کنکور چطور بود ( ویژه آزمون ورودي کلیه گرایش های زیست شناسی تحصيلات تکميلي سال ۱۳۹۴ )

roya.

New member
بهترين اموزشگاه براي كنكور ارشد لطفا معرفي كنيد؟؟؟؟؟؟؟

aghorbani2011

New member
سلام رویا خانم.به نظر بنده هیچ آموزشگاهی بهتر از اتاق خودتون و هیچ استادی بهتر از کتاب های مرجع نیست.شما اگر یکسال وقت دارید میتونید با یک برنامه منظم و هدفدار چندین کتاب مرجع رو بخونید چون خود این اموزشگاه ها یکبار میشینن از رو کتابای مرجع ی مینویسن و تا سالها اون رو به قیمت گزاف میفروشن فقط کتاب کتاب کتاب فقط چند ماه مونده به کنکور کتابای تست هم بگیرید که علاوه بر معلومات فن تست زنی هم بیاد دستتون.ولی توصیه اکید بنده اینه اگر طالب پیشرفت هستید خودتونو وابسته به این کلاسا نکنید. فقط خیلی با آرامش و اول هرجمله که میخونید ی چرا بذارید تا به کنه مطلب پی ببرید.موفق باشید

roya.

New member
سلام رویا خانم.به نظر بنده هیچ آموزشگاهی بهتر از اتاق خودتون و هیچ استادی بهتر از کتاب های مرجع نیست.شما اگر یکسال وقت دارید میتونید با یک برنامه منظم و هدفدار چندین کتاب مرجع رو بخونید چون خود این اموزشگاه ها یکبار میشینن از رو کتابای مرجع ی مینویسن و تا سالها اون رو به قیمت گزاف میفروشن فقط کتاب کتاب کتاب فقط چند ماه مونده به کنکور کتابای تست هم بگیرید که علاوه بر معلومات فن تست زنی هم بیاد دستتون.ولی توصیه اکید بنده اینه اگر طالب پیشرفت هستید خودتونو وابسته به این کلاسا نکنید. فقط خیلی با آرامش و اول هرجمله که میخونید ی چرا بذارید تا به کنه مطلب پی ببرید.موفق باشید

با توجه به اينكه من پايه قوي ندارم خودم بخونم به نظرتون موفق ميشم؟؟؟؟؟؟؟

roya.

New member
من وقتي رتبه هاي برتر و ميبينم همشون تو يه اموزشگاه بودن!!!!! البته من كسايي رو سراغ دارم كه بدون اموزشگاه هم رتبه تك رقمي آوردن خيلي دودل شدم

سلام.
من آمو زشگاه خل.. بودم.جز و ه هاشو هم خریدم.
به نظرم م و س . س.ه رفتن دردی رو دوا نمیکنه.
تنها و تنها عامل موفقیت شما پشتکار هست.
همیشه بخونید.تست بزنید.مرور کنیدو مرور کنید.فقط همین! البته به منابعی که دارین باید مطمئن باشید . باور کنید نه نیازی به آموزشگاه رفتن هست نه خصوصی.
دوستای من رتبه های تک رقمی کنکور بودن همین پارسال و دو سال پیش. نه آموزشگاه رفتن نه خوندن. فقط کتابای رفرنس و کتابای "برای کنکور " و کتاب تست خوندن.
مهمترین عامل قبولی شما فقط پشتکار هست.

roya.

New member
سلام.
من آمو زشگاه خل.. بودم.جز و ه هاشو هم خریدم.
به نظرم م و س . س.ه رفتن دردی رو دوا نمیکنه.
تنها و تنها عامل موفقیت شما پشتکار هست.
همیشه بخونید.تست بزنید.مرور کنیدو مرور کنید.فقط همین! البته به منابعی که دارین باید مطمئن باشید . باور کنید نه نیازی به آموزشگاه رفتن هست نه خصوصی.
دوستای من رتبه های تک رقمی کنکور بودن همین پارسال و دو سال پیش. نه آموزشگاه رفتن نه خوندن. فقط کتابای رفرنس و کتابای "برای کنکور " و کتاب تست خوندن.
مهمترین عامل قبولی شما فقط پشتکار هست.

مرسي دوست عزيز

زینبی

New member
سلام به نظر من هم همینطوره. اونهایی که مو سس ه میرن و رتبه های تک میارن به احتمال زیاد به خاطر این نیست که اونجا میرن. برای اینه که تلاششون خیلی زیاده و در نتیجه برای اونجا هم وقت میزارن چون خود مو سس ه رفتنم وقت خودشو می طلبه. به نظر منم اولین اصل تلاش خودتون با جمع اوری منابع مربوطه هست. بعدش اگه دوست داشتید یک جوی مثل اونجا برای تشویق درس خوندن داشته باشیدو با روحیتون سازگار بود میتونید اونجا هم برید. ولی از نظر قبولی فکر نکنم فرق داشته باشه.

آخرین ویرایش:

زینبی

New member
بچه ها یک سوال داشتم. به فرض مثلا اگه نتایج 3 شهریور بیا و یکی قبول بشه مراحل ثبت نام چطوریه؟ یکبار اینترنتی یکبار حضوری؟ و حدودا زمانشم اطلاع دارید که مثلا چند وقت بعد اعلام نتایج باید ثبت نام انجام بشه؟ مرسی از محبتتون:auizz3ffy9vla57584x

roya.

New member
بچه ها یک سوال داشتم. به فرض مثلا اگه نتایج 3 شهریور بیا و یکی قبول بشه مراحل ثبت نام چطوریه؟ یکبار اینترنتی یکبار حضوری؟ و حدودا زمانشم اطلاع دارید که مثلا چند وقت بعد اعلام نتایج باید ثبت نام انجام بشه؟ مرسی از محبتتون:auizz3ffy9vla57584x

ممنون شما چه رشته اي قبول ميشي؟ چقدر زمان گذاشتيد براي درس خوندنتون؟؟؟؟

payiz_zxc

New member

باید به سایت دانشگاه قبول شده مراجعه کنید.اونجا تاریخ ثبت نام اینترنتی و حضوری اعلام میکنن.

زینبی

New member
سلام دوست خوبم. خواهش می کنم. البته من این ها رو با توجه به تجربه بچه های دیگه که تک رقمی آورده بودن گفتم. میدونید کلا بعضیا مو سس ه رفتن بعضیا نرفتن. بعضیا رفرنس خوندن بعضیا ج ... ز ..... وه خوندن. به نظر من تنها وجه مشترک اینه که پشتکار داشتن و وقت گذاشتن واسه خوندن و دقیق خوندن. حالا یا ج ؟زوه خوب داشتن یا رفرنسارو خوب وقت گذاشتن و خوندن
من حدود رتبه هامو توی پستای قبل گذاشتم. من خیلی وقت برای خوندن نگذاشتم. از تیرماه شروع کردم ونم روزی میانگن چهار ساعت خوندم. متاسفانه دو ماه و نیم آخر اصلا به کتابهام سر نزدم. ولی از رتبه هام راضیم. ایشالا اگه امسال نشد سال بعد...
والا خودمم نمی دونم چط قبول میشم و کجا و اصلا قبول میشم یا ن. واسه همینم استرس دارم خوب:whistle:

aghorbani2011

New member
مال دانشگاه تهران از هفتم ثبت نامش شروع میشه.یعنی دانشگاه ما.بیوفیزیک تهران!!!!!:auizz3ffy9vla57584x

aghorbani2011

New member
آره گفتن هفته اول شهریور.من تقویم آموزشی شو دیدم.

- - - Updated - - -

2 روز مانده به اعلام نتایج!!!

zahra b

New member
اقای قربانی شما مطمین هستید سوم میزنن؟؟؟؟
اگه اشتباه نکنم پارسال 9 اعلام کردن..

بالا