کیا بی وفاترند؟؟؟؟

پسرا یا دخترها بی وفاترند؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

sara77

New member
عه محسن جای شماره 1 و 2 رو برعکس نوشتیااااا:21:

محمداگه یه چن ماه دیگه اینجا باشی واغعا نگرانت میشم
لامصب دیگه کارت از تیکه هم گذشته
رفتی تو نخ سوتیا بدجوررررررررررررررر

- - - Updated - - -

چقد اعتراف سخته...خوب اولیش بخاطر کار و حقوق پرید
2 ب بعد بخاطر غرور و زیاده خواهیم

ینی بخاطر کارت بهش بی وفایی کردی؟؟//عجب ادمیه این

محسن ن ک

New member

ن ..اول دانشگاه باباش میگفت برو سر کار + حقوق ثابت...اما حالا رفتم :دی ..........
- - - Updated - - -

ینی بخاطر کارت بهش بی وفایی کردی؟؟//عجب ادمیه این[/QUOTE]

هانیه

Well-known member
در در عجبم از زنان که ازخدای به این بزرگی فقط یک شوهرمیخاهند واز شوهر به این درماندگی همه دنیا را............................................................................................................................................................شکسپیر.

qom

New member
خوب یه زمانی یه آقایی بی خودی یه خانومی رو دوس داره . نگا نمیکنه شاید اون خانوم بهش احساسی نداره . حالا هی گیر میده من تورو میخوام یالا . خوب نمیشه که . بعد دختره بی محلی که بکنه اسمش میشه بی وفا . بعد برو هی آهنگ های غمگین ناک گوش کن .
برعکس یه زمانی یه خانومی بدون اینکه دقت کنه این کم محلی های اون آقاهه واسه اینه که شاید خیلی دوسش نداره واسه خودش فکر های زیادی بکنه . خوب بعدش که آقاهه یک هو دیگه بزنه زیر همه چی اسمش میشه بی وفا .
ضمنا این رو هم بگم که مرد اگه بی وفا باشه مرد نیست .:dadad4:
حالا اگه خیلی از اون آقاها و اون خانوما مث انسان های با شخصیت با هم دوست باشن واسه هم معرفت هم دارن .
و اینکه اگه خانوم و آقایی به هم واقعا علاقه مند شدن و بهم میومدن واسه هم وفا هم دارن .
بعد اگه از این مورد آخر کسی بی وفایی نشون داد اون وقت باید چوب داغ کرد تو چشماش .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313

maxin

Well-known member
ea2c9839b7532d9e768d6f4d13539ba0-425
پرستارجان مشکلی پیش اومده؟؟میخای بهش ثابت کنی ک پسرا بی وفا ترن!!!:25r30wi:.
تازه بهش بگو مکسینمون گفته اینجور آدما نه شعور دارن نه معرفت چ دختر چ پسر.

sara77

New member
خوب یه زمانی یه آقایی بی خودی یه خانومی رو دوس داره . نگا نمیکنه شاید اون خانوم بهش احساسی نداره . حالا هی گیر میده من تورو میخوام یالا . خوب نمیشه که . بعد دختره بی محلی که بکنه اسمش میشه بی وفا . بعد برو هی آهنگ های غمگین ناک گوش کن .
برعکس یه زمانی یه خانومی بدون اینکه دقت کنه این کم محلی های اون آقاهه واسه اینه که شاید خیلی دوسش نداره واسه خودش فکر های زیادی بکنه . خوب بعدش که آقاهه یک هو دیگه بزنه زیر همه چی اسمش میشه بی وفا .
حالا اگه خیلی از اون آقاها و اون خانوما مث انسان های با شخصیت با هم دوست باشن واسه هم معرفت هم دارن .
و اینکه اگه خانوم و آقایی به هم واقعا علاقه مند شدن و بهم میومدن واسه هم وفا هم دارن .
بعد اگه از این مورد آخر کسی بی وفایی نشون داد اون وقت باید چوب داغ کرد تو چشماش .
خدایش همین یبارررره بات خعلی موافقم لااااااااایک

bioshimi@

Well-known member
گزینه .هر دو نداره؟...چون بسته به جنسیت نداره ...بسته به شعور و انسانیت داره

parastar tbz

New member
عالی بود ...........هزاران لایک

parand

Well-known member
با احترام به نظر دوستانی که میگن تا بی وفایی رو تجربه نکرده باشی نمی تونی نظر بدی.
اوناایی که تجربه کردن احتمالا نظرشون با سوگیری همراه هست!
پس ممکنه نظرشون اعتبار نداشته نباشه...
طبق تجربه ی کاریم در حال حاظر خیانت و بی وفایی خانوما نسبت به شوهرشون خیلی بیشتر از قبل شده...
ولی در رابطه با دوستی دختر و پسر فکر میکنم مساویه.
البته از یه نظر دیگه می تونیم بگیم بی وفایی تو دوستیه دختر و پسر معنی نداره.
تا ازدواجی شکل نگبره، تعهد معنی نداره...
دوستی دختر و پسر یه رابطه ی اشتباهه!

آخرین ویرایش:

soosy

New member
من هرموقع زود قضاوت کردم چوبشو خوردم...در هر موقعیتی که آدما همدیگرو متهم به بی وفایی میکنن قبلش اگه تونستن خودشونو بذارن جای طرف...شاید مهربونتر قضاوت کنیم

- - - Updated - - -

البته خداییش پسرا فک کنم رتبه اولن

ROJO

New member
با من ای دوست جفا کن، ز وفا نیز بگو
سخن تند روا دار، دعا نیز بگو

خواستم شرح کنم با تو دل خونین را
جگرم بر دهن آمد که مرا نیز بگو

مرهمی گر به لب تیغ بمالی بد نیست
بعدِ یک عمر «برو»، گاه «بیا» نیز بگو

ketabsabz

Well-known member
خوب بستگی داره

به اینکه این بی وفایی تو چه زمینه ای باشه : دوستی ، زندگی ، و... ، البته من از عنوان تاپیک فک میکنم اینجا بیشتر دوستی مد نظر باشه تا چیزای دیگه؟؟؟؟

به نظرم هر کدوم از ما با توجه به مواردی که اطرافمون میبینیم نظر میدیم و این رو تصمیمون اثر میگذاره من نمیتونم بگم کدوم چون واقعا چیزی که میدونم فقط حرفاییه که شنیدم و شنیدن کی بود مانند دیدن ،
اگه خیلی بخوایم اساسی و به دور از احساسات غیر منطقی نظر بدیم باید از اونایی که بی وفایی شده بهشون آمار بگیریم

qom

New member
با احترام به نظر دوستانی که میگن تا بی وفایی رو تجربه نکرده باشی نمی تونی نظر بدی.
اوناایی که تجربه کردن احتمالا نظرشون با سوگیری همراه هست!
پس ممکنه نظرشون اعتبار نداشته نباشه...
طبق تجربه ی کاریم در حال حاظر خیانت و بی وفایی خانوما نسبت به شوهرشون خیلی بیشتر از قبل شده...
ولی در رابطه با دوستی دختر و پسر فکر میکنم مساویه.
البته از یه نظر دیگه می تونیم بگیم بی وفایی تو دوستیه دختر و پسر معنی نداره.
تا ازدواجی شکل نگبره، تعهد معنی نداره...
دوستی دختر و پسر یه رابطه ی اشتباهه!
شما که روانشناسی چرا میگی دوستی دختر و پسر اشتباهه؟ اشتباهه ما تا زمانیه که این 2 جنس رو از هم جدا میکنیم و فک میکنیم که جنگه که هر کدوم باید سعی کنن پیروز این کارزار باشن
نمونه اش تو تاپیک هایی که تو این انجمن هست . همش داریم دعوا میکنیم که پسرا خوبن دخترا بد یا برعکس .
وقتی یه گروه دختر و پسر با هم باشن بیشتر خطر ناکه یا یه دختر و پسر؟ هرچی این فاصله ها رو بیشتر کنیم دختر و پسر میرن سمت دوستی تک پر . این میشه که از هم توقع میکنن. خوب اگه ارتباط طوری بود که مهمونی گردش و .. ذوب تو این رابطه ها میشد کمتر عاشق هم میشدیم تا توقع کنیم و از توش بی وفا رو شناسایی کنیم .
به جای اینکه بیایم جنس مخالفمون رو نهی کنیم از بدی های خودمون بگیم . بی وفایی های خانوم ها بیشتر شده اما هنوز به آقایون رسیده؟ یه زمانی همش فک میکردم چرا سرشت ما ادم ها بخصوص مرد ها اینطوره
و بد تر از این چطور بعضی خانوم ها این رو قبول میکنن که سرشت مرد طوریه که بی وفا باشه . بد تر از این وقتیه که پسرا بودن با هزاران دختر رو نشانه قدرت میدونن . اعتراف به هرزگی!
متاسفانه تر هم اینکه بین دخترا اگه کسی رو نداشته باشی اگه زرنگ نباشی اگه تیغ نزنی اگه ضایع نکنی اگه نتونی دروغ بگی اگه نتونی بپیچونی اگه ... امروزی نیستی.
اگه مردی نباشه زنی میتونه خیانت کنه؟ بی وفایی و خیانت طرفمون دست خودمونه . با هر دستی بدیم با همون دست هم پس میگیریم . بی وفایی و خیانت فقط به این عمل نیست . با فکرت هم میتونی خیانت کنی. اینجاست که دل آدم میلرزه
میترسی . خوب تا وقتی حس نکردیم این همونه که من میخوام و از طرف مقابل مطمئن نشدیم که دنیاش شدیم توقع نداشته باشیم .
با این جمله شما موافقم تا ازدواجی شکل نگیره تعهدی معنا نداره .
به نظرم بجای فاصله انداختن بین دختر و پسر باید نزدیکشون کرد بهم . یه دختر و پسر وقتی کنار هم هستن کمتر خطر دارند تا وقتی تو تصورشون همدیگه رو کنار هم نقاشی میکنن .
از خواهرا و برادرایی هم که اینجا از جنس مخالفشون بد میگن اما در واقعیت واسه هم له له میزنن خواهش میکنم با دست پس نزنید و با پا پیش نکشید . خوب مهربون باشیم با هم کسی نمیاد بگه آبروی هرچی پسر یا دختره بردی.

Hossein2468

New member
ناخوداگاه ياد اين جمله بامشاد افتادم
بی وفايی بي وفايی دل من از غصه داغون شده.....
در مورد سوال بايد بگم كه بيشتر بستگي به شخصيت ادما داره

parand

Well-known member
شما که روانشناسی چرا میگی دوستی دختر و پسر اشتباهه؟ اشتباهه ما تا زمانیه که این 2 جنس رو از هم جدا میکنیم و فک میکنیم که جنگه که هر کدوم باید سعی کنن پیروز این کارزار باشن
نمونه اش تو تاپیک هایی که تو این انجمن هست . همش داریم دعوا میکنیم که پسرا خوبن دخترا بد یا برعکس .
وقتی یه گروه دختر و پسر با هم باشن بیشتر خطر ناکه یا یه دختر و پسر؟ هرچی این فاصله ها رو بیشتر کنیم دختر و پسر میرن سمت دوستی تک پر . این میشه که از هم توقع میکنن. خوب اگه ارتباط طوری بود که مهمونی گردش و .. ذوب تو این رابطه ها میشد کمتر عاشق هم میشدیم تا توقع کنیم و از توش بی وفا رو شناسایی کنیم .
به جای اینکه بیایم جنس مخالفمون رو نهی کنیم از بدی های خودمون بگیم . بی وفایی های خانوم ها بیشتر شده اما هنوز به آقایون رسیده؟ یه زمانی همش فک میکردم چرا سرشت ما ادم ها بخصوص مرد ها اینطوره
و بد تر از این چطور بعضی خانوم ها این رو قبول میکنن که سرشت مرد طوریه که بی وفا باشه . بد تر از این وقتیه که پسرا بودن با هزاران دختر رو نشانه قدرت میدونن . اعتراف به هرزگی!
متاسفانه تر هم اینکه بین دخترا اگه کسی رو نداشته باشی اگه زرنگ نباشی اگه تیغ نزنی اگه ضایع نکنی اگه نتونی دروغ بگی اگه نتونی بپیچونی اگه ... امروزی نیستی.
اگه مردی نباشه زنی میتونه خیانت کنه؟ بی وفایی و خیانت طرفمون دست خودمونه . با هر دستی بدیم با همون دست هم پس میگیریم . بی وفایی و خیانت فقط به این عمل نیست . با فکرت هم میتونی خیانت کنی. اینجاست که دل آدم میلرزه
میترسی . خوب تا وقتی حس نکردیم این همونه که من میخوام و از طرف مقابل مطمئن نشدیم که دنیاش شدیم توقع نداشته باشیم .
با این جمله شما موافقم تا ازدواجی شکل نگیره تعهدی معنا نداره .
به نظرم بجای فاصله انداختن بین دختر و پسر باید نزدیکشون کرد بهم . یه دختر و پسر وقتی کنار هم هستن کمتر خطر دارند تا وقتی تو تصورشون همدیگه رو کنار هم نقاشی میکنن .
از خواهرا و برادرایی هم که اینجا از جنس مخالفشون بد میگن اما در واقعیت واسه هم له له میزنن خواهش میکنم با دست پس نزنید و با پا پیش نکشید . خوب مهربون باشیم با هم کسی نمیاد بگه آبروی هرچی پسر یا دختره بردی.

اقا یا خانوم qom سلام...
منظور من این نبود که دختر و پسر با هم ارتباط نداشته باشن.
نظری که دادم بیطرفانه بود! با اینکه خودم خانم هستم اشاره کردم خیانت خانوما بیشتراز قبل شده.
منظورم از دوستی بین دختر پسر رابطه هایی که بدون هیچ شناختی از هم و به قصد ازدواج شکل میگیره تا سالها تداوم پیدا میکنه که در خیلی از موارد به مقصد اصلی یعنی ازدواج ختم نمیشه.
در این شرایط دختر و پسر ضربه ی روحی سختی میخورن. و البته تبعاتش برای دختر خانومها بیشتر هست.
و اگر هم به ازدواج ختم بشه در خیلی از موارد به طلاق منجر میشه...
دختر و پسر می تونند در چهارچوب یک رابطه ی سالم با هم رابطه داشته باشن...

qom

New member
اقا یا خانوم qom سلام...
منظور من این نبود که دختر و پسر با هم ارتباط نداشته باشن.
نظری که دادم بیطرفانه بود! با اینکه خودم خانم هستم اشاره کردم خیانت خانوما بیشتراز قبل شده.
منظورم از دوستی بین دختر پسر رابطه هایی که بدون هیچ شناختی از هم و به قصد ازدواج شکل میگیره تا سالها تداوم پیدا میکنه که در خیلی از موارد به مقصد اصلی یعنی ازدواج ختم نمیشه.
در این شرایط دختر و پسر ضربه ی روحی سختی میخورن. و البته تبعاتش برای دختر خانومها بیشتر هست.
و اگر هم به ازدواج ختم بشه در خیلی از موارد به طلاق منجر میشه...
دختر و پسر می تونند در چهارچوب یک رابطه ی سالم با هم رابطه داشته باشن...
سلام و ممنون از اینکه با صبر پاسخ دادین و نخواستین موضع بگیرین . هدف من هم جبهه گیری نبود همینطور که متوجه شدین .
با برخی از صحبت ها موافق و برخی مخالف بودم و سعی کردم از کامنت شما استفاده کنم تا حرف خودم رو بزنم .
اینکه نگفتین همه موارد و گفتین خیلی از موارد من رو با خودتون موافق تر میکنین . به هر حال هنوز هم میگم ما تو روابط عادی دختر و پسرمون مشکل داریم هنوز . حالا روابط عاشقانه بین این دو جنس پیش کش.
شاید اگه روابط عادی رو بتونیم درست کنیم اون هم خود به خود درست بشه .

آخرین ویرایش:
بالا