کارشناسی ارشد اتاق عمل

k-b

New member
بپه ها اگه آمادگی واسه خوندن دارین و مایلین اعلام کنین که مطلب آموزشی بزاریمو خوندنو شروع کنیم
ترانه جان خبر نداری که واسه قبولی سابقه کار بالینی هم میخواد یانه؟ آخه واسه رشته ی پرفیوژن شرط سابقه کار گذاشتن.

moslem3530

New member
سلام بالاخره چه منابعی برای ارشد اناق عمل باید بخونیم ؟مولف های فارسی منابع رو میشه بگین؟اگه کسی میدونه

k-b

New member
منابعی که فعلا توصیه شده که بخونید اینا هستن:
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دوستان فعلا کتابهای خانم قارداشی و خانم ساداتی رو بخونید[/FONT]تکنولوژی جراحی قلب-اورتوپدی-ای ان تی-زنان انتشارات جامعه نگر و کتاب مقدمه تکنولوژی جراحی و ابزار اتاق عمل

mf2009

New member
منابعی که فعلا توصیه شده که بخونید اینا هستن:
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دوستان فعلا کتابهای خانم قارداشی و خانم ساداتی رو بخونید[/FONT]تکنولوژی جراحی قلب-اورتوپدی-ای ان تی-زنان انتشارات جامعه نگر و کتاب مقدمه تکنولوژی جراحی و ابزار اتاق عمل
ههههه خانم ساداتی استاد ماست تو دانشگاه
:auizz3ffy9vla57584x

mamad20

New member
سلام دوستان.من دفترچه ارشدو دیدم خبری از ارشد اتاق عمل نبودش!!!!!!!!!!

leila89

New member
سلام دوستان
من دانشجوی سال آخر کارشناسی اتاق عمل هستم
نمی خوام نا امیدتون کنم ولی من با هرکسی از کارمند بیمارستان تا اساتید و دانشجوهای فارغ التحصیل همه گفتن ارشد رشته ما خیلی فرقی به حالمون نداره و نه حقوق اضافه می شه و نه تو رتبه و نقشمون تو بیمارستان اثری داره
فقط گرایش بندی می شه و براساس علاقه و مصاحبه این چیزا انتخاب می شه که هرکس تو گرایش چه عملی به طور تخصصی بره
این طوری هم که پیداست و دفترچه اومده در نهایت باز هم با اومدن ارشدمون مخالفت شده و در نهایت تائید نشده و تو دفترچه قرار نگرفته
پس بهتره روی یک رشته دیگه وقتتون را بذارید

فاطمه.ر.

New member
سلام دوستان
من دانشجوی سال آخر کارشناسی اتاق عمل هستم
نمی خوام نا امیدتون کنم ولی من با هرکسی از کارمند بیمارستان تا اساتید و دانشجوهای فارغ التحصیل همه گفتن ارشد رشته ما خیلی فرقی به حالمون نداره و نه حقوق اضافه می شه و نه تو رتبه و نقشمون تو بیمارستان اثری داره
فقط گرایش بندی می شه و براساس علاقه و مصاحبه این چیزا انتخاب می شه که هرکس تو گرایش چه عملی به طور تخصصی بره
این طوری هم که پیداست و دفترچه اومده در نهایت باز هم با اومدن ارشدمون مخالفت شده و در نهایت تائید نشده و تو دفترچه قرار نگرفته
پس بهتره روی یک رشته دیگه وقتتون را بذارید

ولی به من گفتن که دوره ی اول برای اموزش و هییت علمی جذب میشه دوره بعدی برای مربی بیمارستان دوره های بعد برا کار در بیمارستان که در درجه اول برای سوپروایزری میخان.

leila89

New member
ولی به من گفتن که دوره ی اول برای اموزش و هییت علمی جذب میشه دوره بعدی برای مربی بیمارستان دوره های بعد برا کار در بیمارستان که در درجه اول برای سوپروایزری میخان.
من دانشجوی دانشگاه تهران هستم و اساتید ما دنبال کار تایید رشته ارشد اتاق عمل بودن
اکثرشون می گن که اگر ارشد بیاد افراد را برای هیئت علمی بیمارستانی می گیرن نه چه چیز دیگه اگر هم دانشگاهی بگیره قطعا دانشگاه های رتبه پایین و شهرستان هستن
کی به شما این حرف را زده؟

erers07

New member
دفترچه ثبت نام اومد ولی خبری از ارشد اتاق عمل تو رشته هاش نیست

فاطمه.ر.

New member
من دانشجوی دانشگاه تهران هستم و اساتید ما دنبال کار تایید رشته ارشد اتاق عمل بودن
اکثرشون می گن که اگر ارشد بیاد افراد را برای هیئت علمی بیمارستانی می گیرن نه چه چیز دیگه اگر هم دانشگاهی بگیره قطعا دانشگاه های رتبه پایین و شهرستان هستن
کی به شما این حرف را زده؟

سلام اساتید من اینطورگفتند.ولی بازم شک دارم یه وقت سو تفاهم نشه

leila89

New member
سلام دوستان
همون طور که حدس می زدم و قبلا گفته بودم ارشد اتاق عمل امسال هم نتونست تو دفترچه قراره بگیره
یعنی که باز هم مخالفینش نذاشتن بیاد

راستی دوستان خبر دارید کنکور امسال قراره جای تیر ماه 8 خرداد برگزار بشه؟؟؟؟؟

k-b

New member
بسم الله الرحمن الرحیم با سلام خدمت تمامی فارغ التحصیلان و دانشجویان کارشناسی تکنولوژی جراحی سراسر کشور
طبق تماس تلفنی که اینجانب علی اصغر احمدی به عنوان دبیر انجمن تکنولوژی جراحی شیراز پنجشنبه 17 بهمن با جناب آقای فرهمند (دبیر بورد اتاق عمل) داشتم:
به اطلاع میرسانم جناب آقای فرهمند گفتن : در راستای پیگیری های مستمر بورد اتاق عمل به عنوان مدیران کلان این رشته ،در تاریخ چارشنبه 16بهمن جلسه ای با حضور دبیران شورای عالی برنامه ریزی و گسترش و هیئت بورد اتاق عمل برگزار شده که در این جلسه مسولان وزراتخانه قول دادن با احتمال 90 درصد به هر طریقی شده امسال داوطلبین ارشد اتاق عمل بتونن تو این رشته شرکت کنن و پذیرش بشن.
بر همین اساس قول و قرار های گفته شده، آقای فرهمند گفتند که به تمام داوطلبین اطلاع رسانی بشه که فعلا ثبت نام ارشد رو برا یه رشته دیگه مثلا آناتومی یا فیزیولوژی انجام انجام بدن تا چند روز آینده یا نهایتا بعد از وقت قانونی ثبت نام ( وقت ویرایش اطلاعات ثبت نام ) بتونن بجای آناتومی یا ... رشته ارشد خودمون رو جایگزین کنن
پس فعلا ارشد رو برا یه رشته دیگه ثبت نام کنید که اگر با احتمال 90 درصد امسال اومد بعد بتونیم ویرایش کنیم و اگه اون 10 درصد هم نیومد هیچ ضرری نکردیم.

منبع: انجمن تکنولوژیست های جراحی

mf2009

New member
مدیر گروه ما که گفت به ما گفتن 6000 تا امضا باید جمع کنید آخه مگه کل دانشجوی های کل کشور اتاق عمل 6000 تا میشن مگه ؟:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

lodestar1110

New member
دوستان خبر دارین که امسال چه بر سر ظرفیتهای ارشد اومد؟
- و آیا میدونین که قراره شرکت کنندگان امسال در اعتراض به کاهش ظرفیتها شنبه جلوی در وزارت بهداشت تجمع کنن؟
- آیا میدونین اگر ظرفیتهای امسال زیاد بشه تعداد رقیبان شما برای سال بعد کمتر میشه و در نتیجه احتمال قبولی شما در سال بعد بیشتر میشه؟
- و همین طور اگر وزارت بهداشت قبول کنه با شیب ملایم ظرفیتها رو کم کنه برای سال دیگه هم کاهش ظرفیتها کمتره؟
- و اگر ببینن ما امسال اعتراض کردیم و نتیجه داد سال دیگه با احتیاط و فکر بیشتری این کار رو انجام میدن؟
پس لطفا دوستانی که داوطلب شرکت در کنکور ارشد 94 هستند(مثل خود من)
حتما در تجمع شنبه 11 مرداد شرکت کنن
پس همین الان آمادگی خودتون رو در گروه «اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد» اعلام بفرمایید.
با تشکر

بالا