چقدر رشته بیوشیمی بالینی را میشناسید؟ و چرا رشته بیو رو انتخاب کردید؟

biochem

New member
علاقه شدیدم به شیمی و زیست در دبیرستان و در دانشگاه به علت بیسیک بودن بیوشیمی برای تمامی رشته ها و فهم راحتش و اینکه خیلی خوب با این رشته ارتباط برقرار کردم
امتیاز کاری در آینده و امکان تغییر گرایش در آینده و تا حدی اطمینانم به قبولی این رشته در سال اول و در آخر گزوه بیوشیمی خوب دانشگاهم و استادان نازنینم

rojiin

New member
يكي از دوستام بيام نور ارشد بيو شيمي قبول شده.اينقده كلاس ميكدارههههههههه

lethe

New member
ontor ke man khabar daram emtiaze bioshimi bala rafte va niazi nis 4 ta phd ba ham azmayeshgah bezanan va 1 phd bioshimi kafie:thumbsupsmileyanim:

biochem

New member
الان که اینو گفتین یادم به حرف یه آقایی تو انتشارات خسروی توی نمایشگاه کتاب پارسال افتاد که همچین چیزایی خیلی سربسته بهم گفت. گفت شما در سالهای آینده شاهد ارتقا جایگاه بیوشیمی خواهید بود

shohreh2399

New member
بچه ها باید قبول کنیم که ما بیوشیمیست های اینده هستیم من خودمو قبول دارم ازتون میخوام که شما هم خودتونو قبول داشته باشین تا با یک رقابت سالم با هم ایندمونو رقم بزنیم.من تازه به این سایت پیوستم اما قبول کنید که خیلی کم کاریم ما باید بیشتر با هم در ارتباط باشیم

biochem

New member
دوستان میدونستید که ما با مردک کارشناسی ارشد میتونیم در آزمون دکترای داروسازی برای رشته های زبر شرکت کنیم:
داروسازی هسته ای
بیوتکنولوژی دارویی
نانوتکنولوژی دارویی
زیست مواد دارویی

بالا