کسایی که امسال ارشد هماتو قبول شدین

khodam

New member
سلام ب چه ها برا هماتو دیوید سون گل افشان و هاف براند رو بخونید برای زیست کتاب زیست شناسی سلولی ـمولکولی مجید مهدوی و برای بیوشیمی کتاب دکتر جعفرنژاد زبان هم لزگی.بچ ه هاییی که هما توی انتال خون قبول شدید تو روخدا بیایید جمع بشیم یه فکری برای خوابگاه بکنیم

mehdighazanfari

New member
salam hematologist.baradare man ghabool shodeazash porsidam inara khonde:

هماتو:دیویدسون و بانکخون گل افشان و پرسش پاسخ گل افشان و مطالبی از سالی رادمن و تستهای iqb
بیو:نجات شکوهی و تستهای iqb
زیست:مریم خالصی
زبان:تافل و 504
ایمنی:چهار استاد و غالب فصلهای عباس و تستهای iqb

Hematologist

New member

هماتو:دیویدسون و بانکخون گل افشان و پرسش پاسخ گل افشان و مطالبی از سالی رادمن و تستهای iqb

سلام دوست عزیز ممنون از برادرتون هم تشکر کنید کجا قبول شده؟اخه دیدم خیلی نگران قبولیش بودین
من قبلا عضو انجمن نبودم اما مطالبو میخوندم

jonothan

New member

baradareton koja ghabol shode?

jo-boy

New member

سلام
چه عجب مهدی جان بالاخره اومدی
خداروشکر داداشت قبول شد بهش تبریک بگو
من انتقال خون قبول شدم

mehdighazanfari

New member
سلام دوست عزیز ممنون از برادرتون هم تشکر کنید کجا قبول شده؟اخه دیدم خیلی نگران قبولیش بودین
من قبلا عضو انجمن نبودم اما مطالبو میخوندم

انتخاب اولش اهواز بود و خوشبختانه قبول شد.اره درست میگید خیلی نگرانش بودم فقط و فقط به این خاطر که علی رغم توان علمی بالاش امتحانش خوب نبود.

Hematologist

New member
من هماتو کتاب(هنری -هافبراند-بانک خون گل افشان) و جزوه و تقریبا هرچی دم دستم بود خوندم ولی شما سعی کنین ترتیب مطالب از دستتون خارج نشه وسعی کنین نت بردارین از نکات مهم همشون.
جزوه بشاش خوبه.هنری ترجمه دکتر بشاشو می گن خوبه ولی من نخوندم خودم تا حالا!
واسه ایمنی هم جزوه بشاش فک کنم کافیه چون مختصرتر و نکته وارتره.
بیوشیمی هم به نظرم کتاب نجات شکوهی رو بخونین تا 90% حله(اما با دقت و همراه تست)تست های کتابخونه فرهنگ خیلی خوبن.
زیست مریم خالصی و رضا یوسفی یه کتاب دارن خوب وخلاصس.
سعی کنین زودتر شروع کنین تا آخرا وقت کم نیارین!!!
g00d luck

سلام sangre میشه لطفا درصداتو بگی؟

delnavaz

New member
سلام سلام

اول از همه تبریک میگم به همه دوستانی که قبول شدن مخصوصا هماتوها... منم بالاخره تصمیم رو گرفتمم :4d564ad6:

و دارم شروع میکنم به خوندن ... البته اول میخوام این وزارت علوم مجموعه زیست شناسی شو بخونم که حتما حتما قبول شم،بعدش درسای هماتو و ایمنی رو بخونم که به کنکور وزارت بهداشت هم برسم

خیلی خوشحالم که در جمع ه شما دوستان عزیز هستم:thanks:

sangre

New member
سلام sangre میشه لطفا درصداتو بگی؟

hemeto:67
bio:77
biology:44
immono:81
zaban:54
البته فک کنم درصدای بیو وزبانم یه کوچوکو بالاتر باشن.چون دو سه تا از سوالایی که درست زده بودم (و شک داشتم آخرسر پاک کردم یا نه) رو نزده حساب کردم.
کارنامه بیاد دقیق می گم درصدامو!!!
good luck

Hematologist

New member
hemeto:67
bio:77
biology:44
immono:81
zaban:54
البته فک کنم درصدای بیو وزبانم یه کوچوکو بالاتر باشن.چون دو سه تا از سوالایی که درست زده بودم (و شک داشتم آخرسر پاک کردم یا نه) رو نزده حساب کردم.
کارنامه بیاد دقیق می گم درصدامو!!!
good luck[/Q

مرسییییییییییییییییییی:ad54ad:
به نظر شما من بیو کتاب نجات شکوهی و برای کنکور رو بخونم میتونم 80 به بالا بزنم؟؟؟

Hematologist

New member
سلام سلام

اول از همه تبریک میگم به همه دوستانی که قبول شدن مخصوصا هماتوها... منم بالاخره تصمیم رو گرفتمم :4d564ad6:

و دارم شروع میکنم به خوندن ... البته اول میخوام این وزارت علوم مجموعه زیست شناسی شو بخونم که حتما حتما قبول شم،بعدش درسای هماتو و ایمنی رو بخونم که به کنکور وزارت بهداشت هم برسم

خیلی خوشحالم که در جمع ه شما دوستان عزیز هستم:thanks:

خوش اومدی Delnavaz :(40):

a.m.filabi

New member
سلام .من بیوتک انتقال خون قبول شدم.برای خوابگاه لطفا بهم ایمیل بدید.منم مثل شما نمیدونم چکار کنم.a.m.filabi@gmail.com ممنون

سلام ب چه ها برا هماتو دیوید سون گل افشان و هاف براند رو بخونید برای زیست کتاب زیست شناسی سلولی ـمولکولی مجید مهدوی و برای بیوشیمی جزوه ی دکتر جعفرنژاد زبان هم لزگی.بچ ه هاییی که هما توی انتال خون قبول شدید تو روخدا بیایید جمع بشیم یه فکری برای خوابگاه بکنیم

Hematologist

New member
مرسی مرسی .. خب کِی برنامه میریزین؟ مثه بقیه تالارها

من زیست سلولی مجد با ژنتیک اساد و تست سهرابی شروع کردم[/

مراجعه کنین به قسمت مطالعه گروهی برای کارشناسی ارشد خون شناسی و بانک خون
البته هنوز خیلی استقبال گرمی نشده

delnavaz

New member
راستی حواسم نبود اون ژنتیک برا وزارت علوم بود:whistle:

اتفاقا اونجارو دیدم اما برا 91 هستش .. برا 92 هنوز تاپیکی زده نشده:smiliess (11):

بالا