چه جور آدمی هستی؟........

leyla-h

New member
نمیدونم شاید ترکیبی از همشون.. تو شرایط مختلف به نحوی میشه یکی از گزینه ها رو بهم نسبت داد.:wacsmiley:

am-ml

New member
گزينه ها کم است ، خاله پسرخاله .(شومصدتا لازمه تا آدمي (با اين هيکل :25r30wi: ) توصيف بشه)
ولي من فک کنم غالبا 5 به همراه کمي 4 و به مقدار لازم 3 .
اگه بين 1و 2 چيزي بشه گذاشت (حتما ميشه وگرنه من نبودم) من اونجام (ريا نباشه :smiliess (11):)

بعد نوشت: ولي من بين 1و 2، به 2 نزديک ترم ،حرف نزنم خفه ميشم.(الان همينو اگه نمي گفتم ،خفه ميشدم؟)

آخرین ویرایش:

!SeCreT!

New member
گزينه ها کم است ، خاله پسرخاله .(شومصدتا لازمه تا آدمي (با اين هيکل :25r30wi: ) توصيف بشه)
ولي من فک کنم غالبا 5 به همراه کمي 4 و به مقدار لازم 3 .
اگه بين 1و 2 چيزي بشه گذاشت (حتما ميشه وگرنه من نبودم) من اونجام (ريا نباشه :smiliess (11):)

سلام گلم...
آجی من خودم همه گزینه هام!:smiliess (8):
اما خاله م خودش گفت 2 منم تاییدش کردم...:thumbsupsmileyanim:

am-ml

New member
آره!
بعضی وقتا به اندازه یک سال حرف میزنم...:1dco2x0p1lilzhfpg1t
بعضی وقتام به زور جواب سلام میدم...
:sarma:
تکي ديگه... اين خولقتم تکه :tsimuzpzwoap1t9y3o7(منم گاهي همين مدلي مي شم ولي چييييييييييييي بشه که من حوصله حرفم نداشته باشم :a2d3:)

am-ml

New member
خواســــــتم بگویــــــــــم که کیستـــــــم ... دیـــدم نگفتن بهتر اســــــــت !چه ســــــود آن کــــــه نمی ماند همان بهتـــــــــر که نشناسد مرا...! آن کــــــــس که می مانــــــــــد خود خواهد شــــــــــناخت ...!

ghazal26

New member
سلام عليكم و رحمه ا...
عرضم به حضور تكي جونم.. من1.كم حرف 3. مغرور 4. شيطون. البته به نظر خودم پرحرف مظلوم و معموليم اين نظر اطرافيانم بود اما هيچ وقت نفهميدم چرا بهم ميگن مغرور و شيطون؟!!! آخه باهم نميخونه يه جورايي:(50):

!SeCreT!

New member
سلام عليكم و رحمه ا...
عرضم به حضور تكي جونم.. من1.كم حرف 3. مغرور 4. شيطون. البته به نظر خودم پرحرف مظلوم و معموليم اين نظر اطرافيانم بود اما هيچ وقت نفهميدم چرا بهم ميگن مغرور و شيطون؟!!! آخه باهم نميخونه يه جورايي:(50):

سلام گل قشنگم منم دچار این تناقض شدم از نطر اطرافیانم!:bunnyearsmiley:

بالا