پنجمین دیدار بچه های تبریزی با حضور افتخاریmahsabanoo - مهر 93

MAHSABANOO

New member
هههه نه عزیزم شما کم حرف نبودی خوش صحبت بودی خخ البته متاسفانه توام کمتر از من حرف میزدی خخ

نمیدونم دائم در حال جیغ و هورا بودم یا چه صیغه ای که اصن یادم نیاد وقتی مهسا خودکارو پرتاب کرد قیافه سالار چه شکلی شد ؟؟چرا من دقت نکردم ؟؟ خب مگه من کجا بودم که اون لحظه یادم نمیاد ؟!!!جز حالت مهسا با فیگور پرتاب خخ اون دختری رو هم که میگین اصن یادم نمیاد :/
:wacsmiley:

ناری تو تو فکر با کلا س شدن بودی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

N@RVIN

Well-known member
اییییییییییییش این آقو علی هم نمیاد برا لباشک ازش تچکر کنم اصن یوضی ذوق زده و سورپی شدم وقتی موقعی که میخواستیم بریم با اجی مجی لواشکو از کیفش درآورد خخخ

ممنونم ازت علی آقا تو لطف مضاعف کردی حالا نه تنها لواشک کلا دیگه خیلی لطف کردی بخاطر اینکه از سر کار با کلا..ست و خسته اومدی سر حماسه منت نهادی بر من که دعوتمو رد نکردی :)
:riz304:

ایییییییییییییش هر وقت فرصت داشتی ( خدایا آخه چرا من با کلا..س نشدم :whistle::riz481:) که اون نتتو شارجت کنی بیای یذغه به روناکه هم می خندیدم خخخ

N@RVIN

Well-known member
ناری تو تو فکر با کلا س شدن بودی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

خخخ آره مهسا من کلا فکر اینم که آخه چرا واقعا چرا نمیتونم با کلا...س باشم خخخخ

دیدی حتی تو گسترش دوستمم مثل خودم بود خخخ انگاره تو خونه خودمونیمون خودش دستمال کاغذی کف میرفت تازه دید تابلو شده علی و سالار بهش گیر دادن وقتی ملت حواسشون نبود جعبه رو سر میداد طرف من میگفت بردار خخخخ بالاخره تو غربت لازم میشه خخخ:25r30wi::25r30wi:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bioshimi@

bioshimi@

Well-known member
تو چرا تو شوک بودی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (11)::smiliess (11):
اگه دلیلشو برام بگی ممنونت میشم

خیلی باحال بودی ...اصلن ..ادم کیف میکرد باهات
به توان 1000 برابر انجمن ..پر انرژی و شاد و شنگول بودی .

MAHSABANOO

New member

خخخ آره مهسا من کلا فکر اینم که آخه چرا واقعا چرا نمیتونم با کلا...س باشم خخخخ

دیدی حتی تو گسترش دوستمم مثل خودم بود خخخ انگاره تو خونه خودمونیمون خودش دستمال کاغذی کف میرفت تازه دید تابلو شده علی و سالار بهش گیر دادن وقتی ملت حواسشون نبود جعبه رو سر میداد طرف من میگفت بردار خخخخ بالاخره تو غربت لازم میشه خخخ:25r30wi:

وای خدا اره اون یه تیکه خیلی باحال بود خخخخخخخخخخخ سالار عی میگفت میخوای با جاش بردار خخخخخخخخخخخخ:25r30wi:

qom

New member
یه چیزی . اگه ناروین همون ناروینی هست که من صداشون میکردم ناروینا . همیشه فک میکردم پسره ! و ضمنا فک میکردم mahsabanoo همون mahsa. هست که اشتباه کرده بودم. بدرود .

N@RVIN

Well-known member
یه چیزی . اگه ناروین همون ناروینی هست که من صداشون میکردم ناروینا . همیشه فک میکردم پسره ! و ضمنا فک میکردم mahsabanoo همون mahsa. هست که اشتباه کرده بودم. بدرود .

خخخخخ عجب این دیگه از اون حرفا بود عمو که فکر کنی من پسرم !!!!:65d6a5d6s::5:

صد بار جلو چشمت تو باکس به من میگفتن دختر خخ:25r30wi:

mahsa.

New member
خیلی ممنون و به قول سالار مچکرم بچه ها خخخخخخخ خیلی خوش گذشت...مگه میشه تو این جمع بود خوش نگذره دسته ناری و نوتر هم درد نکنه
جای همه دوستای گلمون خالی بود...
:rose:rose:

سلوم
راستی من چرا مچکرم هارو نشنیدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahsa.

New member
ینی من به شماها چی بگم
621221_LaieA_011.gif

:13:

مهسا بانو..... حدس زدم تبریز رفتنت مشکوکه ها...حالا که اینطور شد....سوغاتی منو بذار کنار.... :25r30wi: .
ولی دور از شوخی...
خیلی خوبه این کارتون.......
ایشالا منم یه روز بیایم تبریز همتونو ببینم...... :sarma:

ای جانم آرومتر داد بزن خخخخخخخخخخخ
توبیا تبریز خودم برات جماسه میگیرم
حالا کی میایی؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313

mahsa.

New member
یعنی چیزی گفتم با صدای بلند این سمانه برگشت گفت یاواااااااااااااش:dadad4:

یعنی یواش.
محکمم بم گفت یاووووووواش:dadad4:

خخخخخخخخ نوتر خب داشتی سرمونو به باد میدادی که مینداختنمون بیرون ...یعنی کاش مینداختنمون بیرون .خخخخخخخخ

ن بابا بلند نگفت که از بس سری های قبل ساکت بود و نمیحرفید این سری فکرکردیم خیلی میحرفه والا به اندازه ی نصف ماهم تکلم نکردن چه برسه باصدای بلند.

mahsa.

New member

دوستان پیشنهاد میدم سوالایی که مهسا بانو زحمت کشیده بود و پرسید از تک تک تون رو اینجا بزارید

البته جوابی رو که اون لحظه دادین رو هم بگید

اینم مهسا بانو وقتی داشته کارتا رو درست میکرده خخخخ
212519_scrapbooksmiley.gif

لایککککککککککککککک مرضی جونم
خوبه بعدا خودمونم میخونیم ببینیم نظرمون عوض شده یانه...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

mahsa.

New member
من خداحافظی کردم رفتم شما عکس گرفتین:ph34r-smiley:

همین و بگو دلم وشکستن منم دوست دارشتم تو عکس باشم ............
چرا پس داخل ننداختین عکس و خیلی بدین تمام کسایی که تو عکس هستین بجز مهسا بانو
ایییییییییییییییشششششششششششششششششششششششششش

mahsa.

New member
ایده زیبایی بود
فقط من دلم برای اونی که عکس گرفته سوخت که توی عکس نیس :|

ههههههه نه بابا نسوزه اون از سیاستش ...انقدر زن ذلیل خانمش گفته با دختر مردم عسک نگیر همیشه ب بهانه ی عکاس بودن از زیر عکس گرفتن درمیره.

بالا