پیرامون دانشجویان ارشد آمار زیستی

biosta

Well-known member
سلام اینم کارنامه من
ریاضی 90
آمارریاضی 62
روشهای آماری63
زبان 25
رتبه 7
نتیجه دانشگاه تربیت مدرس:28:

سلام به نظرم شما همان بودید که بین آمار اقتصادی فردوسی(روزانه )
و آمار زیستی تربیت مدرس بایستی یکی را انتخاب می کردید ؟

biosta

Well-known member
مرسی

سلام دوست عزیز
خودتون بهتر می دونید که رتبه و دانشکاه همبستگی درستی با استعداد و توانایی فرد نداره! البته تو این موضوع که من کارم خیلی درسته هیچ شکی نیستا!؟ :thumbsupsmileyanim:
حقیقتش من این قبولی دانشگاهم رو مدیون یکی از سال بالاییهامون می دونم که پارسال همین جا (دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران) قبول شده بود و راهنمایی های بسیار مفیدی بهم می کرد، طوری که اگه کمی استعداد داشتم با این راهنمایی ها باید رتبه یک می شدم! :14:

آره تنه ی من هم به یکی از دانشجویان آمار زیستی مشهد خورد و در همان مشهد آمار زیستی قبول شدم:28:
(( یکی از راه های عالی افزایش انگیزه برای دانشجویان داوطلب کنکور رفت و آمد با قبول شدگان و رفتن به دانشکده های مربوطه هست))

zahra68

New member
دوستای عزیز ...,biosta,nasimbaran,mehrkam,abazari,mm200,hairin,fri,,,(شرمنده که پست بی ربط میدم):rose: میشه یه سر به تایپیک نکات علمی بزنین اون نکته های خوشگلی رو که بلدین در اختیارمون بذارین
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

biosta

Well-known member
سلام دوست عزیز

گروه ما سخت گیره! :
باید تمرینای کسلا رو حل کنیم :smilies-azardl (181
بعضییاشون خیلی سخت و بی ربطن، یعنی از شر محض خلاص نشدیم، ای خدااااااااااااااااا

کاملا" درکت می کنم:14: چون ما هم در مشهد بایستی تمرین های این کتاب را برای استاد درس مربوطه ایمیل کنیم و...
بایستی جواب ها را تایپ و فرمول نویسی کنیم :ahi5slcgm04mi8jqqkl... خدایا کلی وقت می گیره

...تو همین ترم اول حدود 8 تا سمیناری در دروس مختلف بایستی ارائه می کنم ... مثلا" هفته ی آینده که میاد دو تا سمینار برای استنباط و روش های آماری دارم ...و دو هفته ی بعد هم یکی برای سمینار هفتگی گروه و... وقت گیر هست:sadsmiley:

biosta

Well-known member
خدایا ما را به خودمان وا نگذار .

ما هم دقیقا همین وضعیتو داریم باید تمرینات کسلا و رازنر رو حل بکنیم هممممممممه رو تمام و کمال بدون یک لحظه استراحت:

دیروز حدود 4 ساعت وقت گذاشتم واسه حل تمرینات کسلا البته منظورم از حل همون ترجمه هستش
از کتاب کسلا متنفففففففرم [/SIZE1dco2x0p1lilzhfpg1t

:sad:
:1dco2x0p1lilzhfpg1t
:13:
:sad:

biosta

Well-known member
ما هم دقیقا همین وضعیتو داریم باید تمرینات کسلا و رازنر رو حل بکنیم هممممممممه رو تمام و کمال بدون یک لحظه استراحت:sdasdasd:
دیروز حدود 4 ساعت وقت گذاشتم واسه حل تمرینات کسلا البته منظورم از حل همون ترجمه هستش
از کتاب کسلا متنفففففففرم
:13::1dco2x0p1lilzhfpg1t

تنفر را هستم ! اغلب بچه های آمار زیستی همین حس را دارند!ترجمه اش چندان سخت نیست اما مشکل آنجاست که بعضی جاهای کتاب حسابی گنگ هست و همان طور که از اسم کتاب پیداست اثبات قضایا دارد و نکاتی مبهم که گذار گفته بعضی از تمرین هایش که دیگه نگو ...:sadsmiley:

shayeste

New member
تنفر را هستم ! اغلب بچه های آمار زیستی همین حس را دارند!ترجمه اش چندان سخت نیست اما مشکل آنجاست که بعضی جاهای کتاب حسابی گنگ هست و همان طور که از اسم کتاب پیداست اثبات قضایا دارد و نکاتی مبهم که گذار گفته بعضی از تمرین هایش که دیگه نگو ...:sadsmiley:
پس با این حساب ما هم ترجمه کتاب مذکور را شروع کنیم واسه آیندمون خوبه ::smilies-azardl (181

nasimebaran15

New member
ما هم دقیقا همین وضعیتو داریم باید تمرینات کسلا و رازنر رو حل بکنیم هممممممممه رو تمام و کمال بدون یک لحظه استراحت:sdasdasd:
از کتاب کسلا متنفففففففرم
:13::1dco2x0p1lilzhfpg1t
ولی من عاشق کتاب کسلا برگرم :(40):

nasimebaran15

New member
میدونی من به شدت ازش متنفر نیستما ولی وقتی حجمشو میبینم قلبم میگه
تالاپ تولوپ تالاپ تولوپ تالاپ تولوپ بعدش یکدفعه به این صورت میشه
‏ ___‏____________________

کاری به حجمش نداشته باش، کتاب پر از نکته های کوچیکی هست که توی کتابای دیگه نیست ، متنش هم سخت نیست ، به نظرم خوندنش لذت بخشه

biosta

Well-known member
ولی من عاشق کتاب کسلا برگرم :(40):

بله خانم احمدیان
دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران بایستی هم عاشق این کتاب باشه
شما چند ماه قبل این کتاب "کسلا برگر "رو برای کنکور ارشد آمار زیستی مطالعه کردید خیلی ایول داره رتبه ی دو کنکور .

abolhasany

New member
واااااااای چقد شرایط همه مون شبیه همه، منم کلی اعتراض میکردم که چرا برا ما که زیستی هستیم کسلا رو گذاشتن. پس همه دانشگاهها مشکل دارن:New (6):
دوستان عزیز من یه مشکل اساسی که دارم اینه که فعلا بلاتکلیفم. اصن دچار تضاد شخصیتی شدم:wacsmiley:نه میشه مثل دوره کارشناسی همش کتاب محور بود و فقط تئوری وار درس خوند، نه اینکه میشه کار عملیی،موضوع پایان نامه ای ، کار تحقیقی چیزی انجام داد( به خاطر این که رشته جدیده و خیلی از اصطلاحات پزشکی و اینارو نمیدونیم)
از یه طرف هم که از همین الان از ما موضوع پایان نامه میخوان یا میخوان که تو مراکز تحقیقات بیمارستانهای اراک مشغول بشیم در حالیکه از نظر کاربردی و عملی ضعیف هستیم.
حالا شما لطف کنید منو راهنمایی کنید من دقیقا چی کار کنم؟؟؟؟:21:

abolhasany

New member
mehrkam شما رشته کارشناسیتون آمار بوده؟چطور تو قسمت رشته مورد علاقه تون نوشتید " شایدم اپیدمیولوژی"؟
ببخشید دارم میپرسما...! چون من خودمم نظرم راجع به رشته م (آمار زیستی) عوض شده. به نظرم اگه اپید میخوندم الان موفق تر بودم و تو رشته م اطلاعاتم بیشتر بود.آمار یه خورده خیلی محضه ...:(50):

h-hf

New member
سلام بچه های خوب آمار زیستی
نمیدونم وضعیت شما چه چوری تو دانشگاه ولی من که فعلا تازه یواش یواش دارم خودمو پیدا میکنم
خوابگاه که تازه گیا مستقر شدم
از درسا کلی عقب موندم به دلیل سمینارها که از شانس بد من واسه من افتاد اوایل ترم.
استاد راهنمامونو هم تازه گیا مشخص کردن که ابید از این به بعد با اسشون کار کنیم اینجور مه بوش میاد این استاد در زمینه مطالعات طولی دارن کار میکنن پس موضوع پایان نامه من هم طبیعتا در زمینه خواهد بود(شما چی؟؟؟تکلیفتون در مورد پایانامه چی؟)
دیگه عرضم به خدمتتون که در دوره کارشناسی هر چه قدر کم درس خموندیم اینجا باید جبران کنی:riz303:
اگه کسی موضوعش مشخص شده و در مورد مطالعات طولی میخواد مطالعه کنه لطفا به من هم کمک کنه:)))))):tsimuzpzwoap1t9y3o7

biosta

Well-known member
سلااااااااام
دلم واقعا" تنگ شده بود برای همتان گفتم رفتن که دیگه هم نمیان
من هم مشکلاتی که گفتید را دارم .
فقط این که به خودم میگم خیلی زود دیر میشه / موفق تر باشید دوستان عزیزم .

nasimebaran15

New member
عرض سلام و ادب
ماها که فعلا دنبال پایان نامه و موضوع و اینا نیستیم، فعلا داریم جاهای خالی پایه پزشکی و اپیدمونو پر می کنیم به خاطر همین هم من پیشنهاد می کنم هر کتاب اپیدی دم دستون اومد بخونیدش ، برای گروه ما که کتاب گوردیس معرفی شده ولی اصلا مناسب و کافی نیست ، کتاب Epidemiology Beyond the Basics از کتابایی هست که میگن لازمه بخونیم و من یه منبع دیگه عیر از این کتاب پیدا کردم که عالی هست ، کتاب understanding the fundamentals of epidemiology یه کتاب کامل و جامع هست

sh_amar

New member
سلام به دوستان محترم آماری
واقعا چقدر تفاوت بین دوره لیسانس با دوره فوق هست
و تفاوت در درس خوندن ، برای من هم با توجه به شاغل بودنم این شرایط را گذروندن خیلی سخت شده
نمی دونم می تونم ادامه بدم ، مخصوصا که استاد راهنمامم هم مشخص شده و ایشون کلا محض کار می کنن و من هم علاقه ای به این موضوعات ندارم
کلاااااااااااااااااااااااااا خیللللللللللللللللللللی بی انگیزه شدم

h-hf

New member
سلام به دوستان محترم آماری
واقعا چقدر تفاوت بین دوره لیسانس با دوره فوق هست
و تفاوت در درس خوندن ، برای من هم با توجه به شاغل بودنم این شرایط را گذروندن خیلی سخت شده
نمی دونم می تونم ادامه بدم ، مخصوصا که استاد راهنمامم هم مشخص شده و ایشون کلا محض کار می کنن و من هم علاقه ای به این موضوعات ندارم
کلاااااااااااااااااااااااااا خیللللللللللللللللللللی بی انگیزه شدم

سلام همکلاسی به همین زودی بریدی؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (11):
بابا بیخیال
تازه یه خبر هم دارم واست اینکه استاد راهنمات به مرتبه دانشیاری رسیده فکر نکنم خبر داشته باشی

sh_amar

New member
سلام همکلاسی به همین زودی بریدی؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (11):
بابا بیخیال
تازه یه خبر هم دارم واست اینکه استاد راهنمات به مرتبه دانشیاری رسیده فکر نکنم خبر داشته باشی

سلام
نه خبر نداشتم
حالا به نظرت چه فرقی به حال من میکنه :21:

بالا