چرا عده ای با تلاش فراوان و مطالعه اصولی هم نتوانستند پزیرفته شوند!!!؟؟

نفس

New member
من خیلی زحمت کشیدم..ولی زبان رو خراب کردم

حرفه میگن خدا پاداش زحمتتو میده...بمن که نداد

fateme67

New member
من یه سوالی دارم از شما دوستان؟ آیا شما دوستان میدونید بقیه چقدر زحمت کشیده اند؟ شاید دوستان اطرافتون رو بشناسید ولی باز هم نمی تونید دقیقاً مشخص کنید که در این رشته در کل ایران چه کسانی بیشتر یا کمتر خونده اند !!! شما فقط روی یه سری دیدن ها ، شنیدن ها، سوالات و درصدها قضاوت می کنید. خوب ولی بریم سر این قضیه که مثلا کسی بیشتر خونده ولی آیا بیشتر خوندن دلیلی بر بهتر خوندن یا بهتر یادگرفتن است؟ من فکر میکنم تونسته باشم منظورم رو برسونم
اما برای این که یک شخص نتیجه بگیره نیاز به خیلی چیزهاست : 1) آرامش روانی 2) برنامه ریزی دقیق 3) تشویق خودش 4) دسترسی به منابع دقیق و مناسب 5) میزان مناسب درس خوندن روزانه 6) ورزش 7) خود باوری
من فکر میکنم اگر این موارد اجرا بشه شما به هدفتون نزدیک میشوید ولی دلیلی نیست که شما 100 درصد رتبه بیارید چون رقابت بین بهترین هاست نه رسیدن به درصدها.
موفق و پیروز باشید.
مواردی ک شما ذکر کردین واقعا درسته..مطالعه باید روزانه باشه و آدم خودشو باور داشته باشه..خودباوری این نیس ک ما الکی ب خودمون امید بدیم ما باید خودمون رو ب اندازه تواناییهامون باور داشته باشیم گاهی ما خیلی بیشتر از توانایی و زحماتی ک کشیدیم از خودمون توقع داریم..ولی نباید منکر این شد گاهی سوالای غیر استاندارد باعث میشه ک رتبه ها جابجا بشه..من و دوستام ک امسال کنکور ژنتیک دادیم متوجه شدیم ک چقد سوالای ما با بی دقتی طرح شده بود هر چند ما چون تلاش کرده بودیم قبول هم شدیم ولی واقعا حیفه ک رو طرح سوالا دقت زیادی نشه..این سوالا نتیجه 1سال و شاید بیشتر بچه هارو معلوم میکنه.

najma

New member
اگر دنیا هم روی یک نفر قسم خورد تکلیف شما روی برگه پاسخ نامه و اونچیزی که نوشتید رقم خواهد شد کنکور مثل یک شماره تلفن است اگر شما 11 رقم رو شماره گیری کنید و آخرین عدد رو نگیرید اصلن به نتیجه نمیرسید. اینو بدون شک بهتون قول میدم اگر تلاش نکنید اصلن قبول نمیشید!!!!! این شخصی که شما دوست عزیز! می شناسید شاید یک جای کارش ایراد داشته وگرنه با استناد به حرفای خودتان باید رتبه می اورده.به هر حال کسی که از شکست درس نگیرد محکوم به تکرار آن است امیدوارم الگوی مناسبی برای دوستان پشت آزمون ارشد باشید.
موفق و پیروز باشید

اگر تاپیک رو کامل دنبال کرده باشید متوجه میشید دقیقا امسال چه اتفاقی افتاده . و من که از تکرار مکررات خسته شدم والا !!:j58r36j3gcr4suxymup
حرف شما هم راجع به علل عدم پذیرش قبوله ولی باعث نفی حرف ما نمیشه .
بعضی اشتباهات از خود فرده که بایستی این ایرادات رو بشناسه و بر طرف کنه ، بعضی اشتباهات از دیگرانه که باعث تغییر در سرنوشت اونها میشه !
هر دوی این موارد قابل بررسی اند .
نباید به خاطر یکی دیگری رو نفی کرد .
شما هم موفق باشید دوست گرامی !

najma

New member
من خیلی زحمت کشیدم..ولی زبان رو خراب کردم

حرفه میگن خدا پاداش زحمتتو میده...بمن که نداد

مطمئن باشید خدا مثل بندگانش نیست . طوری و از جایی پاداشتون رو میده که باورتون نشه .
مطمئن باشید :tsimuzpzwoap1t9y3o7:thanks:

biochem

New member
اگر تاپیک رو کامل دنبال کرده باشید متوجه میشید دقیقا امسال چه اتفاقی افتاده . و من که از تکرار مکررات خسته شدم والا !!:j58r36j3gcr4suxymup
حرف شما هم راجع به علل عدم پذیرش قبوله ولی باعث نفی حرف ما نمیشه .
بعضی اشتباهات از خود فرده که بایستی این ایرادات رو بشناسه و بر طرف کنه ، بعضی اشتباهات از دیگرانه که باعث تغییر در سرنوشت اونها میشه !
هر دوی این موارد قابل بررسی اند .
نباید به خاطر یکی دیگری رو نفی کرد .
شما هم موفق باشید دوست گرامی !

فکر کن تو باید اون قدر آماده باشی که دیگه خودت اشتباه نکنی و فقط جایی برای سوالای اشتباه اونا بذاری. من اگه اشتباهات خودمم نبود بالاتر از 80 عمرا میتونستم بزنم

najma

New member
فکر کن تو باید اون قدر آماده باشی که دیگه خودت اشتباه نکنی و فقط جایی برای سوالای اشتباه اونا بذاری. من اگه اشتباهات خودمم نبود بالاتر از 80 عمرا میتونستم بزنم

گل گفتی ...دقیقا . منم همینطور !:sadsmiley:

sakar

New member
با توجه به اعلام نتایج و عدم پزیرش عده ای که کم هم تلاش نکردن و هم مطا لعه اصولی داشتن اما به دلایل دیگری غیر از سواد آکادمیک و تئوری موفق به قبولی نشدن!!!
هرکس نظری دراره میتونه به عنوان تجربه برای کسانی که هم اکنون برای آمادگی تلاش میکنند و سایر دوستان خود که همزمان با انها تلاش برای آمادگی مجدد برای شرکت در آزمون دارند را به اشتراک بزاره.........

دلیل قبول نشدن من که ظاهرا اشتبا سازمان سنجشه چون توی کارنامه نمرم بالاتر از اخرین نفره و همه ی شهرارو هم انتخاب کردم
شاید قسمتم نبوده
شاید باید بیشتر تلاش میکردم که رتبه 1 بشم که احتمال اینجور اشتباهات کمتره
شاید یه حکمتی هست که نمیدونم و بعدا معلوم شه ینی ممکنه که اعتراضم جواب بده و قبولم کنن
یا شاید خدا خواسته بخاطر اینکه تو زندگیم خیلی اشتباه میکنم بهم بفهمونه که یه اشتباه هر چند کوچک چقدر میتونه توی زندگیه یه نفر تاثیر بذاره و به اندازه ی یه سال از عمر ادمی پاش هدر بره
این وضع وحال منه بعدا اگه شرایط تغییر کرد و فهمیدم چه حکمتی بوده بهتون حتما میگم
واسم دعا کنید که اشتباه سازمان سنجش منو یه سال دیگه عقب نندازه
دیگه حوصله ی پشت کننکور بودنو ندارم
اما تویی که میخوای واسه ارشد بخونی بهت بگم که واقعا خیلی سخته بدونی که با کمی تلاش بیشتر چه نتیجه ی بهتری میگرفتی واسه همین تلاشتو بکن و مطمن باش که قبول میشی و نا امید نشو
تو میتونیییییی

بالا