چشم دانشجویان در حالات مختلف

fereshteh

New member
- این روزا آدم جرات نداره با یکی درد دل کنه. یارو تا بهت ثابت نکنه از تو بدبخت تره ولت نمی کنه

- از مزخرف ترین اتفاقات نصفه شبا، این صدای شکسته شدن قولنج وسایل خونه ست. مخصوصا تلویزیون و وسایل چوبی هی شبا قولنج شون می شکنه، آدم لوزالمعده اش میاد تو حلقش!

- وراثت چیزی است که وقتی بچه تون از خودش نبوغ در می کنه بهش اعتقاد پیدا می کنید.

- کاش می شد فهم و شعور را سهمیه بندی کرد. حداقل بعضی ها ماهی ۶۰ لیتر شعور بهشون تزریق می شد.

وای اون قسمت قلنج وسایل خونه خیلی باحال بود... یعنی غش کردم از خنده..

rainsavor

New member

بله؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه من اینم =>
404019_clown.gif
628719_happyhare.gif
708719_jokersmile.gif
[/QUOTE]

به سومی بیشتر می خورین

:a2d3:

AWWA

New member
ممنونم آواجونم توام لایک خاموشی؟:ad54ad:

آره سکوت جون. فقط اونایی که این دردو دارن میدونن من چی می کشم.خیلی سخته پستی رو دوست داشته باشی و نتونی لایک کنی... مثل عشق یه طرفه می مونه!!!!!!!!!

AWWA

New member
- حساب کنید قیافه دخترای دوران حافظ و سعدی چه جوری بوده که خال کنج لب یار آپشن محسوب می شده!:25r30wi:

پس الان آبشن محسوب نمیشه برم ورش دارم خالمو؟:thumbsupsmileyanim:

نه سکوت به نظر من بذار بمونه مدای قدیمی دوباره بر می گردن به بازار..... حسم بهم میگه در آینده نه چندان دور به جای عمل دماغ ،آمار عمل" خال کنج لب" میره بالا:bunnyearsmiley:

sokot

New member

نه سکوت به نظر من بذار بمونه مدای قدیمی دوباره بر می گردن به بازار..... حسم بهم میگه در آینده نه چندان دور به جای عمل دماغ ،آمار عمل" خال کنج لب" میره بالا:bunnyearsmiley:

اینو که راست میگی الان چال گونه آمار عملش رفته بالا بعدشم خال کنج لبه دیگه:thumbsupsmileyanim:

fereshteh

New member
بلی بلی شما از خنده غش میکنید من بیچاره هرشب سکته میکنم
869919_leer.gif

آخه یه اتفاق خیلی جالبه.. درست وقتی که برقا خاموش می شه و می خوای بخوای اینا شروع می کنن به قلنج شکوندن..
تازه اگه اون شب یه هوا ترس هم داشته باشی دیوارا هم قلنج دارن....

fereshteh

New member
- حساب کنید قیافه دخترای دوران حافظ و سعدی چه جوری بوده که خال کنج لب یار آپشن محسوب می شده!:25r30wi:

پس الان آبشن محسوب نمیشه برم ورش دارم خالمو؟:thumbsupsmileyanim:

می گما ما که خال گوشه چانه داریم آپشن محسوب می شه احیانا؟

AWWA

New member
3y6aon8t382mwfvtqx6.jpg

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
t9bjbetj14ocpwuwsjau.jpg

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
uloo9k1lvbl6wbicv7xc.jpg

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
mae7b7wq2uqxfmnb.jpg

.........................................................................................................
lojlcg9xdcpmdu08qv.jpg

.........................................................................................................
e63008ejoj0nt7jma4rl.jpg

آخرین ویرایش:
بالا