کلوپ بچه های میکروبیولوژی و باکتری شناسی

xavi

New member
نظر به اینکه باسیلوس جان از ما ناراحتن و میگن ما بچه های میکروب بی حالیم:tonguesmiley:لطف کنید و دوستان بیان بگن که واسه هر درسی دارن از چه منابعی استفاده میکنن اول هم باسیلوس بگه:thumbsupsmileyanim:

bacillus.bs

New member
باشه میگم ولی یکی من یکی شماها/اول از باکتری شناسی شروع میکنیم/من جاوتز و دکتر بهادر می خونم/حالا شماها چی می خونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smilies:

xavi

New member
باسیلوس جان زیر لفظی میخوای؟

خب منم جاوتز و اموزگار میخونم

باسیلوس ممنون:thanks:

bacillus.bs

New member
بقیه هم که خوابند تست چی میزنی؟من ای کیو بی/ویروسم جاوتز می خونم/راستی برای وزارت علوم ازمون میدی؟

zhm

New member
bihal ke nistim khabam nistim bacheha
manam iqb mizanam
vali too zamanbandi kheili moshkel daram kheeeeeeeeeeeeiiiiiiiiili
:21:

bacillus.bs

New member
من فکر میکنم ای کیو بی برای وزارت بهداشت مفیدتره تا وزارت علوم

xavi

New member
دوستان من کلا از همه عقبم واسه همین نظر نمیدما ماشاله دوستان همه خوب خوندن امیدوارم موفق بشین
واسه باکتری من فعلا 3m دارم ای کیو بی گیرم نیومد کاش این کتابای ای کیو بی پاسخ تشریحی هم داشت

دوستان اگه جزوه ی خاصی هم استفاده میکنین بگین

WBC

New member
من با دوستم یه جزوه باکتری از سنا خریدیم من نخوندم ولی دوستم که باکتری قبول شد خیلی راضی بود. آزمونها رو هم قبلا یه جایی تو این فروم نوشتم فقط سنا شرکت کنید بقیه موسسات مفت نمی ارزه

xavi

New member
wbc عزیز ممنون
هزینه جزوه چقدر شد؟
اخه ماکه تهران نیستیم که سنا شرکت کنیم
در ضمن دوستتون دیگه چه کتابایی خوند واسه بقیه درسها که قبول شد؟
ممنون

xavi

New member
دوستان چرا به اینجا سر نمیزنین

میدونم که به احتمال زیاد همتون فصل متابولیسم میکروارگانسمها رو از کتاب جاوتز یا سایر کتابهای باکتری شناسی خوندین
اما من تازه میخوام این فصلو بخونم راستش دو سه صفحه خوندم و اصلا یاد نمیگیرم حتی نمیدونم چیارو باید به خاطر بسپارم
میشه کمکم کنین؟
ممنون

sa@@ra

New member
khavi jan fekr konam bayad hmaro be khater bespari unam vase to ke mikhhay microb bdei
pishnahad mikonam az zinsser ya ketab amuzegar in bakhsho bekhuni
kolan vase ghesamte paye microb ketabe amuzegar behetare:bunnyearsmiley:

bacillus.bs

New member
منم این فصل نخوندم/از باکتری ها شروع کردم/تموم بشه این فصل می خونم

xavi

New member
سارا جان خیلی ممنونم
کتاب اموزگار رو دارم اما فک کنم یه قسمتهایی از این فصل رو فاکتور گرفته و نگفته نمیدونم شایدم دقیق نگاه نکردم
دیگه اینکه پس باید همه ی جزییاتشو حفظ باشم؟اوکی خیلی ممنونم ازت ساراخانم

باسیلوس جان از شما هم ممنونم که سر زدی ایشالا موفق باشی

bacillus.bs

New member
وااااای تو تا حالا کجا بودی مجتبی/زودتر عضو می شدی/مجتبی تمام منابعی که استفاده کردی را بگو/بعدشم روش درس خوندن و تفریحتو بگو و این که چند ماه خوندی/کلاس رفتی یا نه؟ازمون؟کلا همه را توضیح بده

بالا