کسیو میشناسید که تو تکمیل ظرفیت وزارت بهداشت سال های قبل قبول شده باشه؟

foroozan

New member
سلام دوستان ایشالا همتون تو تکمیل ظرفیت قبول شین.
کسی جزوه عالی واسه بیوشیمی بالینی سراغ نداره که تو کنکور واقعا جواب بده؟

آمنه

New member
سلام دوستان. ب نظر من هر کسی که قبول شده مثل ماها کلی زحمت کشیده و درس خونده (البته بجز سهمیه دارها)پس مطمئنا میره و ثبت نام میکنه (در واقع از شب قبل از ثبت نام پشت در دانشگاه میخوابند!!!)مگه اینکه اتفاق خاصی بیفته که احتمالش 1در 10000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من که دیگه نمیخواد امید واهی ب خودم بدم وبعدشم دوباره کلی افسرده بشم:wacsmiley:
اما برای میلاد امام رضا راهی مشهد هستم برای تمام بچه هایی که هنوز امید دارن و حقشون ضایع شده حسابی دعا میکنم:ad54ad::ad54ad:

mina6228

New member
سلام.............واسه منم دعا کنین...
حالا کسایی که قبول میشن اصلا کی میرن ثبت نام؟:idea_majidonline:

:sadsmiley:منم دعا میکنم هر کی زحمت کشیده قبول بشه وایندفعه به حقش برسه

نفس

New member
من میدونم که شانس ندارمو باید خربزنم دوباره:sadsmiley:

sanazmohandes

New member
سلام دوستان ایشالا همتون تو تکمیل ظرفیت قبول شین.
کسی جزوه عالی واسه بیوشیمی بالینی سراغ نداره که تو کنکور واقعا جواب بده؟
نه ولی کتاب ضروریات بیوشیمی دکتر رضا محمدی خیلی خوبه تستم داره

laeya

New member
امیدوارم هممون روز 8 مهر خبر خوبی بشنویم و دوباره مجبور نشیم تو کنکور 92 شرکت کنیم.

sanazmohandes

New member
خدا کنه من که خیلی حالم گرفتس واقعا به این قبولی نیاز دارم تا حالا 10 تا جا رزومه بردم ولی حتی حاضر نشدن رزوممو بخونن در حالی که من رزومه خوبی دارم دوره های زیادی گذروندم معدلمم 16 هس یه چند روز دیگه بگذره راهی تیمارستان میشم خیلی فشار روحی روم زیاده نمیتونم بشینم سال دیگه بخونم روحیشو ندارم اصلا من شانس ندارم خنگترین بچه کلاسمون رفته سر کار هرکی داره یه کاری میکنه یکی ازاد قبول شده یکی سراسری یکیم داره طرحشو میره ولی من هیچکاری هنوز نکردم:smiliess (2):

laeya

New member
خدا کنه من که خیلی حالم گرفتس واقعا به این قبولی نیاز دارم تا حالا 10 تا جا رزومه بردم ولی حتی حاضر نشدن رزوممو بخونن در حالی که من رزومه خوبی دارم دوره های زیادی گذروندم معدلمم 16 هس یه چند روز دیگه بگذره راهی تیمارستان میشم خیلی فشار روحی روم زیاده نمیتونم بشینم سال دیگه بخونم روحیشو ندارم اصلا من شانس ندارم خنگترین بچه کلاسمون رفته سر کار هرکی داره یه کاری میکنه یکی ازاد قبول شده یکی سراسری یکیم داره طرحشو میره ولی من هیچکاری هنوز نکردم
:smiliess (2):
عزیزم من هم مثل توام. اگه تو تکمیل ظرفیت قبول نشم دیگه دیوونه میشم.

tadaie_66

New member
خدایا این همه امیدوارو ناامید نکن:sadsmiley:
منم داغونم :smiliess (2):.
هممون باهم همدردیم یکی بیشتر یکی کمتر
چکار میشه کرد.
خودمونیم مگه میشه کسی قبول بشه بعد نره:rolleyessmileyanim:
کاش حداقل بین الملل تکمیل ظرفیت داشته باشه

katii

New member
سلام بچه ها
ميدونم كه حال روحي خوبي ندارين...ولي نااميد نباشين
خود من بعد ارشد علومم فك ميكردم كه گند زدم... در نتيجه نشستم و كلي خر زدم و 2ماه و نيم بكوب واسه بهداشت خوندم كه قبول شم..اونم رشته اي كه چيزي ازش نميدونستم يني درس اصليش كه قارچ با ضريب 5 بود رو فقط در حد 2واحد پاس كرده بودم...
بعد كنكور بهداشت بازم فك كردم كه گند زدم اما وقتي درصدامو حساب كردم اميدوار شدم
وقتي هم كه جوابا اومد ديدم هم بهداشت قبوليدم و هم علوم و چون رشته علومم بهتره اونو ثبت نام كردم يني الان جام رو صندلي بهداشت خاليه و يكي ميتونه بره روش بشينه
ايشالا شما هم به اونچه كه حقتونه و به صلاحتونه ميرسين
نااميد نباشين...خودتونو بسپرين دست خدا...ايشالا درهاي سعادت به روتون باز ميشه

ariya21

New member
منتظر بمونین دوستان امیدتونو از دست ندین 4 روز دیگه تکلیفتون معلوم میشه

sefidrooze

New member
خدایا این همه امیدوارو ناامید نکن:sadsmiley:
منم داغونم :smiliess (2):.
هممون باهم همدردیم یکی بیشتر یکی کمتر
چکار میشه کرد.
خودمونیم مگه میشه کسی قبول بشه بعد نره:rolleyessmileyanim:
کاش حداقل بین الملل تکمیل ظرفیت داشته باشه
خدای تداعی و ساناز خانم ناز بزررررررررگه.خیلی.براش کاری نداره

sefidrooze

New member
خدا کنه من که خیلی حالم گرفتس واقعا به این قبولی نیاز دارم تا حالا 10 تا جا رزومه بردم ولی حتی حاضر نشدن رزوممو بخونن در حالی که من رزومه خوبی دارم دوره های زیادی گذروندم معدلمم 16 هس یه چند روز دیگه بگذره راهی تیمارستان میشم خیلی فشار روحی روم زیاده نمیتونم بشینم سال دیگه بخونم روحیشو ندارم اصلا من شانس ندارم خنگترین بچه کلاسمون رفته سر کار هرکی داره یه کاری میکنه یکی ازاد قبول شده یکی سراسری یکیم داره طرحشو میره ولی من هیچکاری هنوز نکردم:smiliess (2):
منم مثل تو.امید داشته باش

tadaie_66

New member
خدای تداعی و ساناز خانم ناز بزررررررررگه.خیلی.براش کاری نداره
سفیدروز جان مرسی از همدردیت.آره خدا خیلی بزرگه.خیلی درحقم لطف کرده.پارسال با کمکش استخدامی فبول شدم.امیدوارم این دفعه هم اگه خیره در حقم لطف کنه.ماکه جز خداکسیو نداریم

بالا