چه کتابی بخریم؟ پیشنهاد شما برای خرید کتاب در استانه نمایشگاه بین المللی کتاب

hebe.nurse

New member
من علاوه بر کتابای درسی حتما سمت کتابای تاریخی و فرهنگی هم میرم. قبلا خیلی ایده داشتم چی چی بخرم ولی الان هر چی فکر میکنم یادم نمیاد :wacsmiley: میدونم وقتی همه بنام خرج شد اونوقت همشون یکی یکی به ذهن مبارک رجوع میکنن :65d6a5d6s:
عاغا ی چیزی ،
من اصا هروقت نمایشگاه کتاب میرم دپسرده میشم چون خیلی کتابا چشمو میگیرن ولی نمیشه همشون خرید که. آی شکنجه روحی میشمآ :j58r36j3gcr4suxymup

payiz_zxc

New member
این کتابا ترجمه نشدن تا اونجایی که من اطلاع دارم.
weaver پنجمین چاپ خودش رو تجربه کرد.
عنوان کتاب: molecular biology
نویسنده: robert F. weaver
ناشر : McGraw-Hill Higher Educati
توضیحی که میتونم بدم اینه که اشتباهات سایر کتب ژنتیک مولکولی رو باید از روی ویور تصحیح کرد.این کتاب به قدری کامل توضیح میده که جای هیچ سوالی باقی نمی مونه واگه واقعا به دنبال یاد گیری کامل و صحیح ژنتیک مولکولی هستید و وقت کافی برای مطالعه دارید بهترین گزینه ویور خواهد بود
----------------------------------------------------------------------------
عنوان کتاب : molecular biology of the cell
نویسندگاان: Bruce Alberts, Alexander Johnson, Julian Lewis, David Morgan, Martin Raff, Keith Roberts, Peter Walter
چاپ ششم اخرین چاپ این کتابه
برای اینکه بدونین چه مطالبی رو پوشش میده لیست فصول رو قرار دادم
1. Cells and Genomes
2. Cell Chemistry and Bioenergetics
3. Proteins
BASIC GENETIC MECHANISMS
4. DNA, Chromosomes, and Genomes
5. DNA Replication, Repair, and Recombination
6. How Cells Read the Genome: From DNA to Protein
7. Control of Gene Expression
WAYS OF WORKING WITH CELLS
8. Analyzing Cells, Molecules, and Systems
9. Visualizing Cells
INTERNAL ORGANIZATION OF THE CELL
10. Membrane Structure
11. Membrane Transport of Small Molecules and the
Electrical Properties of Membranes
12. Intracellular Compartments and Protein Sorting
13. Intracellular Membrane Traffic
14. Energy Conversion: Mitochondria and Chloroplasts
15. Cell Signaling
16. The Cytoskeleton
17. The Cell Cycle
18. Cell Death
CELLS IN THEIR SOCIAL CONTEXT
19. Cell Junctions and the Extracellular Matrix
20. Cancer
21. Development of Multicellular Organisms
22. Stem Cells and Tissue Renewal
23. Pathogens and Infection
24. The Innate and Adaptive Immune Systems

توضیح اینکه یه لول بالاتر از لودیشه و نوشتار بسیار خوب داره و تصاویر گویا تری از لودیش داره.کلا لودیش رو دوس ندارم اما این کتاب واقعا خوبه

ممنون از پاسخگویی کامل تان
این کتاب ها به جز نمایشگاه از کجا بخرم؟دوستان مشهدی میشه راهنمایی کنید؟

mahsast

New member
دوستان من بنم تهش اضافه اومده چندتا کتاب معرفی کنین من برم بخرم!!! درسی نباشه!:bunnyearsmiley:

Aysel

New member
سلام
بچه ها بهترین ترجمه فیزیولوژی گایتون و لنینجر؟؟؟

payiz_zxc

New member

این کتاب ها توی سایت نمایشگاه تهران جستجو کردم ولی نبود...حالا که نیست یعنی توی نمایشگاه هم نیست؟

- - - Updated - - -

این کتاب ها توی سایت نمایشگاه تهران جستجو کردم ولی نبود...حالا که نیست یعنی توی نمایشگاه هم نیست؟

agigesabz

New member
کتاب ویور را از خود سایت خانه زیست شناسی میتونید بخرید:hbio.ir
البته کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی هم داره نگران نباشید

Mohammad gh

New member
سلام
بچه ها بهترین ترجمه فیزیولوژی گایتون و لنینجر؟؟؟

برای لنینجر بهترین ترجمش برای انتشارات ارجمنده که مال 2013 هم هست و تماما رنگی با کیفیت خوب
منکه 2008شو دارمو با اینکه سیاه سفیده 100درصد راضیم

Mohammad gh

New member
من از شانس بد وقتی زمان ثبت نام بن رو فهمیدم که دیر شده بود اما با این حساب ای کیوبی میکروب با پاسخ تشریحی و آی کیوبی سلولی و مولکولی که مرد رندا برداشتن سلولی رو یه کتاب زدن و مولکولی رو یه کتاب جدا و همینطور زبان امیر لزگی رو خریدم

راستی یه مورد جدید از سانسور سایتو کشف کردم اونم اینکه کلمه ی i..q.bهم فیلتره

payiz_zxc

New member
دوستان میتونین سرفصل های بیولوزی ویور برام بگین؟مثل کتاب the cellکه اقای اردلانی گفتن

bitoo

New member
دوستان میتونین سرفصل های بیولوزی ویور برام بگین؟مثل کتاب the cellکه اقای اردلانی گفتن

فصل1: يک تاريخچه‌ي مختصر/ فصل 2: ماهيت مولکولي ژن‌ها / فصل 3: مقدمه‌اي بر عملکرد ژني/ بخش ii: روش‌هاي زيست شناسي مولکولي/ فصل 4: روش‌هاي همسانه­‌سازي مولکولي/ فصل 5: ابزارهاي مولکولي براي مطالعه‌ي ژن‌ها و فعاليت ژني/ بخش iii: رونويسي در باکتري‌ها/ فصل6: مکانيسم رونويسي در باکتري‌ها/ فصل7: اپرون‌ها: کنترلي مناسب براي رونويسي در باکتري‌ها/ فصل8: تغييرات عمده در رونويسي باكتري­‌ها/ فصل9: ميان­­کنش­‌هاي dna ـ پروتئين در باکتري­‌ها
بخش iv: رونويسي در يوکاريوت‌ها/ فصل 10: Rna پليمرازهاي يوکاريوتي و پروموترهاي آن‌ها/ فصل 11: عوامل عمومي رونويسي در يوکاريوت‌ها/ فصل 12: فعال­‌کننده‌هاي رونويسي در يوکاريوت‌ها/ فصل 13: ساختار کروماتين و اثرات آن بر رونويسي/ بخش v: حوادث پس از رونويسي/ فصل14 : پردازش rna (بخش اول): پيرايش/ فصل 15: پردازش rna (بخش دوم): کلاهک‌گذاري و پلي­‌آدنيله شدن/ فصل 16: ساير حوادث پردازش­‌کننده‌ي rna و تنظيم پس از رونويسي بيان ژن/ بخش vi: ترجمه/ فصل 17: مکانيسم ترجمه (بخش اول): آغاز ترجمه/ فصل 18: مکانيسم ترجمه (بخش دوم): طويل شدن و خاتمه/ فصل 19: ريبوزوم‌ها و rnaي ناقل

aziiiin

New member
میشه لطفا برای ژنتیک ملکولی (وزارت علوم) یه منبع خوب معرفی کنید.

میشه لطفا برای ژنتیک ملکولی (وزارت علوم) یه منبع خوب معرفی کنید.

سلام و روز بخیر
پیشنهاد شماره یک من ویور.کامل ترین کتاب ژنتیک مولکولی حال حاضره ولی مطالعه کردنش وقت زیادی رو میطلبه.پیشنهاد شماره2 واتسون.مباحث گسترده ای رو پوشش داده و انصافا نثر سلیسی داره و بسیار کتاب ارزنده ای هستش.مزیتش اینه که وقت کمتری برای مطالعه نسبت به ویور میخواد ولی طبیعتا به کاملی ویور نیست.

aziiiin

New member
سلام و روز بخیر
پیشنهاد شماره یک من ویور.کامل ترین کتاب ژنتیک مولکولی حال حاضره ولی مطالعه کردنش وقت زیادی رو میطلبه.پیشنهاد شماره2 واتسون.مباحث گسترده ای رو پوشش داده و انصافا نثر سلیسی داره و بسیار کتاب ارزنده ای هستش.مزیتش اینه که وقت کمتری برای مطالعه نسبت به ویور میخواد ولی طبیعتا به کاملی ویور نیست.

ممنون از راهنماییتون مرسی

بالا