﻮﻧﻦ ﻭ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﻣﻴﺪﻥ ...ﻣﻦ ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯ ﻫﺎ ﺧﻮﺏ ~ﻳﺶ ﻧﺮﻓﺘﻢ ...ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﻪ ﺳﺨﺘﻰ ﺑﻪ 4 ﺳﺎﻋﺖ ﺧﻮﻧﺪﻧﻢ ﺭﺍ ﺭﺳﻮﻧﺪﻡ ...ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﻓﺮﺩﺍﺑﺘﻮﻧﻢ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﺨﻮﻧﻢ ...ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻓﺮﺩﺍ ...ﮊﻧﺘﻴﮏ.....ﻳﮏ ﺩﺭﺱ ﺯﺑﺎﻥ ﻭ ﻣﺮﻭﺭ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﺯﺑﺎﻥ ....10 ﺻﻔﺤﻪ ﺑﻴﻮﺷﻴﻤﻰ ...ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ...

geli

New member
سلام. من پرستاری خوندم میخوام واسه ارشد تغذیه بخونم.میشه منو راهنمایی کنید.

mgholyan

New member
منم هستم.البته من وزارت علومی ام(آماره رشتم) ولی گفتین که اشکال نداره باهم بخونیم.منم هرجمعه میام.

رامین50

New member
دفترچه ارشد وزارت بهداشت روبگیر.منابع تغذیه روازش دربیار هموناروهم بخون

leila00

New member
ﻣﻨﻢ ﻫﺴﺘﻢ.ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﻋﻠﻮﻣﯽ ﺍﻡ(ﺁﻣﺎﺭﻩ ﺭﺷﺘﻢ) ﻭﻟﯽ ﮔﻔﺘﯿﻦ ﮐﻪ ﺍﺷﮑﺎﻝ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﻧﯿﻢ.ﻣﻨﻢ ﻫﺮﺟﻤﻌﻪ ﻣﯿﺎﻡ.ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ ....ﻭ ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﮔﺰﺍﺭﺷﻬﺎﻯ ﺧﻮﺏ ﺍﺯ ﺧﻮﻧﺪﻧﺘﻮﻥ ﺑﻨﻮﻳﺴﻴﺪ...[/ QUOTE]

25RR

New member
سلام بچه ها.من اصلا هم رشته ندارم .ولي الان 3 ماهه مي خونم.منم مث شما مي خوام هر هفته بيام بگم چقد خوندم. يكي منو دعوا كنه اگه كم خوندم :mad_majidonline:

leila00

New member
ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻴﭻ ﺍﻧﮕﻴﺰﻩ ﺍﻯ ﺑﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﻤﻰﺩﻩ......ﻗﺒﻼ ﭼﻘﺪﺭ ﺍﻳﻨﺠﺎﺍﻭﻣﺪﻥ ﻭﮔﺰﺍﺭﺵ ﺩﺍﺩﻥ ﻟﺬﺗﺒﺨﺶ ﺑﻮﺩ

Martian

New member
سلام دوستان عزیز من کاربر جدید هستم میشه در مورد رشته نانو تکنولوژی پزشکی راهنماییم کنید تو سایت هر چقد گشتم نظرات یا منابع توصیه شده نفرات اول این رشته رو پیدا نکردم یکیم در مورد بازار کاریه این رشته من هیچی نمیدونم خواهشا راهنمایی کنید ممنون.

zahrae

New member
سلام بچه ها تو رو خدا به من امیدواری بدید، من هنوز هی چی نشده با دیدن مطالب کتاب نا امید میشم،آخه رشته کارشناسیم یه چیز دییگه بوده،
دوستای خوبم کسایی که می خوان ارشد آموزش بهداشت امتحان بدن ، می تونن بگن بهتره رو چه کتابایی تمرکز کنیم ، آیا بسته های آموزشی مفید هستن؟؟؟؟؟؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t:shocked:

zahrae

New member
چرا هیشکی منو دوس نداره؟؟؟؟؟؟؟؟

کمک!!!کمک!!!کمک!!!:smiliess (2)::4d564ad6::smiliess (1):

negar91

New member
سلام دوست جونا ما برگشتیم ( من و لیلی :smiliess (3):) :ad54ad:
چرا با رفتن ما همتون رفتین
دوباره شروع میکنیم اما اینبار جدی تر و مصمم تر . بچه هایی که هنوز پایه ان بیان ابراز وجود کنن

بچه ایی که الان دانشجو حداقل روزی 5 ساعت و بقیه روزی 8 ساعت باید بدرسنا از خودمم شروع میکنم فردا فیزیولوژی گوارشو شروع میکنم و از تغذیه فصل هضم و جذب کرواس 2012:smiliess (2): رو میخونم و زبان هم به قوت خودش باقیه هروز جز برنامست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا