کتاب لغات تافل رو با هم تموم کنیم

طی یک هفته چند درس تافل بخونیم؟

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

Proteus

New member
بچه ها منم خيلي دوست دارم با شما بخونم ولي الان دارم 504 ميخونم . به نظرتون وقت ميشه تافل رو هم در كنارش خوند ؟ :dadad4:
راستي 6 فصل اول كتاب كه توضيحاته رو نميخونين ؟

kiana

New member
بچه ها یه کتاب معرفی کنید برا کسی که زبانش خوب نیست
دوستمه کمک خواسته من جز تافل و 504 و 1100 کتابی نمیشناسم
سطح زبانش بایینه اذیت میشه
کمک کنید ممنون میشم

سلام مریم جان اگه زبانش خیلی ضعیفه به نظرم بهتره بره سراغ لغات کتابهای دبیرستان و پیش دانشگاهی. تو بازار یه سری کتابایی هست که همه لغات رو یه جا جمع بندی کرده از اوانا شروع کنه بعد این کتابارو بخونه البته کتاب متفرقه لغات زیاد هست ولی اگه برا کنکور می خواد این بهتره :riz481:

rotbeyek92

New member
بچه ها اگه برای ارشد میخواین بخونید لزگی خیلی بهتره، اگه خوب بخونیدش دیگه نیاز به هیچ کتابی نیست..

bioshimi93

New member
بچه ها اگه برای ارشد میخواین بخونید لزگی خیلی بهتره، اگه خوب بخونیدش دیگه نیاز به هیچ کتابی نیست..

لزگی هم میخونیم اما اول بهتره تافلو بخونیم من که زبان قوی نیست نمیتونم مستقیم برم سر لزگی!

با سلام به همه دوستان
منم باهستم
فقط من فعلا دارم 504 میخونم نمیدونم میتونم کنارش تافل بخونم یانه
واسه تافل من فلش کارت میخام بخونم کتابشو ندارم
ففقط لغت میخونین؟

بچه ها من یه نظر دارم نظر شما روهم میخوام بدونم
بجای این همه لغتو کتاب بشینیم دقیقا کتابایی که وزارت بهداشت معرفی کرده از اونا شروع کنیم مثلا از موزاییک - لغاتشو در بیاریم با لایتنر بخونیم ضمن اینکه متن هم میخونیم ولغاتو در متن یاد میگیریم

kiana

New member
با سلام به همه دوستان
منم باهستم
فقط من فعلا دارم 504 میخونم نمیدونم میتونم کنارش تافل بخونم یانه
واسه تافل من فلش کارت میخام بخونم کتابشو ندارم
ففقط لغت میخونین؟
دوست عزیز من فلش کارت هاشو ندیدم اما اگه لغات کل کتاب هست خوبه چون ما هم لغات می خونیم قراره درس به درس پیش بریم البته خود کتاب متن داره فک می کنم کامل تر از فلش کارت باشه

kiana

New member
بچه ها من یه نظر دارم نظر شما روهم میخوام بدونم
بجای این همه لغتو کتاب بشینیم دقیقا کتابایی که وزارت بهداشت معرفی کرده از اونا شروع کنیم مثلا از موزاییک - لغاتشو در بیاریم با لایتنر بخونیم ضمن اینکه متن هم میخونیم ولغاتو در متن یاد میگیریم

اون کتابا هم کتابای خوبی هستن اما طبق نظر بچه هایی که کنکور دادن و رتبه خوبی هم داشتن نیاز به خوندن اون همه کتاب نیست. اکثرا در مورد لغات تافل و کتاب لزگی اتفاق نظر دارن منم فک می کنم همین دو تا کتاب کافیه البته بعضی بچه ها 504 خوندن اما فک می کنم تافل بهتر و کامل تره :thumbsupsmileyanim:

kiana

New member
بچه ها منم خيلي دوست دارم با شما بخونم ولي الان دارم 504 ميخونم . به نظرتون وقت ميشه تافل رو هم در كنارش خوند ؟ :dadad4:
راستي 6 فصل اول كتاب كه توضيحاته رو نميخونين ؟

بستگی به وقتت داره که بتونی بخونی یا نه. 6 فصل اول کتاب هم بد نیست بخونی واسه اطلاعات خودت خوبه :smiliess (3):

kiana

New member
خب تا الان 14 نفر شدیم بچه هایی هم که نظر دادن رو برنامه هفته ای 2 درس رو پیشنهاد دادن :28:
زود باشید دیگه تا شب می بندیم که از فردا شروع کنیم :auizz3ffy9vla57584x

love virology

New member
درووووووووووود بچه ها من کوچیکه همتون هستم که نظر بدم ولی من در دبیرستان و دانشگاه این کارو میکردم چون داییم استاد زبان هست همیشه بهم میگفت اول لغات خوب بخون با معنی و برا خودت بنویسش بعد برو روی متن که این لغاتو داشته باشه برا خودت تحت لفطی معنی کن لغات جا میوفته برات اگر زبانتون ضعیفه اول لغات پیش و دبیرستان بعد کلمات 504 و بعد تافل اگر باز کمکمی باشه ما هستیم راستی این سایتکووووو هم ببینید بدک نیست پیوسته همگان پیروز باشید
مرجع آموزش زبان ایرانیان

bioshimi93

New member
خب تا الان 14 نفر شدیم بچه هایی هم که نظر دادن رو برنامه هفته ای 2 درس رو پیشنهاد دادن :28:
زود باشید دیگه تا شب می بندیم که از فردا شروع کنیم :auizz3ffy9vla57584x

هفته ای 2 درس کم نیست؟ 3 تا درس بشه در هفته بهتر نیست؟

kiana

New member
هفته ای 2 درس کم نیست؟ 3 تا درس بشه در هفته بهتر نیست؟

Bioshimi جان به نظرم با 2 تا شروع کنیم فعلا اگه بچه ها تونستن که خوب پیش برن از هفته های بعد 3 درس می خونیم چون می خوایم هماهنگ پیش بریم که روحیه داشته باشیم خودت که می دونی اگه بعضی از بچه ها عقب بمونن استرس می گیرن یا اعصابشون خورد می شه من که خودم اینطوریم حالا باز بچه ها نظر بدن ببینیم تا شب به چه نتیجه ای می رسیم :rose:

hi aty

New member
به نظر منم این هفته که الان وسطشیم 2 درس بخونیم از هفته دیگه بیشترش می کنیم

dena

New member
سلام به همگی من 504وتافل وکتاب دکتر رضازاده و تا حدودی لزگی رو خوندم
اگه کمکی میکنه بهتون پیشنهاد میکنم از تافل شروع کنید 504 دو سالی میشه دیگه نه واسه بهداشت نه علوم کاربرد نداره
از کتاب دکتر رضازاده بخش اشکالات ویژه خیلی مفیده
بعد از اینها اگه تونستید لزگی چون ترجمه نداره و باید یه حداقل آشنایی با کلمات داشته باشید وگرنه خیلی سخت میشه

dena

New member
اما پیشنهاد ویژه ام خوندن برای کنکور زبان انتشارات خسروی
کل متن های سال های پیش رو با ترجمه داره خوندنش واسه کنکور بهداشت حیاتیه

Maryam.A

Well-known member
بچه ها بیشتر از 2درس برا شروع خوب نیست
چون درسای دیگه هم میخوایم بخونیم
خسته بشیم جا میزنیم

kiana

New member
سلام به همگی من 504وتافل وکتاب دکتر رضازاده و تا حدودی لزگی رو خوندم
اگه کمکی میکنه بهتون پیشنهاد میکنم از تافل شروع کنید 504 دو سالی میشه دیگه نه واسه بهداشت نه علوم کاربرد نداره
از کتاب دکتر رضازاده بخش اشکالات ویژه خیلی مفیده
بعد از اینها اگه تونستید لزگی چون ترجمه نداره و باید یه حداقل آشنایی با کلمات داشته باشید وگرنه خیلی سخت میشه
[/size]

ممنون از راهنماییت دنا جان ما هم تصمیم گرفتیم از تافل شروع کنیم بعد لزگی رو با هم بخونیم اگه ممکنه می تونم بپرسم زبان چند درصد زدید؟

بالا