کلوپ بچه های میکروب شناسی

abtin13

New member
کسایی که امسال ارشد دادن و به کاهش ظرفیت اعتراض دارن و همین طور کسانی که قراره سال بعد ارشد بدن(سال بعد مطمئن باش نصف ظرفیت امسال رو هم نمی گیرنhttp://olumpezeshki.ir/thread13932-32.html#post518558
دارن برنامه ریزی می کنن تا برن تجمع.هرکسی که حتما میتونه بره، اونجا اعلام وجود کنه
مُتُشکّرم

آخرین ویرایش:

Bacteria

New member
سلام به بروبچ گل میکروب . . خوبید همتون ؟ چند روز نبودم آخه درگیر عروسی ها بودم!

ولی باز لغتای 504 رو دارم تموم میکنم ! شیلا و سارا که هم اکنون تافل میخونین یا

بچه هایی که قبلا خوندن تافل فقط اون 15 لغت هردرس رو حفظ کنیم کافیه یا لغتای جملات و متنا

هم لازمه و اونا رو هم بریزیم تو لایتنر؟

یه چیز دیگه بچه ها کسی سوالای یه سال زبان رو با پاسخنامه تشریحی نداره؟ ببینیم چی به چیه

Bacteria

New member
راستی بچه ها اگه ایشالا میکروب قبول شیم و ارشدش رو هم تموم کردیم ، طرح باید بگذرونیم یا از این حرفا نیس ؟ :21:

abtin13

New member
به نظر من سوالای زبان نسبت به سال های قبل راحت تر بود.مخصوصا قسمت لغات.
سوالات سال های قبل رو حتما بخونین.من سوالات 5 سال رو خوندم و لغت هایی که بلد نبودم رو درآوردم.لغت های تکراری زیاد بودن.امسال هم با اینکه منبع عوض شده بود ولی 20-30% لغات تکراری بودن. برای کسی که پایه زبان متوسطی داره 504 و تافل و سوالات سالهای قبل کافیه

vahid28

New member
میدونستید با دکتری میکروب حتی میشه پژوهشکده تحقیقاتی زد؟

eliot -esf

New member
سلام به همه دوستان باکتری شناس!!
اقا یه سوال چه شکلی میشه یه باکتری همزیست یه موجود استخراج کرد ؟!

sepidh gh

New member
سلام به همه دوستان باکتری شناس!!
اقا یه سوال چه شکلی میشه یه باکتری همزیست یه موجود استخراج کرد ؟!

اینو بهتره از مقالات کمک بگیری ...بچه های ترم قبل ، میکروب هم زیست با ماهی و سوسک و جلبک !!! رو جدا کردن و نتایج خیلی جالبی گرفتن ....البت در زمینه پزشکی نبود کارشون و کاملا محیطی بود !!!

eliot -esf

New member
اینو بهتره از مقالات کمک بگیری ...بچه های ترم قبل ، میکروب هم زیست با ماهی و سوسک و جلبک !!! رو جدا کردن و نتایج خیلی جالبی گرفتن ....البت در زمینه پزشکی نبود کارشون و کاملا محیطی بود !!!

کدوم بچه ها دقیقا؟!؟
بچه ها باشگاه خودمون بودن ؟!

مقاله ای در این ارتباط دارید من بخونم !
اگه ندارید باید چی سرچ کنم تا پیدا کنم ؟!
هر چی خودم میزنم مقاله ای دقیقا تو این زمینه باشه نمیاره !!

maryam.iran1000

New member
سلام و خسته نباشید
بچه ها من اینجا تازه واردم متاسفانه اطلاع زیادی در مورد ارشد میکروب پزشکی ندارم
سوالی که میخوام بپرسم اینکه تو کنکور ارشد میکروب از انگل فقط قسمت تک یاخته فقط سوال میاد؟یعنی قسمت کرم و بندپا و ... نیست؟

@@fateme@@

New member
سلام

من تازه شروع کردم دارم میخونم!!!!

نمیدونم امیدی هست آیاااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه میدونستم کدوم مباحث مهم هستن خیلی خوب میشد!!!!

بالا