ژراپني ها چقدر شبيه ايرانيان هستند؟؟!!

Artmis.a

New member
جانا سخن از زبان ما میگویی
این مطلب رو که خوندم یاد زمانی افتادم که وقتی واسه طرح میخواستم آموزش ببینم مسئول آموزش بهداشت اون شهرستان با حالت تاسفی گفت متاسفانه همیشه همشهریهای تو که اینجا طرح رو میگذرونن به عنوان بهترین انتخاب میشن و از من می خواست که زرنگ!!! باشم و به خودم سختی ندم!!! و بعدا که سعی میکردم خوب کار کنم با تاسف و دلسوزی میگفتن وای که تو چقدر مظلومی!!! :5:چقدر تاسف آوره این روحیه ی تن پروری و به قول خودشون زرنگی و از زیر کار در رفتن و بی وجدانی! :sadsmiley:

دقیقا ساحل جون یه همکلاسی داشتم همینطوری بود و شیرازی هم بود تمام پشتیبان مالیش هم داییش بود و البته تمام تصمیمات زندگیش روهم همون دایی و خواهرش براش میگرفتن حتی کوجکترین انتخابهاشو! حتی حال تصمیم گیری هم نداشت!:14:
سمینار که میخواستیم بدیم میرفت پاور پوینت آماده ی ملتو توی اینترنت دانلود میکرد اسم خودشو میذاشت اولش به عنوان خودش ارائه میداد!
همیشه هم ادعا داشت از اون زرنگ تر وجود نداره!:14:

sa@@ra

New member
دقیقا ساحل جون یه همکلاسی داشتم همینطوری بود و شیرازی هم بود تمام پشتیبان مالیش هم داییش بود و البته تمام تصمیمات زندگیش روهم همون دایی و خواهرش براش میگرفتن حتی کوجکترین انتخابهاشو! حتی حال تصمیم گیری هم نداشت!:14:
سمینار که میخواستیم بدیم میرفت پاور پوینت آماده ی ملتو توی اینترنت دانلود میکرد اسم خودشو میذاشت اولش به عنوان خودش ارائه میداد!
همیشه هم ادعا
داشت از اون زرنگ تر وجود نداره!:14:
hadis jan avalan ke inja ye shirazi hast ke un manam va hamshun ham injuri nistan ma hame esteghlal darim dar hadi ke kasi tu karemun dekhalat nemikone jalabe ke bachehasham bahsudhan hamin olum pezeshki ke daneshgash avale va pezeshkaye khube mam aksaran shirazyan.pas ghezavat nakoni,shager davalye gereayeshaye ma tu 2reshte zist hame shirazyan eyzan

Artmis.a

New member
قبول دارم سارا جان همه مثل هم نیستن ولی من فقط چیزی که دیده بودمو گفتم!:rose:
هنوزم وقتی یاده اون فرد میوفتم...:New (6):

مطمئنا همه مثل هم نیستن عزیزم و مطمئنم توی شیراز هم خیلی آدم خوب وجود داره ولی باور کن اون یک نفر واقعا روی اعصاب بود که امیدوارم یک روزی خدا خودش ادبش کنه!:65d6a5d6s:

به هرحال اگه باعث رنجش خاطر شما شدم عذر میخوام.:rose:

mikhak s

New member
:25r30wi:
ساحا کجا رو میگی؟شیراززززززز؟؟؟؟؟؟
بابا اصن دست خودشون نیست نسل اندر نسل اینجورین.
سارا جان من شنیدم خیلی خوش گذرونن به تفریحشون خیلی اهمیت میدن :4d564ad6:البته دارم از نزدیک میبینم:smiliess (3):
زن داداش من شیرازیه:thumbsupsmileyanim:

sa@@ra

New member
سارا جان من شنیدم خیلی خوش گذرونن به تفریحشون خیلی اهمیت میدن :4d564ad6:البته دارم از نزدیک میبینم:smiliess (3):
زن داداش من شیرازیه:thumbsupsmileyanim:
اره میخک
kheili zyad ahale moasherateo mehmunyo inan.ajab saadatia.kheilaiam be khodeshun miresan:D
golan kheili mesle mano zan ddashet.salam makhsus beresun

matin

New member
اره میخک
kheili zyad ahale moasherateo mehmunyo inan.ajab saadatia.kheilaiam be khodeshun miresan:D
golan kheili mesle mano zan ddashet.salam makhsus beresun
کلا شیرازی ها خیلی باحال و خوبین تنها مشکلشون همین یه کم بی حالی شون اون روز تلویزیون نشون داد آش درست کردن دست جمعی من تا یه هفته تو شک بودم :)

factorVIII

Member
عنوان بحث چی بود؟؟!!! حالا گیر دادید به شیرازی ها؟!! من شیرازی نیستم اما اون چیزیکه دیدم میگم:[شیرازی ها از نظر صداقت و طرز برخورد و شاد بودن و رفتار بدون تعصب خیلی بهتر از سایر نقاط ایرانن...در داخل و هم خارج کشور هم تا دلت بخواد آدم فرهیخته از این دیار هست.. درسته که داریم شوخی میکنیم و البته هم که شیرازی ها ناراحت نمیشن و بسیار باجنبه هستن اما من فکر کنم صفتی بنام تنبلی که خیلی از ما ایرانی ها داریم فقط به گردن شیرازی ها میندازید!!

sakar

New member
عنوان بحث چی بود؟؟!!! حالا گیر دادید به شیرازی ها؟!! من شیرازی نیستم اما اون چیزیکه دیدم میگم:[شیرازی ها از نظر صداقت و طرز برخورد و شاد بودن و رفتار بدون تعصب خیلی بهتر از سایر نقاط ایرانن...در داخل و هم خارج کشور هم تا دلت بخواد آدم فرهیخته از این دیار هست.. درسته که داریم شوخی میکنیم و البته هم که شیرازی ها ناراحت نمیشن و بسیار باجنبه هستن اما من فکر کنم صفتی بنام تنبلی که خیلی از ما ایرانی ها داریم فقط به گردن شیرازی ها میندازید!!
100 % موافقم
اصلا امار درست و حسابی هم نداریم از بس همه ی ایرانیها تنبلن
اگر بود الان میتونستیم بگیم که کدوم شهر عامل عقب موندگیه ایرانه
شاید 1 % جامعمون داره تلاش میکنه و وجدان کاری داره
بازم اماری نیست اما اینطوری نشون میده

ساحل

New member
سارا جان فکر کنم این خصوصیت به شهر ربطی نداشته باشه تو کل جامعه ی ایران اپیدمی شده هر چند شاید تو بعضی جاها پررنگ تر باشه من که اولین باره میشنوم که شیرازیا به این خصوصیتا مشهورن پس جای شکرش باقیه که شیراز نیستم :tonguesmiley: :whistle:

sa@@ra

New member
عنوان بحث چی بود؟؟!!! حالا گیر دادید به شیرازی ها؟!! من شیرازی نیستم اما اون چیزیکه دیدم میگم:[شیرازی ها از نظر صداقت و طرز برخورد و شاد بودن و رفتار بدون تعصب خیلی بهتر از سایر نقاط ایرانن...در داخل و هم خارج کشور هم تا دلت بخواد آدم فرهیخته از این دیار هست.. درسته که داریم شوخی میکنیم و البته هم که شیرازی ها ناراحت نمیشن و بسیار باجنبه هستن اما من فکر کنم صفتی بنام تنبلی که خیلی از ما ایرانی ها داریم فقط به گردن شیرازی ها میندازید!! [/Q

man be shukhi in axo gozashtam ama bacheha sue taeebir kardan o chizayi goftan ke dge vase ma adi shode.kheslate iirania shode ke be har ghomi ye ike michasbunan.ma ba in ghazye moshkel nadarim
faghat shiraz harf nadare age ta unja gharibe ham bashi ehsase tanhayi nemikoni enghadr ke delam mikhad bargardam unja ba inke faghat be donya umadam ama hame ja migam ke yek shirazye asilam
hame jaye in sarzimanam khube faghta mayim ke ba in harfamun zhne baghyaro bad mikonim

آخرین ویرایش:

matin

New member
فاکتور و ساکار درست میگن ... "" امیدوارم از شوخی بنده کسی به دل نگرفته باشه وگرنه ما مخلص تمام ایرانی ها به خصوص شیرازی های عزیز هستیم که پایه ی این کشور و فرهنگ تمدونمون از این شهر عزیز برخاستس "" باید جدا از این حرفا دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد .....

meghdad

New member
راست میگه محصوصا شیرازی تنبلی مثل سارا که حتی جواب دوستاشو رو میل هم حال نداره بده

بالا