کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

یگانه

New member
کارشناس عزیز منم قبلا ترجمه ام به ایران خانم تحویل دادم اگه بخش های جدید ترجمه اماده شد لطفا برای منم بفرستید

karshenasgh

New member
سلام خسته نباشید دوستان....
کارشناس محترم من این قسمت هارو به عهده میگیرم:
متن 4 ص 201
متن 5 ص 202
متن 6 ص 202
متن 7 ص 203
لطفا اگه تا حالا کسی اینارو انتخاب نکرده ....به اسم من ثبتشون بفرمایید....من سعی میکنم تا 2دی تحویل بدم(چون شاغل هستم وقتم کمه...)
منتظر اعلام ثبت شما هستم....

سلام دوست گرامی. در صفحه 105 همین تاپیک این قسمت ها رو به نامتان ثبت کردم:

متن 4 ص 201
متن 5 ص 202
متن 6 ص 202
متن 7 ص 203

تاریخ تحویل هم 91/10/2

موفق باشید.:rose:

karshenasgh

New member
سلام کارشناس عزیز.خسته نباشید.ترجمه ی بخش مربوط به خود را تحویل دادم.ایمیل من:arman _titis2000@yahoo.com

سلام دوست عزیز. ایمیلتان را دریافت کردم. ممنون به خاطر زحمتی که کشیدید.

در پاسخ به ترجمه انجام شده توسط شما، فایل هایی را که از ابتدای طرح تاکنون توسط ایران خانوم در آبان ماه، برای همه ارسال شده بود؛ برای شما هم ارسال کردم.

baran_2012

New member
سلام خسته نباشيد .من ترجمه قسمتهاي متن 1 تا 4 سوالات متفرقه را انجام ميدم البته من كتاب لزگي را ندارم ولي بزودي تهيه ميكنم لطفا زمان تحويل اين قسمت رو اعلام كنيد

karshenasgh

New member
سلام خسته نباشيد .من ترجمه قسمتهاي متن 1 تا 4 سوالات متفرقه را انجام ميدم البته من كتاب لزگي را ندارم ولي بزودي تهيه ميكنم لطفا زمان تحويل اين قسمت رو اعلام كنيد

سلام دوست عزیز. زمان تحویل رو خودتون مشخص کنید تا من ثبت کنم. اگه مشکلی پیش اومد و تا اون تاریخ نتونستی تحویل بدی باید بیایی و درخواست وقت بیشتر کنی.

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
سلام.تا 8 دي ترجمه ها را براتون ميفرستم.

پس این قسمت ها را به نام شما ثبت کردم:

متن 1 سؤالات متفرقه
متن 2 سؤالات متفرقه
متن 3 سؤالات متفرقه
متن 4 سؤالات متفرقه

تاریخ تحویل هم 91/10/8

آخرین ویرایش:

noor

New member
سلام و خسته نباشید به همه
من قسمت آزمون سال 87-88 (نوبت عصر) رو قبول می کنم.

karshenasgh

New member
سلام و خسته نباشید به همه
من قسمت آزمون سال 87-88 (نوبت عصر) رو قبول می کنم.

سلام دوست عزیز. ممنون
پس آزمون سال 87-88 (نوبت عصر) هم با شما. لطفاً تاریخ تحویل کار را هم مشخص کنید.

تاریخ تحویل : ؟

zibaz71

New member
كارشناس عزيز من همين ايميل ترجمه براي دوستم فرستادم ذسيد ولي نميدونم چرا براي شما خطا ميده حتي از ايميل دوستم براتون فرستادم ولي متاسفانه........:14:

بهنوش

New member
سلام دوستان منم دوست دارم همکاری کنم اما شاغل هستم یه سئوال دارم حتی اگه یه آزمونو ترجمه کنم بازم ترجمه سایر دوستانو به منم میدی؟

karshenasgh

New member
سلام دوستان منم دوست دارم همکاری کنم اما شاغل هستم یه سئوال دارم حتی اگه یه آزمونو ترجمه کنم بازم ترجمه سایر دوستانو به منم میدی؟

سلام. بله! شما می تونید به صفحه 105 همین تاپیک مراجعه کنید و یکی از آزمونهایی رو که هنوز کسی برنداشته را انتخاب و ترجمه کنید.
منتظر پاسخ شما هستم...:rose:

بهنوش

New member
سلام. بله! شما می تونید به صفحه 105 همین تاپیک مراجعه کنید و یکی از آزمونهایی رو که هنوز کسی برنداشته را انتخاب و ترجمه کنید.
منتظر پاسخ شما هستم...:rose:

سلام پس آزمون سال 83-84 (سری عصر)
باشه واسه من تاریخ تحویلشم 5 دی

saadat

New member
سلام من تازه باسایت وانجمنتون آشناشدم میخوام درترجمه کتاب لزگی شرکت کنم ومتنهای9و10و11و12سوالات متفرقه راترجمه کنم اگه امکان داره کارشناس منوراهنمایی کنه که جواباروکجابفرستم تادهم دی تحویلشون میدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا