چشمتان روشن

misagh68

New member
چه همه چیز مغرضانه شده دیدنش......باز سلطان محمودوای ول که رفت پی بی ریخت کردن بت خونه های هند و ستان..........................

باید بیشتر مراقب رفتار وحرفامون باشیم......چون در قبالشون مسئولیم........

varia

Well-known member
این خاک میراث خون جوانمردانی هست که تاریخ را رنگین کرده اند، وظیفه ما چیست؟؟

6ab97514be7048921.jpg
[/URL][/IMG]

6ab94e7eed0385342.png
[/URL][/IMG]

misagh68

New member
.....................................................!!

سلام استاد جان ادبیات شنگولستون........و.........:rose:
بس ناجوانمردانه سخت می نگاری.........:21:
ok.....به سخنانتون می اندیشم......ولی خداییش به خاطر یه کم سختی نباید همه چیز زیرسوال بره.....
پس طفلیا فرزندان ما هااااااااااااااا..........:sdasdasd::sdasdasd:

آخرین ویرایش:

Naltak

New member
این پست رو می نویسم صرفا جهت شفاف سازی پست قبلیم و همچنین پاسخ به پرسش های برخی از دوستان که خواسته بودن پاسخ پرسش هاشون رو، البته بدون ذکر پرسش، اینجا بنویسم:
دوستان خیلی از جوونایی که جون و خون شون رو برای این مملکت دادن هم دین و هم مذهب من وشما نبودن، اما متاسفانه ماها خیلی چیزا رو از یاد بردیم یا اینکه نمی خواهیم به یاد خودمون بیاریم....هرچند هنوزم تو منطقه ی ما متاسفانه خون جوونای بی گناه از هر دین و مذهبی ، ریخته میشه...
ما همه مون ایرانی هستیم و عاشق آب و خاکمون...مسلما همه مون دوست داریم جایی که به دنیا اومدیم بتونیم به خواسته های معقول مون برسیم و مسلما همه مون دوست داریم که کشورمون به بهترین جاها برسه و همیشه سربلند باشه...اگه تو پست قبلیم از تبعیض ها و محرومیت ها حرف زدم به خاطر اینه که همه مون دیدمون رو کمی وسیع تر کنیم...کمی خودمون رو بذاریم جای بقیه.. فکر می کنید اون آدمایی که گفتم تو شهرای دیگه سرمایه گذاری می کنن، نمی تونن برن یه کشور دیگه؟...مطمئنا میتونن ،اما دوست دارن برای پیشرفت کشور خودشون یه کاری بکنن.
لطفا کمی درست تر با هم رفتار کنیم... تا دیگه هر کسی به خودش جرأت نده و به اسم دفاع از این مذهب و اون مذهب ولی در باطن برای رسیدن به اهداف خودش ، به کشورمون دست درازی کنه و جون مردم بی گناه رو بگیره و من وشما رو روبروی هم قرار بده...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

zErOOn3

Well-known member
سلام دوستان ...

مـا اومدیم دوباره : این بار ولی ... شنگول بازی تعطیل...

منمون کــ یکمکی فکر کردیم و به نتایجی هم رسیدیم ...

آقا چند تا + خودمونی هم نصیب ما بــ شد ... هورا ...

یکی از اهداف چن پست قبلیمون (کــ پاک شدن) : پایین ــو نیگــا :

من و تو ای هموطن ما … عاشقونه باید اینجـــا

بخونیم تنهای تنهـــا … برای ایران ـــه فردا

آیا ؟

تنهایی ؟

یا اینجوری با هم ؟

IRANAM _ Next Persian Star 2011

یکی دیگم ایــن بود کــ بــ خودمون بیاییم و بی خیال این جور واجــور بحث ها شیم و برسیم به زندگیمون

خودمون ... خونوادمون ... جامعمون ... وطنمون ...

احترام بذاریم به عقاید همدیگه و ...

مشکلی هم پیش نمیاد ...

خودمون با3 خودمون تصمیم بگیریم نه دیگران

ببخشین اگــ سوئــ تفاهمی شده و باعث ناراحتی کسی هم شدیم...

شنگول باشین

آخرین ویرایش:
بالا