چادرهای رنگی

نظرتون در مورد چادرای رنگی چیه؟

• مجموع رای دهندگان
    0

elham2012

New member
به نظرم چادر رنگی واسه بیرون جالب نیس..واسه جمع های خانوادگی یا مهمونی های خاص خوبه..
بیرون از خونه مشکی برازنده تره و البته سنگینتر..فکر میکنم با چادر رنگی توی خیابون کلی چشم جلب آدم میشه!

mj1919

New member
من فکر می کنم، چادر های غیر مشکی رنگ، در فصلهای گرما، و در مناطق گرم، خیلی به حفظ پوشش اسلامی کمک می کنه، و جامعه رو ترغیب می کنه به استفاده از چادر.
در ثانی اصلا پوشش مشکی توی دین اصلا توصیه نشده!
حتی گفته شده، مستحبه که کفش زرد بپوشید(که قابل تعمیم روی سایر پوشش ها هست،)، چرا که رنگهای تیره، سنگدلی واندوه می آورد.

elham2012

New member
رنگ مشکی مکروهه ولی راجب پوشش چادر مکروه نیست واسه خانوما..
شاید اگه اکثرا استفاده کنن و جا بیفته خوب باشه..ولی نیاز به زمان داره..

ps2020

New member
به نظر من مشکی بهتره! فعلا که اینجوری جا افتاده تو جامعه :smiliess (12):

AWWA

New member
من فکر می کنم، چادر های غیر مشکی رنگ، در فصلهای گرما، و در مناطق گرم، خیلی به حفظ پوشش اسلامی کمک می کنه، و جامعه رو ترغیب می کنه به استفاده از چادر.
در ثانی اصلا پوشش مشکی توی دین اصلا توصیه نشده!
حتی گفته شده، مستحبه که کفش زرد بپوشید(که قابل تعمیم روی سایر پوشش ها هست،)، چرا که رنگهای تیره، سنگدلی واندوه می آورد.

نظر منم همینه. تنها رنگایی که تو اسلام مکروه شناخته شدن سیاه و قرمز هستن. چادرایی که رنگای سنگین و باوقار دارن آرامش بخشن. درعین حال همون کار چادر مشکی رو هم میکنن.

آخرین ویرایش:

shayeste12

New member
دلیل اینکه نمی تونیم الان چادر رنگی سر کنیم اینه که توجامعه جاافتاده نیست وگرنه اگه از اول چادر رنگی سر می کردیم الان عادت کرده بودیم

mahsa.

New member

نظر منم همینه. تنها رنگایی که تو اسلام مکروه شناخته شدن سیاه و قرمز هستن. چادرایی که رنگای سنگین و باوقار دارن آرامش بخشن. درعین حال همون کار چادر مشکی رو هم میکنن.

نظرمن این نیست به نظر من مشکی بهتره نه اینکه رنگ عشق نه بخاطر اینکه امروز رنگیش میکنن فردا میبینی ملیله دوختن روش و آروم آروم یه طرحهایی پیاده میکنن میشه مانتوهای امروزی که باید 30جا بری تا یه مانتوی مناسب گیرت بیاد یا آستین کوتاهه یا تنگ و چسبان یا دکمه نداره به یه ریسمان بند یا انقدر نازک برای خود غافلگیری خوبه حداقا الان چادر یه دسته .....

mahsa.

New member
بازگشت غرور آفرین پی اس بیست بیست را به انجمن علوم پزشکی ، در کسوت جدید، را تبریک عرض می کنیم.

سینا خوش اومدی هیپ هیپ هورااااااااااااااااااااا

من بازم این اسم رشته ها و مقاطع رو نمیبینم .

رفع اسپم:چادر مشکی .......چون مشکی رنگ عشق

ps2020

New member
بازگشت غرور آفرین پی اس بیست بیست را به انجمن علوم پزشکی ، در کسوت جدید، را تبریک عرض می کنیم.

متچکرم دکتر عزیز:riz304:
رشته را در اسرع وقت تصحیح میکنم !!
+:motat:

سینا خوش اومدی هیپ هیپ هورااااااااااااااااااااا

من بازم این اسم رشته ها و مقاطع رو نمیبینم .

رفع اسپم:چادر مشکی .......چون مشکی رنگ عشق

متچکرم باجی مهسا :riz304:

bahar.zr93

New member
چادر فقط مشکی... هم شیکه هم سنگین... اگه چادرهای رنگی جا بیفتن دیگه بعد از یه مدت چادر هم اون کارایی اصلی و وظیفه خودشو از دست میده و میشه ابزار مد و چشم و هم چشمی...
الان وقتی چادرهای مشکی یک رنگن... یک دستن... همه اتحاد دارن و فقط برای یه هدف اون چادر رو سرشون میکنن!!
من خودم که همین چادر مشکیمو به همه ترجیح میدم.

parnian24

New member

نظرمن این نیست به نظر من مشکی بهتره نه اینکه رنگ عشق نه بخاطر اینکه امروز رنگیش میکنن فردا میبینی ملیله دوختن روش و آروم آروم یه طرحهایی پیاده میکنن میشه مانتوهای امروزی که باید 30جا بری تا یه مانتوی مناسب گیرت بیاد یا آستین کوتاهه یا تنگ و چسبان یا دکمه نداره به یه ریسمان بند یا انقدر نازک برای خود غافلگیری خوبه حداقا الان چادر یه دسته .....
خوبي چادري بودن اينه كه اسير اين مد هاي هر روز يه جوري نميشيم.تازشم من دارم ميرم كلاس خياطي كه اصن هر جور خودم دوست دارم لباس بدوزم.كه نرم تو بازار دنبال يه مدل و رنگي لباس بگن تا ديروز مد بوده الان صد و هشتاد درجه متفاوتتر مد شده.پسرا راحتنا هميشه يه مدل لباس ميپوشن.بعضي از ما دخترا كهاز اين همه تنوع زوركي كه به آدم تحميل ميشه به ستوه ميايم

AWWA

New member

درسته مهسا جان ...اصلا علت اینکه با چادرای رنگی خانم آزاده نامداری برخورد شد همین بود. ولی ما باید ببینیم اسلام از ما چی میخواد، اگه اسلام مجاز بدونه مخالفت ما جز تعصب چیز دیگه ای نمیتونه باشه.

parnian24

New member
دلیل اینکه نمی تونیم الان چادر رنگی سر کنیم اینه که توجامعه جاافتاده نیست وگرنه اگه از اول چادر رنگی سر می کردیم الان عادت کرده بودیم
يه مدل چادري هست اسمش چادر قاجاريه كه دامن داره سرخودش.كه در زمان خودش همه همونو سرشون ميكردن ولي نه مشكي .با طرح و رنگهاي روشن و قشنگ!نميدونم چرا نميشه عكس بزارم جديدن.اگه ميشد عكسشو براتون ميگذاشتم

بالا