کمک کن پیداش کنم

بهارک

New member
سلام دوستان چون میدونستم بیشتر اینجا میاید سوالم رو اینجا نوشتم:smiliess (3):
به نظر شما چرا زندگی عصر ما یه طوریه؟انگار یه چیزیش کمه....همه یه جورین...ادم فیلمهای قدیمی یا عکسهای قدیمی رو میبینه دوست داره برگرده عقب دیگه جلو نیاد!!!
انگار ادما همه مصنوعی شدن..انگار هیچکی خودش نیست!..ظواهر..روابط..باورها..چه اتفاقی داره میفته؟
شما دلیلش رو میدونید؟ما چی رو گم کردیم؟:5:

TUMS

Well-known member
سلام
آفرین علیرضا
واقعآ همینه:ad54ad:
همینه:ad54ad:
همینه:ad54ad:
ما خدا را گم کردیم و به هر سمت میریم ارضا نمیشیم

estel

New member
سلام دوستان چون میدونستم بیشتر اینجا میاید سوالم رو اینجا نوشتم:smiliess (3):
به نظر شما چرا زندگی عصر ما یه طوریه؟انگار یه چیزیش کمه....همه یه جورین...ادم فیلمهای قدیمی یا عکسهای قدیمی رو میبینه دوست داره برگرده عقب دیگه جلو نیاد!!!
انگار ادما همه مصنوعی شدن..انگار هیچکی خودش نیست!..ظواهر..روابط..باورها..چه اتفاقی داره میفته؟
شما دلیلش رو میدونید؟ما چی رو گم کردیم؟:5:
میدونی این قضیه به همه ادوار مربوط میشده که دوست داشتتن برن یه دوره دیگه زندگی کنن اگه فیلم نیمه شب در پاریس رو دیده باشی میبینی که یه یارویی هست خیلی عاشق قرن 18 فرانسه است و به طور اتفاقی میره اونجا و با یه زنی آشنا میشه که دوست داره به عقبتر برگرده اونم به طور اتفاقی میره توی همون دوره ای که دوست داشته و اونجا یکی رو میبینه که اونم دوست داشت بره به زمان عقبتر

sepidh gh

New member
میدونی این قضیه به همه ادوار مربوط میشده که دوست داشتتن برن یه دوره دیگه زندگی کنن اگه فیلم نیمه شب در پاریس رو دیده باشی میبینی که یه یارویی هست خیلی عاشق قرن 18 فرانسه است و به طور اتفاقی میره اونجا و با یه زنی آشنا میشه که دوست داره به عقبتر برگرده اونم به طور اتفاقی میره توی همون دوره ای که دوست داشته و اونجا یکی رو میبینه که اونم دوست داشت بره به زمان عقبتر

جالب بود .. حالا بقیه فیلم چی میشه!!!

8521413

New member

سلام... مرسی!!!
من هم تا بحث رو خوندم میخاستم همین فیلم رو معرفی کنم!!!
فیلم زیبای وودی آلن...
البته من هم تا قبل از اینکه اون فیلم رو ببینم... فکر می کردم زندگی در گذشته بهتر بوده و دوست داشتم برگردم گذشته... بعد از دیدن فیلم به اشتباه بودن تفکرم پی بردم!!!

saeedms

New member
ما همه یک گمشده داریم. ولی اگر بگم اون گم شده چی است شاید باورت نشه! شاید بهم بخندین و بگین ....

ولی می گم ما همه یک گمشده مشترک داریم و اون گمشده خودمون هستیم.

خیلی از ما آدما خودمون رو گم کردیم.فراموش کردیم کی هستیم.

بهارک

New member
ممنون estelجان وهمچنین از بقیه دوستان بخاطر نظراتتون متشکرم.ولی این حس نوستالجیک (دلتنگی برای گذشته)!نیست.من دنبال یه چیز عمیق ترم.میدونم همه ی ما خدا رو قبول داریم ولی باور نداریم...ما حتی یادمون رفته چرا به دنیا اومدیم...!!!!

firtina

New member
بنظر من محبت ها خيلي كم شده.آدما انگار همو دوس ندارن.

Taraa

Well-known member
دست نیافتنی ها همیشه برای انسان جالبه

البته با نظر اونایی که گفتن خدا و خودمون رو گم کردیم هم موافقم

بالا