گردهمایی بچه های تغذیه بعد از کنکور ارشد 94(آزمون چطور بود؟)

pioneerman72

New member
میانگین زبان بیو و فیزیو 67% میزنم...اما خود فیزیو رو خیلی کمتر از 60 زدم...مهم میانگین هست یا لزوما تک تک درسا بالای 60 باشه؟
همین 93 یکی از دوستان زبان رو38زده بود ودرسای دیگه رو70زده بود و دانشگاه تهران قبول شد

pioneerman72

New member
اگه منظورتون علوم تغذیه هست. با تغذیه 56 باید بقیه رو 75 به بالا زده باشید حداقل. ولی برای علوم بهداشتی در تغذیه همون 60 کفایت می کنه. یکی از دوستان که یزد علوم بهداشتی می خوندند گفتن متوسط درسها 53 زدن و یزد قبول شدن!
یکی دیگه از دوستان سال93 با میانگین50روزانه کرمانشاه تغذیه قبول شد

amirblau

New member
اره تغذیه رو 72زده بود.شما هم اگه میانگین سه درصد دیگتون65باشه یکی از دانشگاههای تهران قبول میشید

میانگین 3 درس دیگم 67% هست ولی اگه تهران شدم شیرینی خوبی بهت میدم ها ها ...خودم فکنم ولی تبریز قبول شم مخصوصا اگه ضرفیتا امسال اگه حدود 70 نفر باشه دیگه تهران حتی تبریز هم سخت میشه قبول شد

pioneerman72

New member
میانگین 3 درس دیگم 67% هست ولی اگه تهران شدم شیرینی خوبی بهت میدم ها ها ...خودم فکنم ولی تبریز قبول شم مخصوصا اگه ضرفیتا امسال اگه حدود 70 نفر باشه دیگه تهران حتی تبریز هم سخت میشه قبول شد
ایشالا که قبول میشید.اگرم تهران قبول نشید.شهرای بهتری از تبریز مث شیراز و اصفهان قبول میشید

pioneerman72

New member
ظرفیت پارسال66نفر بود.34نفر هم بین الملل

بابک 1359

New member
خسته نباشید ... دلم تنگ شده واسه این اضطراب و استرس ... اوف چه کیفی میده !!! این روزا خیلی قشنگه دلم تنگ شده واسه پارسال . منم پارسال درگیر این رتبه و تخمین و اینا بودم . موفق باشید

mehrshad.namdar

New member
s3jq_1.jpg

mehdi.ff

New member
یکی نیست به ما کمک کنه..من تغذیه46 درصد. بیوشیمی 90. زبان 56. و فيزيو 46 زدم خواهشا کمک کنید

miad15

New member
سلام
تغذیه بین 40 تا 45
زبان 63
بیوشیمی 85
فیزیو 41
امکان قبولی هست؟

feri

New member
سلام درصدهای من :
تغذیه بین 40_45
بیوشیمی 64
زبان 58
فیزیو 46
من که امیدی ندارم !

amirblau

New member
سوال 60 کیلو با یک درجه تب من خنگ بازی دراوردم رژیم نرمال 2000 کیلو کالری حساب کردم و 13% 2000 رو حساب کردم...در حالیکه باید bee رو با فرمول وزن ضربدر 24 ضربدر 1(برای مرد) و وزن ضربدر 24 ضربدر 0.95(برای زن) حساب میکردیم...60*24*1=1440 کیلو کالری ...1 درجه تب 13% میبره بالا...13%*1440=187.2 که تقریبا میشه 190 گزینه ب

بالا